--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33608 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 15 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

he he, fajna ta dzisiejsza środa Lol mamy juz dziś "drugi czwartek" :),najpierw Nel z samego rana przeskoczyła prosto z wtorku na czwartek i to z datą poniedziałku:)  a kolejna odliczanka Bajki tez już nam głosi, że już mamy czwartek:) choć wciąz jest środa Biggrin he he... 

Piea

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 4 minuty 13 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

papuas :

było pytanie to odpowiadam   taki już mam charakter, że zawsze jestem zadowolony ponieważ wyznaję zasadę - "z małego się cieszyć"   więc wycieczkę uważam za udaną chociaż pewien niedosyt pozostał za sprawą p. pilotki   myślę, że u większości uczestników (26  czy 28 osób) znalazła się na podium dla najgorszych pilotów wycieczek; jeszcze się nie zdecydowałem na którym miejscu, ale pudło (podium) ma pewne i zasłużone

Papuas, ja w ubiegłym roku byłam na południu Indii dokładnie w tym samy terminie co Ty. Grupa była bardzo duża bo aż 36 osób ale pilotka Karolina znakomicie dawała sobie radę a przy tym miała ogromną wiedzę na temat Indii. Prowadzi wycieczki RT po całych Indiach od lat i jest ich wielką fanką - jeśli jeszcze kiedyś wybiorę się do tego kraju to właśnie z nią (mam do niej kontakt). Chętnie poczytam relację z Twojego wyjazdu.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

PIĄTEK

29 marca

89 dzień roku

imieniny obchodzą:  EustachyStefan 

WIELKI PIĄTEK  Easter smileygarden ostern 7

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 359 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 288 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 186 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 146 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 85 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -69 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 56 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 56 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 45 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 41 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 22 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 3 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Dziś Wielki Piątek, w wielu krajach to dzień wolny .. u nas tak chyba pół na pół, bo na ogól i tak wiele osób wychodzi wcześniej do domu 

Jak u was przygotowania świateczne ? U mnie dziś dzień pieczenia ciast..słodkości przecież muszą jakieś być. Choć ja dodaję bardzo mało cukru, aby kalorii było jak najmniej 

Asiu,Basiu czy wy wylatujecie w poniedziałek czy we wtorek ? bo skoro wtorek , to na na odliczance powinno być 4 dni, trzeba  by poprawić

A do nas pędzi ciepełko.. dziś 17 C , ale najbliższe dni to już powyzej 20 C . I słoneczko non stop ..

W stolicy wczoraj było "wielkie" wydarzenie , bo otwarto pierwszą ,pieszo-rowerowa kładke na Wiśle. Podobno na otwarciu i zaraz potem były tłumy . Ma prawie 0,5 km długości i 6 m szerokości . Jest jedną z najdłuższych na świecie 

Nowa kładka pieszo-rowerowa w Warszawie: Mosty - Inżynieria.com 

Miłego piatku Ssun-Flower4You

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 18 godzin 23 minuty temu
Rejestracja: 15 lip 2017

My lecimy tak wcześnie we wtorek, że te 3 dni mogą jak najbardziej zostać Wacko

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

SOBOTA

30 marca

90 dzień roku

imieniny obchodzą:   AmadeuszMamertyn 

WIELKA SOBOTA   Easter smileygarden ostern 7

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 358 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 287 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 185 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 145 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 84 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -68 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 55 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 55 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 44 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 40 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 21 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 2 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 1 godzina 6 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

NIEDZIELA

31 marca

91 dzień roku

imieniny obchodzą:   Balbina, Kornelia i Beniamin 

WIELKANOC   Easter smileygarden ostern 7

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 357 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 286 dni - Cumbialumbia                             Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 184 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 144 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 83 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -67 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo   Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 54 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 54 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 43 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 39 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 20 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Już jutro!!       Asia & Company - 1 dzień - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

      PRZESTAWIAMY ZEGARY  ŚPIOCHY

papuas

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 11 godzin 41 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...aby "oderwać się" od stołu,wypadzik do Co.Meath

dokładniej w okolicę miasta Drogheda

...najdokładniej do..."Townley Hall Forest"

siemanko wielkanocne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jak wam święta mijają? 

U mnie było dziś na termometrze 25 C ! lato w pełni . Taka pogoda na świeta rzadko się zdarza. W ogdzie kwiaty rano były w pąkach a po południu już kwitły..

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 1 godzina 6 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

PONIEDZIAŁEK

1 kwietnia

92 dzień roku

imieniny obchodzą:  Grażyna i Irena 

Lany Poniedziałek   Easter smileygarden ostern 7

  PRIMA  APRILIS

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 356 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 285 dni - Cumbialumbia                             Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 183 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 143 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 82 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -66 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo    Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 53 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 53 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 42 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 38 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 19 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Już DZISIAJ!!      Wylot!!       Asia & Company - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

     

papuas

Strony

Wyszukaj w trip4cheap