--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Wiem,Muszelka - Kiełbacha to facet z brodą który nawija od rana w TV.Niestety nie mogłam oglądać ,do dziczy mnie na weekend wywieźli ale może i lepiej .Tyle kontrowersji wywołała Eurowizja że tylko pewnie bym się wkurzała New russian .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Biggrin

Momiś również się bardzo cieszę, że z mamą coraz lepiej Good To naorawdę bardzo dobra wiadomość.

Miłego dzionka Biggrin

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Lenuś :

 

Makono poczułam lincz Biggrin Racja odnośnie  "facet z brodą w sukience (czy kobieta z brodą) Crazy " to już wogóle nie chcę komentowac New russian

 

Dlaczego lincz ? Absolutnie nie mialam takiej intencji. 

"facet z brodą w sukience (czy kobieta z brodą) Crazy " to już wogóle nie chcę komentowac New russian - tez nie rozumiem - napisałam tak bo sama nie wiem jak mam określić osobe, która zobaczylam i nie do końca wiem co mialabym powiedzieć dziecku gdyby spytało - mamo a to jest Pan , czy Pani ?

Nie mam nic przeciwko gejom, transwestytom, transseksualistom - niech każdy będzie tym kim chce  - ale nie podobała mi sie ta zmasowana/ ustawiona propaganda w imię równości i tolerancji

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Ela przecież w półfinale nasz komentator powiedział,że on już teraz typuje,że wygra KIEŁBASA,ale powiedział,że nie chcę Państwa już teraz znechęcać do ogladania Wacko przecież to wtedy już było wiadomo,że wygra BRODA,było wszystko z góry ustalone New russian

Wczoraj jeszcze póxno wieczorem ogladałam TVP info i tam własnie była rozmowa na temat tegorocznej Eurowizji i padło tam pytanie,że jak tak....że ludzi głosowali,zwłaszcza Polonia i według sms Polska wychodziła na czołówkę,a wynniki wyszli takie jaki wyszli,przecież ludzie wysyłali sms,płacili ...a że koszt wcale nie był tani....no to jurory "pojechali" po bandzie...odpowiedź...-No i co z tego,bo jurory też "płacili" swoim  czasem Shok  Ja się pytam,że ni by co?..jurory odbywali to za karę? I niby za darmo tak? Shok Dash 1

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

KIWI :

Wiem,Muszelka - Kiełbacha to facet z brodą który nawija od rana w TV.Niestety nie mogłam oglądać ,do dziczy mnie na weekend wywieźli ale może i lepiej .Tyle kontrowersji wywołała Eurowizja że tylko pewnie bym się wkurzała New russian .

 

Otóż to chodzę wkurzona już drugi dzień ROFL

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Makono luzik ROFL  zartowałam se Pleasantry 

Właśnie jestem z Tobą i przyznałam Tobie racje odnosnie "brody" ,dla tego napisałam,że nawet tego co wydarzyło się....nie chcę komentować (nie Ciebie),troche chyba nakiełbasiłam swoją wypowiedzą,no bo tak jest kiedy emocje biegna szybciej,niż paluchy uderzają w klawiature ROFL 

Drinks za nasze cycki słowiańskie Biggrin

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Lenuś :

Makono luzik ROFL  zartowałam se Pleasantry

Lol   Lenuś - nigdy nie wiadomo jak kto odbiera , to co napisane ,więc tylko wyjaśniłam co mialam na myśli Biggrin .

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Makono :

Lenuś:

Makono luzik ROFL  zartowałam se Pleasantry

Lol   Lenuś - nigdy nie wiadomo jak kto odbiera , to co napisane ,więc tylko wyjaśniłam co mialam na myśli Biggrin .

 

Makono musiałam zrobić wyżej  edytuj ROFL

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Za Cleo nie przepadam natomiast babka z brodą nie gorszy a cycki znad maselnicy i owszem ,tak ?Pokrętny świat Pardon .Maruś się wylizał to i Sznupek nie ma innego wyjścia .Jutro kciukam .Cieszę się Momiś że z Mamusią ku lepszemu śmiga .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

KIWI :

Babka z brodą nie gorszy a cycki znad maselnicy i owszem .Pokrętny świat Pardon .

  

KIWI oplułam monitor ROFL  Uciekam pranie rozwiesić Clapping

Strony

Wyszukaj w trip4cheap