--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33623 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Lenuś :

 

Drinks za nasze cycki słowiańskie Biggrin

Lenuś Drinks

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Jak za cycki to ja też Drinks .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Dziewczyny,ja na ogół uważam,że w tym roku Eurowizja dała czadu,dawno już tak fajnego widowiska nie było.Spisali się na medal i naprawda dużo fajnych występów było Good

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Smile

Oooo, Lenuś mnie na wakacje wysyła, huurrra Yahoo

Tylko nie wiem co na to Świerszczyk ? Biggrin

KiwiPardon ".Maruś się wylizał to i Sznupek nie ma innego wyjścia .".....spadłam z fotela..już widzę Sznupka.....Biggrin

Miłego dnia dla Was Air kiss

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Bereciku Ty mój Kochany Mosking  chyba coś wtym jest,może jednak będzie jakaś niespodzianka z nienacka,kto wie,kto wie Crazy Może jednak nie nadaremnie pomyliłam się Blum 3

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry Wink

To moze ja dorzuce pare slow odnosnie Eurowizji Wink Show wspaniale, widze, ze Dunczycy chcieli przebic Szwedow co im sie udalo;-) Conchita, zwyciezczyni...jest 100% produktem telewizji austriackiej, wykreowanym przez wyzej wymieniona telwizje od A do Z, sztab marketingowcow juz tam zadbal aby "produkt" sie sprzedal. W Austrii nie bylo preselekcji regionalnych. Jesli chodzi o system glosowania, taki system obowiazuje od 2008 roku.... i jakos do tego roku nie budzil kontrowersji... ale zapewne EBU wezmie pod uwage te dysproporcje pomiedzy jury i televoting i cos wymysla aby to usprawnic. Jesli brac tylko glosy audiotele, to Conczi Kabanosik wygralby jeszcze z wieksza przewaga ( w splicie dostal 290 glosow, w televoiting mialby 311), ot... Eurowizja to ogromne przedsiewziecie od 60 lat... i aby wygrac...trzeba zatrudnic rzesze ludzi do wypromowania towaru...ale ja co roku uwielbiam sie tym podniecac Wink

Momi w polfinale od jury Polska byla na 14 miejscu od telwidzow byla 3 stad w splicie zajela 8me miejsce. J sam (nie powiem ile wyslalem smsow :P) co do moich faworytow...to moja WIELKA faworytka stanela na podium.... (ech fajnie byloby pojechac do Stockholmu za rok hi hi) a inna zas przepadla z kretesem w polfinale,.... (szoda Izrael)...

to tyle...ogolnie show fajne i telewizje ORF czeka ciezke zadanie aby przebic Dunczykow Wink

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

aaa i w tym roku bylo ciekawie, do konca nie bylo wiadomo kto wygra.... Rok temu w Malmoe, to telewizja dunska tydzien przed finalem miala juz porezerwoane terminy na tegoroczna eurowizje Blum 3

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

....aaa i Austriacy mocno ryzkowali wysylajac Conchite albo Thomasa jak kto woli ale ryzyko poplacilo Wink

BTW ja mam wielkiego pierdolca na punkcie Jurowiżyn, wiec wybaczcie mi moj offtopic Blum 3

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

....a co do piosenku to taki patetyczny kawalek w stylu piosenek z filmow o Jemesie Bondzie :P....starsznie wzniosly....nie w moim stylu, ale calkiem niezle wyspiewany...więc w sumie nie bylo takie zle... nikt nie zapomni jak piosenki, ktora zwyciezyla w 2011 z... Azerbejdzanu? Ciekawe czy ktos ja pamieta hi hi

uciekam do pracy pa pa

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Tonder pamiętam Man in love bo ja też co roku pilnuje,jedynie w 2013 roku nie zobaczyłam,ale mam usprawiedliwienie Yes 3 wygrzewałam się w Mexico Dirol

Strony

Wyszukaj w trip4cheap