--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Hej Dzień Dobry!!!!!!!!!!!!!!! To jak lenimy się?

Ja lecę nadrabiać forumowe zaległości!

Swierszczyku baw się dobrze i dbaj o cisnienie....najlepiej regulowac kąpielami morskimi, słońcem i regularną wizytą w barze Drinks Drinks

Ja ogladałam Eurowizje i dopingowałam nasze Dziewczyny przepiękne!!! Oglądałam razem z Filosem, Agą i moją Siostra....hehehe...to jest siła "fejsbukowego chata" Yahoo

Jakoś do tej pory nie mogę sie pogodzić, że Broda wygrała z cyckami....ale co zrobić - takie zycie - Pardon Moim faworytem był Szwajcar- normalnie się zakochałąm i mam nadzieję ze zrobi jakąś karierę , bo chcę na jego koncert.....echhh.... Kiss 2

JUlcia ależ się cieszę, ze Maruś dochodzi do siebie..... a jego zez jest zniewalający - kochany zwierzak! I jakie ma szczęscie, że ma taką cudną rodzinkę jak WASZA!!! Dobre człowieki z WAS Good

PAMIETAJCIE jutro o kciukach dla Sznupka..;)

Trzymcie się ciepło - przytulam wszytkich do polskich cycków ROFL         

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Momi kciuki trzymam cały czas,nawet kiedy śpie Mosking Właśnie jak się czuje Sznupek i jak tam Twoja Mama?

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

momita :

Jakoś do tej pory nie mogę sie pogodzić, że Broda wygrała z cyckami....

ha, ha - jakbym słyszła swojego M. To zrobiło jury z glosami dla nas to skandal. Przecierałam oczy ze zdziwienia gdy zobaczyłam zero punktów z UK i Irlandii. Wydawało mi sie to co najmniej dziwne ....

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Makono :

momita:

Jakoś do tej pory nie mogę sie pogodzić, że Broda wygrała z cyckami....

ha, ha - jakbym słyszła swojego M. To zrobiło jury z glosami dla nas to skandal. Przecierałam oczy ze zdziwienia gdy zobaczyłam zero punktów z UK i Irlandii. Wydawało mi sie to co najmniej dziwne ....

 

Makono mnie też to dziwiło,ale wyszło szydło z worka Biggrin Możecie mnie zlińczować,ale spiew Cleo do mnie nie przemówił,słowa spiewa nie wyraźnie.Ogólnie jako sceneria,to była fajna w stylu słowiańskim,ale sam jej śpiew....Nigdy nie rozumiałam o czym śpiewa kiedy usłyszałam to pare razy w radiu.My słowianie,my słowianie coś tam cos tam itd......Dash 1 ROFL  

Aaa no i cała ta Eurowizja,to nic innego jak POLITYKA Beee

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Lenuś - Sznupek w sumie dobrze.... Mama w SAnatorium już prawie miesiąc i prawdopodobnie zostanie jeszcze parę tygodni - robi postepy Good

Makono -  na szczęście nie przesżło to bez echa i od rana gazety sie rozpisują, że Polki były wyborem nr1 w Wielkiej Brytanii..;)

A 12 punktów zdobyły w NOrwegii, Irlandii i Islandii. po 10 dali Francuzi, WŁochy i wiele innych. Gdyby bazowali tylko na głosach publiczności to bylibyśmy w pierwszej piątce. A najlepsze, ze dla jury po półfianałach byliśmy na 4 pozycji, przed Austrią....a nagle po finałach spadliśmy na 26, a Austria na pierwsze. Pytam, co się zmieniło - przecież to byl ten sam występ???

No nic najważniejsze, że zrobiłyśmy dobre wrażenie i rozgrzałyśmy do czerwoności wyspiarskie serca..:) I ja tu żadnego wstydu ani żenady nei widze jak to czytam w Polskiej prasie Stop

Mąz mojej koleżanki , mówi,  że tylko POlske pamięta z Eurowizji.....koledzy wczoraj na przerwie 2 razy oglądali występ na Ytube....i stwierdzili, ze jada do Polski na kurs wyrabiania masła.....:-D

OGOLNIE WESOŁO I POZYTYWNIE Biggrin

No i stwiedzili , ze teraz wiedzą skąd u mnie taka "cyckowa" obsesja, bo mam to w genach....hehehe   

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Lenuś :

Możecie mnie zlińczować,ale spiew Cleo do mnie nie przemówił,słowa spiewa nie wyraźnie.Ogólnie jako sceneria,to była fajna w stylu słowiańskim,ale sam jej śpiew....Nigdy nie rozumiałam o czym śpiewa kiedy usłyszałam to pare razy w radiu.My słowianie,my słowianie coś tam cos tam itd......Dash 1ROFL  

 

Ja akurat  lubię piosenke Cleo (po polsku znacznie lepiej jej to wychodzi niż po angielsku) za jej rytmiczność, melodyjność  choć nie uważam, że była najlepsza piosenka na Eurowizji. Natomiast  uważam, ze nasz wystep był  z cała pewnością "inny", nawiązujący do naszej tradycji, kolorowy.

Natomiast zniesmaczylo mnie to nachalne promowanie otwartości i tolerancji. Jestem osobą otwartą i nie mam nic przeciwko odmienności, ale nie lubię takiej sztucznej propagandy. I podobnie jak Momi uważam, ze ładniejsze  i bardziej naturalne są  słowianskie cycki niż facet z brodą w sukience (czy kobieta z brodą) Crazy

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Witam.Człowiek wraca po weekendzie a tu niespodzianki i nie tylko .I kto to Muszelka - Kiełbasa Shok .Wczoraj wiatr i ulewy a dzisiaj bezchmurne niebo.Ma ktoś poczucie humoru.

Maruś już na szczęście lepiej i na takiego newsa czekałam Yahoo

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

No na całe szczęście, że Cleo śpiewała większość po polsku bo po angielsku to jakoś dziwnie brzmiało, choć z drugiej strony ludzie mniej więcej mogli załapać o czym jest piosenka. Uważam, że nasz występ może na pierwsze miejsce nie zasługiwał ale w pierwszej piątce powinien być!! Krew mnie zalewała, jak ludzie pisali komentarze, że nie było w nim nic oprócz cycków Diablo no co za pruderia Aggressive ciekawa jestem czy autorki tych postów całe lato biegają w kombinezonach zapiętych szczelnie pod szyję, bo założę się, że paradują w topach i koszulkach na szelkach i wtedy ich to nie zniesmacza ani nie obraża... obłuda i tyle...

o to coś z brodą było po prostu niesmaczne Bad gdyby to był zwykły trans to ludzie by się tym nie oburzali, raz już była Dana International i jakoś wielkiego halo nie było...

moim zdaniem od początku było wiadomo, że to coś wygra, nie wiem czy pamiętacie jak w półfinale prowadząca rozmawiała z tym i pokazywała niby pierwszą ich wspólną płytę i już wtedy coś tam o numerze jeden mówiła niby w kontekście tej płyty...

O historia z głosami widzów, których w ogóle nikt nie uwzględnił to już jakaś masakra, to po co te głosy, żeby tylko kasę wyciągnąć???? Diablo

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Momita bardzo się cieszę,że Twoja Mama robi postępy,to naprawdę dobra wiadomosć,oby tak dalej.Żyzcę jej jak najlepiej i nadal trzymam kciuki za jej szybki powrot do zdrowia Yes 3 Good

Makono poczułam lincz Biggrin Racja odnośnie  "facet z brodą w sukience (czy kobieta z brodą) Crazy " to już wogóle nie chcę komentowac New russian

Już wole "mężczyzna-kobieta" w wydaniu Tajskim,przynajmniej "skromne" i nie krzyczą o tym na cały swiat Blum 3 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

KIWI :

Witam.Człowiek wraca po weekendzie a tu niespodzianki i nie tylko .I kto to Muszelka - Kiełbasa Shok .Wczoraj wiatr i ulewy a dzisiaj bezchmurne niebo.Ma ktoś poczucie humoru.

Maruś już na szczęście lepiej i na takiego newsa czekałam Yahoo

  

ROFL Kiwi no jak to KTO? Przecież dyskutujemy na temat Konczyty - Kiełbasy (jak zwał tak zwał) ROFL to ta czy ten baba z brodą,czy facet w sukience ROFL

Strony

Wyszukaj w trip4cheap