--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33654 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witajcie świątecznie. U nas wizyty rodzinne odbębnione, teraz czas na pakowanko, bo około 3.00 wyjazd na lotnisko. We Wrocławiu tez piękna pogoda. Wczoraj nawet posiedzieliśmy i zjedliśmy podwieczorek w ogrodzie.

Papuas liczę, że zastąpisz mnie na poniedziałkowej odliczanece , oczywiście obiecuję relację z Cypru, ale dopiero jak uda się dokończyć Maltę. Strasznie długo idzie pisanie/zwiedzanie Malty, nie wiem czy się już nie znudziliście.  To będzie sama końcówka i chyba już nie będzie kościołów J. Ale będzie jeszcze ciekawie i nowe miejsca.

Buziaki i trzymajcie kciuki aby się wszystko udało.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 5 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...dziś..."go west"...czyli spacerkowa wizytaw hrabstwie Galway ; )

siemanko dyngusowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, Basiu, wy juz pewnie na walizach , więc życze wam wspaniałej podrózy na Cypr. Pogoda letnia na pewno bedzie.. zerknełam na prognożę i najbliższe dni powyżej 25 C. Zwiedzajcie i odpczywajcie , bye bye 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

WTOREK

 2 kwietnia

93 dzień roku

imieniny obchodzą:   FranciszekUrbanWiktor 

 

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 355 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 284 dni - Cumbialumbia                             Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 182 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 142 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 81 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -65 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo    Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 52 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 52 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 41 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

NOWOŚC ! Nel- 43 dni - w poszukiwaniu białych miśków na Spitsbergenie Norway: In 50 years, Svalbard may no longer be polar bears 

 Basia A. - 37 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 18 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Już DZISIAJ!!      Wylot!!       Asia & Company - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

     

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Swięta, świeta i po świętach ...

Jak wam  minęły ? Trochę obżarstwa było ? Daliście się na coś nabrać na Prima Aprilis ? W stolicy było cudownie cieplutko przez całe święta, można było chodzic z krótkim rękawkiem.Normalnie lato .. Do mnie nawet wpadł króliczek z prezentem świątecznym ha ha 

Asia i spółka pewnie już na Cyprze a może i już na plaży ? Asiu odezwij sie do nas z wyspy Afrodyty

Radek, co to za drzewo kwitnące ?

No Papuas, świeta minęły.. najwyższa pora na relację z podrózy.. czekamy na twoje wspomnienia na gorąco z Indii

Miłego wtorku, choć za oknem deszczowo Ssun-Flower4You

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 28 minut 59 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Biggrin  hi hi  to nie pociąg pośpieszny   inni mają zdecydowanie większe zaległości  nooo może nie wszyscy, ale ... jeśli mnie pamięć nie myli Nel, także masz jakieś zaszłości do nadrobienia  jakieś zimne strefy   chyba   Biggrin

papuas

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Widzę,że wszystkiego po trochu było  i światynie i krajobrazowo i resjowo i ptaszkowo . To chyba podobał ci się taki mix ?

Papuas, dopiero co skończyłam relację he he, potrzebuje chwilę przerwy ..

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 28 minut 59 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

jak już pisałem wycieczkę zaliczam do udanych pomimo działań pilotki, były dawne świątynie, zaskoczyła mnie spora ilość kościołów różnych wyznań, były malownicze rozlewiska Kerali i plantacje herbaty; liczyłem na więcej gatunków wodnych ptaków, ale ... były za to słonie   nie wszystko udało mi się sfocić, a i tak jest foto ponad 3000  najciekawiej było w świątyni gdzie trza zdeponować aparaty i telefony, bo no foto i foto nie będzie; nigdy nie biorę namiarów na (od) dobrych pilotów Mabro, bo zazwyczaj są na przyzwoitym poziomie, na poprzednim indyjskim wyjeździe (Dzikie i zmysłowe) była fantastyczna pani w średnim wieku, która cały czas przekazywała swą wiedzę o tym kraju

papuas

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 5 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...wow,papuas, "indyjski mix" robi wrażenie !!!!

czekam na relacje i ja ; )

p.s. to jedno z tych "wiecznie zielonych",wstawiam "dużą fotkę" aby ułatwić rozpoznanie ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 6 godzin 12 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

papuas :

jak już pisałem wycieczkę zaliczam do udanych pomimo działań pilotki, były dawne świątynie, zaskoczyła mnie spora ilość kościołów różnych wyznań, były malownicze rozlewiska Kerali i plantacje herbaty; liczyłem na więcej gatunków wodnych ptaków, ale ... były za to słonie   nie wszystko udało mi się sfocić, a i tak jest foto ponad 3000  najciekawiej było w świątyni gdzie trza zdeponować aparaty i telefony, bo no foto i foto nie będzie; nigdy nie biorę namiarów na (od) dobrych pilotów Mabro, bo zazwyczaj są na przyzwoitym poziomie, na poprzednim indyjskim wyjeździe (Dzikie i zmysłowe) była fantastyczna pani w średnim wieku, która cały czas przekazywała swą wiedzę o tym kraju

Papuas, ja kiedyś też zdawałam się na los jeśli chodzi o pilotów ale po kilku "wpadkach" postanowiłam nieco pomóc losowi Biggrin A dlaczego Wasza pilotka była kiepska? Chodzi o brak wiedzy czy złą organizację? A może o tzw. całokształt? Czy możesz napisać jak miała na imię by na nią nie trafić?

Po zdjęciach z Twojej wycieczki widzę, że to była ta sama co moja w ubiegłym roku. Na dodatek byliśmy w identycznym terminie! Czekam z niecierpliwością na Twoją relację Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap