--------------------

____________________

 

 

 



Tajskie pogaduchy - co, kto, gdzie i kiedy

1838 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
dawid
Obrazek użytkownika dawid
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 25 lis 2014

i jeszcze kwestia trekkingów i wycieczek do Parków... pewnie są dużo droższe kiedy się jedzie w pojedynkę... i to też mnie zastanawia mocno... czy ostatecznie nie zapłacę tyle co z bp.

Trampek
Obrazek użytkownika Trampek
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dawid :

i jeszcze kwestia trekkingów i wycieczek do Parków... pewnie są dużo droższe kiedy się jedzie w pojedynkę... i to też mnie zastanawia mocno... czy ostatecznie nie zapłacę tyle co z bp.

Ja często podróżuję sama. Nawet na własną rękę.... W Taj byłam z biurem (a szkoda, szkoda), ale wszędzie gdzie byłam - jesli chodzi o wycieczki - prosiłam o dołączenie mnie do grupy (a najczęściej biura same to robiły bez pytania). Cena była jak za jedną osobę, poznawałam dużo osób z różnych krajów - także o to się nie martw Biggrin I powodzenia.

P.S. ja za 2 dni jadę sama na wasną rękę. zawsze przed wyjazdem jest stres i niepewność, a potem radość z podróżowania i lepszego, niż w grupie, poznawania kraju/rejonu....

Ananiasz
Obrazek użytkownika Ananiasz
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 29 wrz 2013

Od jutra w Lidlu zaczyna się azjatycka promocja - są Changi Dance 4 Przed chwilą poczyniłem pewne zapasy Biggrin

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

te changi nie mają nic wspólnego z thaiskimi Changami... próbowałem jakiś czas temu.. niestety....

.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

e tam dla mnie są super , może to podświadomość działa Wink dziś pędzę do Lidla Biggrin

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

a może to kwestia tego że na urlopie w tej ciepłocie to wszystko inaczej i lepiej  smakuje ...Drinks  w Taj to  chang smakował,  ale w PL dla mnie za słabiutki , sikowaty , bo ja lubię tylko  mocne piwka polskie powyżej 6 % , wszystkie sąsiednie np  te czeskie, niemieckie, czy inne Heinekeny, obzydliwe calsbergi i inne   sikacze.. mi nie smakują 

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

ja też piwosz i podtrzymuję stanowisko Lordowskiego- to jest inne piwo. Zacznijmy od tego ,że woda jest inna Biggrin ale to nie jest najwazniejsze...

bo najważniejsze jest to, że już w przyszły czwartek zmienię się ponownie w Mr Chang'a PrevedDrinksBiggrin

Kamil

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Siema:)

Chatuczak to wiem- weekendowo. A czy jest jakiś inny bazar ale działający codziennie?

nie mówie o wodnych.

Kamil

MaTyS
Obrazek użytkownika MaTyS
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 07 lut 2014
Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

MaTyS :

Rozumię, że to Chatuczak to spolszczenie Wink

http://www.abcbangkok.pl/component/taxonomy/Sklepy%20i%20targi.html

No tak tak... tak jak mi świtało w głowie Biggrin

Kamil

Strony

Wyszukaj w trip4cheap