--------------------

____________________

 

 

 



Zające w Singapurze, czerwiec 2014

174 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hurrraaa, jest relacja. Witaj Zajączku już się rozsiadłam i czytam i ogladam piękne zdjęcia z ogrodów. Tylko Kochana ja Cie bardzo prosze nie męcz mnie i pisz, pisz, pisz no i zdjęcia wklejaj Biggrin

Bea

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Te ogródki są powalajace Man in love

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku i ja z ogromną przyjemnością dołączam do podróży po Singapurze Drinks

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajaczku i ja jestem Yes 3 .Widze filizanki na lotnisku w Amsterdamie -oj naszukalam sie ich Crazy

Na odprawa przeszła tam wyjatkowo szybko-duzo szybciej nim przypuszczałam-zadnych ochroniarzy,zadnych psów ,zero incydentów ino ludzi tłum niesamowity Yes 3 a jedzonko w samolocie widze to samo Yes 3 te biszkopty w piance z czekoladą bardzo mi smakowały Yes 3

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Coraz więcej ludków zasiadło w rzędach Smile    Piekny Singapur - mam nadzieje, że kiedys tam zawitam!!! 

życie to nieustająca podróż

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Zajączku, super Yahoo

a będą też Zające "w" Bali ? Biggrin

Żelek :
te biszkopty w piance z czekoladą bardzo mi smakowały Yes 3

myslę, że mnie by tez smakowały Dance 4

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzibku...rozpływały sie gębie Yes 3 a biszkopciki jak dopiero upieczone

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Witaj Bea, obiecuję się streszczać Mail 1

anusia ogrody w realu szczególnie wieczorem są niesamowite tego nie da sie opisać i sfocić

Asiu ciesze się, że chcesz podróżować z nami

Zelku, no nam "mocno opalony" trochę namieszał Crazy, oj z jedzeniem mnie wystraszyłaś, myślalam, że to taki jednorazowy "wybryk" KLM (zawsze mieli dużo lepsze), a tu widzę idą w standard Crazy oj niedobrze niedobrze my często z nimi latamy Blum 3

Aga zawitasz spokojnie, młoda jesteś swiat przed tobą Dance 4

Dzioby mówisz masz Biggrin

 oto zajęcza balia Pleasantry

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

O 19.45 rozpoczyna sie pierwsze show, zastanawiamy się, w którym miejscu usiąść żeby miec najlepszy widok.  Rozglądamy sę wokoło, część ludzików lerzy na trawie, niektórzy siedzą po środku alejek inni na murkach wokoło drzew Wacko i bąź tu człowieku mądry. Prawda jest taka, że miejsce z którego się ogląda nie ma najmniejszego znaczenia. Wszystko zrobione jest tak, że spokojnie widać z każdego miejsca. Należy klapnąć tam, gdzie się ma ochotę i spokojnie czekać, bo jest na co*dance4*. Na początku gasną światła, zaczyna cicho grać muzyka, słychac odgłosy ptaków w tle pojawia się tajemniczy głos...... ludzie milkną zadzierają głowy i zaczyna się Preved Światła migają, nam się wydaje, drzewa tańczą, mostek pływa wszystko w niesamowitym tempie Wacko nagle muzyka zwalnia, odgłosy lasu stają się coraz głośniejsze, dzrewa nabierają ciemnych kolorów, tajemniczy głos przemawia niesamowite widowisko, którego slowami nie da się opisać, a fotki tego nie oddadzą. Tak zmieniały się kolorki i widoczki

  

W trakcie pokazu co chwilę słychać głosy zachwytu. Po pokazie część ludzi jest rozczarowana, że  to już koniec. Czekają na jeszcze, niestety więcej nie będzie. Następny pokaz o 20.45.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku , wspaniały show i piękne fotki Preved  Good szkoda że muzyki nie slychac he he

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap