--------------------

____________________

 

 

 



Singapur-Bali-Nusa Lembongan -lipiec/sierpień 2015

269 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

ostatnie zdjęcia, ostatni wieczór tej części wyjazdu i rano lecimy na BALI Biggrin

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Na Bali lecimy z Air Asia, szybka podróż i już koło 12.00 jesteśmy na lotnisku.

Transport mamy umóiony z kierowcą, którego poleciła mi dziewczyna mieszkająca na Bali. Spokojny, dośc małomówny Biggrin punktualny, wiec jest ok. Szybko pakujemy bagaże, po drodze wymieniamy pieniądze i smigamy do naszego hoteliku. Tego dnia już tylko relax i planowanie kolejnych dni.

Nasz hotel jest taki jak miał być, kameralny, położony jakies 10 minut jazdy od Ubud, z fantastyczną obsługą, pysznym jedzeniem i klimatycznymi wnetrzami.

Pokój jest super! Duży (co pi Singapurze jest dla nas ważne:)), wygdne łóżko, duża łazienka, wszytsko w drewnie czyli tak jak lubie. No idelanie Biggrin

Taras, na którym jedliśmy wszystkie posiłki (hotel nie ma jako takiej restauracji, śniadanie czy dania zamówione w ciągu dnia obsługa przynosi na taras pod dany pokój). Hotel na pewno mogę polecić wszystkim tym, którzy chca odpocząć wśród zieleni i nie chcą wydawać dużo pieniedzy.

od ulicy hotel wygląda tak

schody prowadzą od ulicy do właściwej częsci hotelowej

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

i nasz pokój <3 Biggrin

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 22 cze 2014

Ale BoskoBiggrin Coś wpaniałaego!!! Uwielbiam takie małe , klimatyczne hoteliki. Rozwaliły mnie na łopatki te opakowania na butelki wody. Zupełnie inaczej taka plastik w takim opakowaniu wygląda. A ta leżanka na tarasikuBeach oachhhh........

pozdrawiam ciepło:)

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 20 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bardzo fajny, klimatyczny hotel Wacko tonie w zieleni..

No trip no life

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

tak,tak, hotel super klimatyczny i ta zieleń, choć na Bali, szczególnie w okolicach Ubud to każdy chyba taki zielony, bo tam zieleń jest wszędzie Biggrin

jescze troszke zdjęc hotelu

wieczorową porą

oraz w pełnym słońcu Biggrin

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

jak dla mnie to wymarzone miejsce na odpoczynek, ostatnim czasy już wcale nie plaża jest dla mnie najważniejsza, mogłabym zaszyć się w tym miejscu nawet na dwa tygodnie, codziennie spacerować wśród tej cudownej zieleni i byłabym wniebowzięta Biggrin Jeśli bede wracać w te okolice, a pewnie będę, to nie wiem czy ponownie nie wybiorę tego hotelu, stosunek jakości do ceny był bardzo na plus, choć oczywiście ciekawośc moze zwyciężyć i chec sprawdzenia innych hoteli, a wybór jest spory.

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 22 cze 2014

korolowa- ja tez ostatnio tak mamWink A czy możesz zdradzic ile ten hotel kosztował?

pozdrawiam ciepło:)

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

mikka, za 5 noclegów ze śniadaniem 762 zł! czyli na osobe 381 zł  Biggrin bardzo przyjemna cena.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 20 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

To swietna cena. Ja za duzo mniej urokliwy hotel w Sanur placilam wiecej..

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap