--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33654 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

WTOREK

26 marca

86 dzień roku

imieniny obchodzą: LarysaTeodor

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 362 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 291 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 189 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 149 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 88 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -72 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 59 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 59 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 48 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 44 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 25 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 6 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien doberek,

U mnie dziś na razie mglica ,ale wczoraj był całkiem ładny ,słoneczny dzień. Od jutra już robi się lampa i coraz cieplej . Niedługo będzie krótki rękawek , już doczekać się nie mogę tego ciepełka

Papuas, witaj powrócony Preved z dalekiej wyprawy. Czy zadowolony jesteś z wyjazdu, wycieczka ci podpasowała, żonie też  ? Jak ci się Indie podobały ? Ok, to działaj z jajkami Easter ostern  70  tradycja wiadomo, ważna rzecz.  A potem skrob relację, może jeszcze przed świętami uda ci się zacząć ? 

Asiu, piękny kolaż z wiosenki. U mnie tez już kolorowo w ogródku. Uwielbiam ten wiosenny okres jak wszystko pomału się budzi do życia.A ja mam tez ogród na parapetach ha ha, wysiane są już pomidory, papryka, bazylia i pierwszy raz bakłażany- to będzie test.

Dzisiaj dzień niedżwiadka Grizzly, więc wrzucam wam osobista fotkę zrobioną na Alasce. Misiek sie pięknie taplał w wodzie a ja stałam jak zaczarowana i patrzyłam

Udanego dzionka Ssun-Flower4You

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 4 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie Tripkowicze, 

i jam powrócona i to juz od kilku dni, ale zanim się ogarnęłam z tym rozpakowaniem, praniem, itd, to rzuciłam się w wir zaległości służbowych;

Ło matko! otwieram lapka, a tam 100 tysięcy maili! Wacko 2 ; cały weekend przesiedziałam "nad robotą" słuzbową odpowiadając na pilne i pilniejsze sprawy i tak mi sie zeszło aż do dziś  Biggrin ; ale juz sie przynajmniej odkopałam z najważniejszych rzeczy (wrr! urlop to bardzo fajna sprawa, ale  nienawidzę powrotów z tych urlopów! strasznie mnie przytłacza ilość tego wszystkiego.... 

No super! widzę, że nowe relacje się posypały , będzie co poczytac! Air kiss a i Papuas zdązył juz wrócić z Indii , więc za chwilę bedzie kolejna;

i jak Ci tam było Papuasku ? nie dopiekł Ci tamtejszy upał i wilgoć?

he he... ja z jajami wielkanocnymi mam święty spokój  Easter ostern  70 , narobiłam kiedyś takich "artystycznych" koronkowo- sznurkowych i mam jako dekoracja stołowa na zapas na lata Biggrin a do święconki wkładam takie najzwyklejsze + 3 drewniane zakupione w Łowiczu w ichnie malowanki Biggrin 

Ja sama też postanowiłam zacząć pisać na świeżo wspominki z mojego dopiero co powróconego wyjazdu, bo po ostatnich doswiadczeniach wiem, że jak sie "odłoży" na zaś, to potem strasznie ciężko do tego wrócić... (tak wiem, "goni"  mnie zaszła Kalabria i jesienna Madera, ale o Maderze juz pisałam, więc kolejnej relacji nie bedę tworzyć, a Kalabrię może wrzucę jako dodatek do majowej Apulii - jako Mezzogiorno z dwóch wyjazdów - przynajmniej tematycznie jako region (Południe) będzie pasować:) Pleasantry

Nel, cudny ten twój niedźwiadek; alez Ci zazdraszczam możliwośći takiego spotkania! 

no i mamy wiosnę  na horyzoncie! Sun- 5 Sun-smilie girl  031 wprawdzie dzisiaj było dużo słonka, ale jakoś tak chłodnawo rano i po popołudniu ; może w dzień było cieplej, ale cały dzień siedziałam w biurze, więc nie wiem; za to od jutra słupek rtęci idzie w górę! Girl dance no nareszcie!!! a Świeta mają być cieplutkie i słoneczne! super, nie trzeba będzie siedzieć za stołem Blum 3

 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

CZWARTEK

25 marca

87 dzień roku

imieniny obchodzą:  LidiaRupert

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 361 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 290 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 188 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 148 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 87 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -71 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 58 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 58 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 47 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 43 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 24 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 5 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Piękny, słoneczny dzień już za oknem ..

Piea, witaj powrócona Preved Ależ z ciebie pracuś..ledwo wróciłaś i weekend poświęciłas na odgruzowanie się ze spraw słuzbowych. No ale najwazniejsze, że tematy ogarnęłas i teraz juz tylko bieżace sprawy. Super, czekamy więc na relację na gorąco. Zgadzam się z tobą,że najlepiej pisac na gorąco, jak wszystko jeszcze w pamięci.Ale Kalabrie mam nadzieję,też pokażesz . A co tam u ciebie  w ogrodzie słychać ?

Asiu, wyjazd coraz bliżej..jak dajesz radę ogarnąć robotę, przygotowania do świąt i do wyjazdu ?

 Zapraszam na poranna herbatkę i życzę miłego dnia 

Herbatka na infekcje - Styl w INTERIA.PL

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 28 minut 47 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

było pytanie to odpowiadam   taki już mam charakter, że zawsze jestem zadowolony ponieważ wyznaję zasadę - "z małego się cieszyć"   więc wycieczkę uważam za udaną chociaż pewien niedosyt pozostał za sprawą p. pilotki   myślę, że u większości uczestników (26  czy 28 osób) znalazła się na podium dla najgorszych pilotów wycieczek; jeszcze się nie zdecydowałem na którym miejscu, ale pudło (podium) ma pewne i zasłużone

papuas

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 4 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...hmmmm, ja mam,chyba,inny kalendarz !???

na ODLICZANCE...25 marzec...czwartek ?!!!

...siemanko...ŚRODOWE WSzystkim : )))))))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 23 minuty 42 sekundy temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Ja dziś cały dzień czułam się jakby był czwartek, niech zostanie czwartek Wacko

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 21 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

CZWARTEK

28 marca

88 dzień roku

imieniny obchodzą:  Aniela Jan, Renata 

 

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Ssun-smilie water  030Sun-smilie water  001Boat in the windMolot

 

Zmiana , na prowadzeniu Cienkibolek !!!

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 360 dni - W 7 dni dookoła Arabii   THE 10 BEST Hotels in Oman 2024 (with Prices) - Tripadvisor

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 289 dni - Cumbialumbia    Wyprawa do Kolumbii | Kiribati Club 

Bajka - 187 dni - Polignano a Mare i okolica, czyli jesienne grzanie kości            Otwórz zdjęcie                                  

Dana i Trina - 147 dni - Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki -  z Itaką                

 Bajka - 86 dni  - Bory tucholskie - leśno-wiejski chillout                           Otwórz zdjęcie

NOWOŚĆ ! MABRO -70 dni - Kongo i DR Konga - w poszukiwaniu goryli nizinnych i szympansów bonobo Goryl nizinny - drapiezniki.pl 

 PIEA - 57 dni - powrót do Mezzogiorno, na kraniec włoskiego „obcasa” – moja wymarzona Apulia       Apulia - Słoneczne wybrzeże na południu Italii 

Ssstu-6  - 57 dni - aby..."Dach Świata" zobaczyć, czyli Kathmandu                    

Bajka - 46 dni - od Trapani do Palermo, Sycylia widokowo-plażowa              Otwórz zdjęcie

 Basia A. - 42 dni - ponownie wyścigi Elektryków w Berlinie                        

Cienkibolek - 23 dni - po raz trzeci  USA - od Chicago przez Nowy Jork, Waszyngton aż po Miami       Mały człowiek w wielkim mieście, czyli Nowy Jork z dziećmi. Atrakcje dla  całej rodziny - Podroze.se.pl

Asia & Company - 4 dni - Wiosna na Cyprze                        

 

 Ssun-Flower4YouUdanego dnia życzę Sun bespectacled    

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 4 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

he he, fajna ta dzisiejsza środa Lol mamy juz dziś "drugi czwartek" :),najpierw Nel z samego rana przeskoczyła prosto z wtorku na czwartek i to z datą poniedziałku:)  a kolejna odliczanka Bajki tez już nam głosi, że już mamy czwartek:) choć wciąz jest środa Biggrin he he... 

Piea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap