--------------------

____________________

 

 

 



Moja przygoda z szejkiem - III 2023 r.

47 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 11 sty 2015
Moja przygoda z szejkiem - III 2023 r.

Zaczęło się tradycyjnie. Budzik nie zadzwonił, ale śpię jak zając, więc nie było problemu. Tym razem zaszalałam i kupiłam expres ,więc jazda byłaprzyjemna. Niestety w drodze przypomniałam sobie o ważnych lekach, których zapomniałam, a są na receptę. No, ale siła perswazji i pani na dworcu w aptece sprzedała mi je w drodze wyjątku. Na lotnisku dostajemy słuchawki Rainbowa i instrukcję jak w Dubaju dotrzeć do pilota. Linie Emirates nie zawodzą. Co prawda, to już nie te czasy co kiedyś, że dawali kosmetyczkę z przyborami toaletowymi opaskę na oczy i skarpetki. Ale jedzonko smaczne oi obsługa super.Lecimy!

 

 

 

 

 

 

 

Iwona

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 21 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Iwusia, czy udostepniłaś nowy album ? bo fotek nie widać

No trip no life

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Tak, ale mam problem, bo wstawiam tylko małe kwadraciki zamiast obrazu. Nie kumam co się stało.

Help

Iwona

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 21 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kopiujesz normalne, duże zdjęcia z udostępnionego Albumu ?

No trip no life

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Nel :

Kopiujesz normalne, duże zdjęcia z udostępnionego Albumu ?

Tak. I

Iwona

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 21 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Spróbuj tu powklejać zdjecia róznymi sposobami przez drzewko i CTRL C 

Testujemy do woli Biggrin O portalu 88 (trip4cheap.pl)

No trip no life

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Na lotnisku według instrukcji szukamy pilota. Jest nas dużo osób...na kilka objazdówek, 4-dniowa, Emiraty leight i nasza. Zastanawiam się, co można zobaczyć w cztery dni, ale jak ktoś nie ma czasu, to czemu nie... Nasz pilot jest spokojny i bardzo poważny. Rozdaje nam nowy program i rano mamy wpłacić kasę za wstępy, czyli 270 USD. Jesteśmy zdziwieni, bo napisano że 260 USD. Hotel Al Barshia leży niedaleko lotniska, więc droga nie jest długa. Skromny, ale dla mnie ok. Idziemy spać, bo przesunęli nam godziny wylotu o dwie godziny( ale kilka dni wcześniej) więc już noc. Pierwszego dnia, po śniadaniu mamy wyjazd o 8.00. Pilot zbiera po 270 USD, chociaż mm ja i inni zapytanie. Coś tam tłumaczy. Ale po kilku dniach oddaje te 10 USD. 

Jedziemy zwiedzać stary Dubaj. Miejsca w autokarze są przydzielane według kolejności rezerwacji wycieczki. My na końcu, czyli mamy po dwa miejsca i jeszcze tył wolny. Super. Pogoda cudna, słoneczko i około 29 stopni. Ruszamy.

Zaczynamyod starej części miasta, czli dzielnicy Al Fahidi. Wąskimi uliczkami dochodzimy do Muzeum Kawy, gdzie próbujemy tradycyjnie parzonej arabskiej kawy z kardamonem i daktyli. Nie wszystkim to smakuje, ale ja uwielbiam takie połączenie.

Następnie udajemy się do przystani łódek abra, którymi przeprawiamy się na przeciwległy brzeg podziwiając miasto od strony wody. Tam mamy czas na suk złota i przypraw. Dobrze, że jest ramadan i niektóre sklepy zamknięte, bo można dostać zawrotu głowy. Ja jestem typową sroką i był to dla mnie czas próby. Ceny powaliły z nóg, więc dałam radę.

 

 

 

 Największy pierścień ze złota .

Iwona

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 21 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Iwusia, super !!! wszystko widać Good

No trip no life

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 4 godziny 5 minut temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

W pierwszm wpisie zdjecia widzać Biggrin

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Dzięki, to dodało mi skrzydeł, które ostatnio opadły.*yes3*

Iwona

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Zapowiada się ciekawie , jestem, czytam.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap