--------------------

____________________

 

 

 



Tajskie pogaduchy - co, kto, gdzie i kiedy

1838 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

O nie Lamia! Man in love A ja na diecie! 

tommy8
Obrazek użytkownika tommy8
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Witam was dopiero sie tu wpisalem i juz mi sie podoba

A tak awogule to za pare dni  lece do  Tajlandi morze ktos w tym terminie bedzie w okolicy 29/01/2015do18/02/2015 Bangkok wylot Kuala lumpur  BYM ZAPOMNIAŁ  Singapur na pare dni

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

pankejki to mi się po nocach śnią !!!!

Man in love

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

lamia :

Bucu - tu masz kursy sprzed 3 godzin:

i coś dla łakomczuchów:

Dziena lamiaOk

Kamil

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

julka2 :

Lamia

hehehe, a mnie nie smakowały Dance 4

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

czy ktoś ma doświadczenie i może mi odpowiedzieć na ptytanie czy dam radę dostać się z pak bara na ko tao w jeden dzień nie płynąc tym nocnym wolnym promem  tylko załapać się na ten ostatni za dnia czyli jak się nie mylę 1430 ( surat thani city ) ?

Może jakas inna opcja ?

Kamil

slobcia
Obrazek użytkownika slobcia
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 wrz 2013

witajcie! Natłok obowiązków sprawił, że dawno mnie tu nie było a wyjazd zbliża się wielkimi krokami! Dance 4

Czy ktoś może mi poradzić, jak najlepiej (najtaniej)dostać się do Ancient City?

Pozdrawiam Drinks

dawid
Obrazek użytkownika dawid
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 25 lis 2014

Czy ktoś zwiedzał Tajlandię w pojedynkę ?:) Jeśli tak to jak wrażenia? Czy jest to trudna sprawa....? Czy raczej odradzacie?

Żadne biuro podróży nie oferuje programu jaki mnie interesuje... Sad a z szukaniem towarzystwa wiadomo jak to zwykle bywa... a chciałbym jeszcze (przed odczepieniem pempowiny :D:D ) zaliczyć ten region świata... a dokładnie kilka miejsc w Tajlnadii i Angkor... 

Póki co odległe kierunki pokonywałem jedynie przy udziale biura podróży...:( (Nie licząc Nowego Jorku.... ale to jednak miasto Biggrin i angielski wystarcza w 100% w sumie lepiej mi tam było niż w domu) Biggrin

Filos
Obrazek użytkownika Filos
Offline
Ostatnio: 7 lat 10 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

dawid :

Czy ktoś zwiedzał Tajlandię w pojedynkę ?:) Jeśli tak to jak wrażenia? Czy jest to trudna sprawa....? Czy raczej odradzacie?

Żadne biuro podróży nie oferuje programu jaki mnie interesuje... Sad a z szukaniem towarzystwa wiadomo jak to zwykle bywa... a chciałbym jeszcze (przed odczepieniem pempowiny :D:D ) zaliczyć ten region świata... a dokładnie kilka miejsc w Tajlnadii i Angkor... 

Póki co odległe kierunki pokonywałem jedynie przy udziale biura podróży...:( (Nie licząc Nowego Jorku.... ale to jednak miasto Biggrin i angielski wystarcza w 100% w sumie lepiej mi tam było niż w domu) Biggrin

Dawid nie ma łatwiejszego i proszego karaju do samodzielnej wędrówki niż Taj I Kambo Biggrin TAm turystów prowadzi się z rączke. Po angilesku też wszyscy,ktorzy pracują z turystami mówią. Tylko czy jesteś gotowy na samotną podróż? Nie mam sensu przepłacać w BP. 

dawid
Obrazek użytkownika dawid
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 25 lis 2014

no właśnie z tą gotowością to nie wiem sam...wolałbym jednak mieć do kogo dziób otworzyć Biggrin i z kim to ogarnąć wspólnie... 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap