--------------------

____________________

 

 

 



Peloponez i Naksos 2023

26 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Achernar, brawa dla ciebie Clapping wróciłeś i od razu relacja . Ach ,żeby tak wszyscy pisali ...

Biorę się więc za czytanie 

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 10 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Achernar i ja Ci bardzo dziekuje za kolejną ciekawą, historyczną i  piękną widokowo relację  Give rose 

wszystkie te klimatyczne zakamarki w ostatnim  poście prześliczne, ale szczególnie ten zaułek mnie urzekł.... taki przeuroczy 

Piea

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 7 godzin 42 minuty temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Dzięki za relację opisującą dogłębnie konkretne miejsca; za Pieą - śliczny zaułek. Tych zaułków i pięknych foto jest tutaj oczywiście więcej.  Biggrin    Jak dla mnie relacja napisana ... "zbyt szybko"   ?  tak, bo to już koniec i w następnych dniach nowe się chyba nie pojawią. Dla zaglądającego codziennie, jak ja, po prostu mniej czytania.  Biggrin   Fajna ta "brama do nieba" czy też starożytnej świątyni - cóż łatwodostępny budulec zawsze łakomym kąskiem.  A Grecja bez kotów istnieć nie może.  Jak znajdę gdzieś skany slajdów to może z Mistry coś Ci tu wkleję, bo miejsce wyjątkowo klimatyczne; my szliśmy od dolnej bramy w stronę zamieszkanego klasztoru.

papuas

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Fajne te opisy historyczne.. niby wszystko można gdzieś tam w necie znależć,ale nie zawsze chce sie szukać.

Dzieki tobie  dowiedziałam się więc,  ze budowę słynnego kanału korynckiego rozpoczął... Neron. I musze przyznać,że to dla mmnie duża niespodzianka. Nie sądziłam ,że jego historia sięga aż tak "głęboko" historycznie.

Swoją drogą, kiedyś chciałabym przepłynąć się kiedys tym kanałem..

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 9 godzin 47 minut temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Relacja jak zawsze u ciebie bardzo dokladna i pelna detali.Mi sie ta fotka spodobala-tyle kolorow wody na jednym zdjeciu-super Ok

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Strony

Wyszukaj w trip4cheap