--------------------

____________________

 

 

 



Tajskie pogaduchy - co, kto, gdzie i kiedy

1838 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 22 cze 2014

korolowa- ale tylko relacji jest trochę. Pomocy w aktualnych wątkach i odpowiedzi na zadane pytania, małoSad

pozdrawiam ciepło:)

malaria
Obrazek użytkownika malaria
Offline
Ostatnio: 4 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dodajcie sobie grupy na FB np. Tajlandia - pytania i odpowiedzi, Tajlandia FAQ, Polacy w Tajlandii tam wszystko żyje Biggrin

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Dominik :

Michał zerknij jeszcze sobie tutaj, może coś Ci będzie pasowało:

http://www.qatarairways.com/pl/pl/offers/local-bkk-promotion.page?CID=EMPL896890&loc=BN

http://loter.pl/tanie-przeloty-bilety-promo-british-airways

Kurcze przegapiłem tą promo :/. Pewnie były bilety do BKK na luty-marzec w cenie promocyjnej?Sad

akurat na urlopie byłem...

ps. czy na fly4free było info o niej ? Wiem, że teraz już to nie ma znaczenia ale w cennie <2000 chętnie bym przytulił Qatarem Biggrin

Kamil

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 22 cze 2014

malaria- wielkie dziękiGive rose Już "zalajkowałam". Rzeczywiście tam wszystko "żyje"Dance 4
Szkoda tylko, ze musze być jeszcze dodatkowo na FB. Wolałabym te informacje otrzymać tutaj, bo bardzo lubię to forum.

pozdrawiam ciepło:)

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Mika teraz są wakacje więc ludzie wszędzie jak na lekartwo, może się to zmieni za parę dni Dirol

Wojtek
Obrazek użytkownika Wojtek
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 22 lut 2014

Buc :

Kurcze przegapiłem tą promo :/. Pewnie były bilety do BKK na luty-marzec w cenie promocyjnej?Sad

akurat na urlopie byłem...

ps. czy na fly4free było info o niej ? Wiem, że teraz już to nie ma znaczenia ale w cennie <2000 chętnie bym przytulił Qatarem Biggrin

Było info na fly4free ale nie masz czego żałować bo promocja nie obejmuje Twojego terminu - informacja ze strony Qatar:

Rezerwacja biletu od 21 sierpnia do 8 września 2015 na podróż od  15 września 2015 do 31 marca 2016 (okres podróży do BKK, HKT oraz DXB od 1 września 2015 do 26 października 2015).

Ale może skusisz się na promocję BA? Z tego co piszą na fly4free to można kupić Bangkok poniżej 2000. Sam myślę o locie do KUL i powrocie z SIN Dirol Jedyne co mnie zniechęca to loty przez Londyn i dopłata za możliwość wyboru miejsc przed odprawą on-line.

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Wojtek :

... (okres podróży do BKK, HKT oraz DXB od 1 września 2015 do 26 października 2015).

Czyli dobrze, wyczytałem. Też dostałem to info Biggrin W sumie jeszcze wcześnie. W zeszłym roku kupiłem jakoś na jesieni w promo QA- transfery po 2h wiec indealnie Biggrin Trzeba cierpliwie poczekać i może jeszcze wyskocza z promocjami Dirol

Wojtek :

Ale może skusisz się na promocję BA? Z tego co piszą na fly4free to można kupić Bangkok poniżej 2000. Sam myślę o locie do KUL i powrocie z SIN Dirol Jedyne co mnie zniechęca to loty przez Londyn i dopłata za możliwość wyboru miejsc przed odprawą on-line.

Patrzyłem z lekka i cieny powyżej 2000. Mi w sumie po głowie chodzi tez multicity. najlepiej. waw-bkk i powrót z sin lub kul lub w drugą stronę.

może jeszcze zapiszę się na newsletter od turkish airlines ale jakoś nie mogłem sobie ostatnio z tym poradzić :/

Kamil

Wojtek
Obrazek użytkownika Wojtek
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 22 lut 2014

No to jak chcesz multicity to BA ma fajną ofertę. Udało mi zożyć WAW-KUL i SIN-WAW za 1920 zł. Loty do i z Londynu jakimś maluchem ale międzykontynentalne B787 i A380. Tylko wnerwia mnie ta dopłata za wcześniejszą rezerwację miejsc. Rozbestwiłem się lotami Emiratami bo tam nie ma żadnej dopłaty.

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Wojtek :

No to jak chcesz multicity to BA ma fajną ofertę. Udało mi zożyć WAW-KUL i SIN-WAW za 1920 zł. Loty do i z Londynu jakimś maluchem ale międzykontynentalne B787 i A380. Tylko wnerwia mnie ta dopłata za wcześniejszą rezerwację miejsc. Rozbestwiłem się lotami Emiratami bo tam nie ma żadnej dopłaty.

już obczaiłem maszyny Biggrin więc to jest na plus Biggrin sprawdzę cenę jeszcze raz.

Matrwi mnie tylko 14h w powietrzu na powrocie i 13h w tamtą stronę. Sporo. Fajnieby było od razu na zachód ruszać do jakiegoś hubu i urywac z czasu lotu Biggrin

Pytanieo dnośnie bazarku Siam Paradise Night bazar.

Ja w marcu tego roku pojechałem tam i okazało się, że nie funkcjonuje. Byłt dzień ale czytałem, ze nawet za dnia działa w mniejszym wymiarze.

Czy ktos ma aktulane info na ten temat ? Co jest z tym bazarkiem Help

Kamil

olletka
Obrazek użytkownika olletka
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 11 cze 2015

Prośba o radę drodzy forumowicze Biggrin W Bangkoku spedzimy 3 pełne dni. 1 dnia chcemy zobaczyć Wielki Pałac, Leżacego Buddę i może Wat Arun. Zostają nam dwa dni  a chcielibyśmy  zobaczyć wodospady Erewan, pływający targ i Ayutthaye.  Z czegoś trzeba zrezygnować. Ayutthaya bardzo mi się podoba ale się boję, że to strasznie męczaca impreza jest. Wodospady Erewan  na pewno chciałabym zobaczyć ale moze jednak warto je odpuścić na rzecz Ayutthaya. Boję się jak zniesiemy kondycyjnie 3 intensywne dni pod rząd takim klimacie. Doradzcie która z tych wycieczeka jest najkrótsza i najbardziej lajtowa ( wydaje mi się, że pływający targ ale może się mylę). Acha no i jak to jest z tym pływającym targiem bo opinie są skrajne, warto tam jechać?

"Trzeba natychmiast żyć. Jest później niż się wydaje" Baptiste Beaulieu

Strony

Wyszukaj w trip4cheap