--------------------

____________________

 

 

 



Moja przygoda z szejkiem - III 2023 r.

47 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 33 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...ja to tylko poproszę aby mnie..."nie nawracać" ; )))

mam ,chyba,prawo do własnych osądów !??? 

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 20 godzin 46 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

ssstu-6 :

...ja to tylko poproszę aby mnie..."nie nawracać" ; )))

mam ,chyba,prawo do własnych osądów !??? 

Radek, nie ma po co nikogo nawracać Biggrin , każdy jedzie tam gdzie lubi i za swoje. Nie jesteśmy aby oceniać kogoś, za to jak lubi i gdzie lubi podróżować ale możemy oceniać opisywany  kraj/miasto/miejsce planując własne podróże - i chyba po to jest forum. Ja lubię i zwiedzanie i leniuchowanie na plaży ale nie wszędzie mogę pojechać/polecieć więc chętnie czytam i cieszę oko wszystkimi Waszymi widoczkami z wyjazdów.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 21 godzin 7 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

że też Ci Radek, w ogóle przychodzą takie pomysły do głowy!!! nie ma i nie było tu nawet cienia "nawracania"  Crazy 

Asia dobrze prawi: ... każdy, gdzie lubi i za swoje... i niech tak zostanie! Blum 3

Piea

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 19 godzin 2 minuty temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

iwusia3 :

Co do przemyśleń własnych, kraj jak dla mnie do jednorazowego zobaczenia, jest w moich ulubionych arabskich klimatach. Ale jeżeli miałabym wybierać to stary Abu Dhabi niż Dubai.Clapping

Dokładnie mam to samo ))) chociaz stary Dubaj tez mnie zauroczył  Biggrin

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 33 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...przyznaje że w starej części Abu Zabi nie byłem...

ale,jeśli jest podobna do "starego Dubaju" to...dobrze że nie byłem; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 4 godziny temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Piea :

O! i te nasze "gatki-szmatki" widać, że obudziły Iwusię! ; super że znów jesteś! zatem czekamy na kontynuację  Good

PS, Radek, tak jak napisał Papuas- de gustibus..... itd.... jedni wolą wakacje w górach... a inni jadą nad morze..., po prostu! Biggrin 

(a o tym dlaczego Emiraty nie przypadły mi do gustu- napiszę kiedyś we własnej relacji, muszę ją tylko odkopać w jakimś wolniejszym czasie z mojej Szuflandii:) 

i tylko napomknę, że nie chodzi mi o walory widokowe tego kraju (wszak pustynia zawsze jest piękna..... Biggrin tylko o znacznie szerszy aspekt obecnego wizerunku tego kraju! 

Ja również chętnie poczytam dalszy ciąg relacji, ale dzisiaj najbardziej mnie rozbawiły "gatki-szmatki" Biggrin

Byłabym jednak za tym,  zeby pozostały "gadkami-szmatkami"  BiggrinBiggrinBiggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap