--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Anusia a godz 23 to jeszcze wczesna pora  Yes 3 

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

badzia :

Anusia a godz 23 to jeszcze wczesna pora  Yes 3 

oj tak... nigdy chyba nie poszłam spać przed pólnocą Dirol

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

To tak i ja  Biggrin najczesciej ok 24 dziecko małe śpi bo nastoletnie to o tej porze nigdy nie spi, a ja sie biorę za zmywanie naczyń i ogarnianie domu .....tylko ze rano musze wstac 6.30 Wacko jak nie musze to spie ile sie da Biggrin Sprawa całkiem inaczej wygląda na wczasach kłade sie spać jak juz swita a wstaje o 8  Biggrin

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Oj tak na wczasach też tak mam... Wstaję kolo 7-8 by jak najwięcej wykorzystać, ale wieczorem tak padnięta że wlasnie  ok polnocy już w kimono Smile

gerard1410
Obrazek użytkownika gerard1410
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 03 gru 2013

MĘSKA SOLIDARNOŚĆ - BALCYREWICZ MUSI ODEJŚĆ

TO BYŁEM JA TOWARZYSZ JARZĄBEK

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Doberek bobry Wacko

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Gerii ja wiedziałam ze mozna na Ciebie liczyć  Kiss 2

Anusia u Ciebie juz poranek  Biggrin

Swierszcz doleciał  ????  

Gerii co u Ciebie jak kurczaczki jak rowerek ....cos mi sie zdaje ze jakbys zliczył te kilometry na rowerku cos wypedałował to bys do Badzi dojechał Crazy  a badzik czeka az mi cycki obwisły od tego czekania ROFL

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

O, ta co późno wstaje h,hi Biggrin .

No i kawkę nam Geri zaserwował. Chyba jakoś przetrwamy tą nieobecność Świerszcza Biggrin .  A ostatni meldunek miałam ok. 23.00 z lotniska. Kuzynka troszkę się spóźniała, ale dotarła. Mam nadzieję, że odsypiają zarwaną nockę.

Badzia- a ja myślałam , że moja Truskawka elektryczna. Ale Twój Synuś bije ją na głowę Wink . Moja w karcie gotowści do szkoły wszystko ma super z adnotacją '' Dziecko bardzo rucjliwe. Potrzebuje dużej ilości ruchu.''  A pani mówiła, że jak wychodzą na spacer to całej grupy nie musi tak pilnować, jak jej jednej. Albo, że jak dwa razy dziennie nie spadnie z krzesła przy stoliku to jest święto. No i co ja na to poradzę Wacko .

No to miłego dnia. Dalej zimnica.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dzis akurat ani minuty nie spalam Dash 1 a teraz czekam z mama i kolanem na doktorka

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Magdunia witaj.....czyli Iwonka odsypia a może na pokój czeka 

Magdunia az sie bać jakby Twoja Truskawka z moim zajaczkiem sie spotkali  Biggrin ja juz sie pogodziłam z faktem ze on taki.Choc było ciężko, bo moja nastoletnia corka to taka spokojna, ułoźona, przez 15 lat nic nie zrobiła co by mnie zdziwiło, zszokowało. 

Ubolewam nad tym ze to prawa ręka złamana.....Pani juz powiedziała, wszystkie prace ktore robili bedziemy musieli nadrobić w wakacje.Mały to słyszac próbuje udowodnic ze on lewa ręka wszystko zrobi Mail 1 powiedział wakacje to rzecz święta zadnego zadania. 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap