--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33625 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Domek dla muzyka super Girl in love

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 9 godzin 38 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

Nel, jak pisałem "Rząd ROI poprosił" aby nie planować zagranicznych wakacji...

w takiej formie może to zostać przychylnie przyjete przez społeczeństwo ponieważ irlandczycy mają dla swoich władz szacunek i zaufanie

w czasie kampanii wyborczej "idzie wojna na noże" ale po wyborach wychodzą z założenia że trzeba pozwolić rządzić wybrańcom,a może "wiedzą co robią" !??? 

jesli nie sprawdzą się w czasie kadencji,nie zostawi sie na nich suchej nitki ale teraz..."cisza i robić co każą" ; )))

a co do "zmęczenia sytuacją" to ,chyba wszyscy mają dość,ale...trzeba czekać cierpliwie i stosować sie do zaleceń...rok...może dwa...lub trzy...

mała dygresja,lubimy z Basią kraje arabskie.Dobrze sie tam czujemy itp. Mieliśmy pomysł aby po niedoszłym do skutku wyjeździe do Doha zapodać sobie...Arabię Saudyjską.

Ponoć otworzyła sie na turystów a zaplecze hotelowe ma całkiem,całkiem...

I tu uwaga, wiele obiektów jest niedostepnych "do zabukowania" do...2024 roku !!!! Czyżby wiedzieli więcej niż my !???

Na turystyczne niedomagania zaraz zapodam sobie takie oto trio...i poogladam fotki...z tropików; )))

siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

SSSTU-6 Nie ma opcji, że wszystkie hotele nawet po zniesieniu obostrzeń się otworzą. Np. w lipcu w Polsce mimo, że wolno było hotelom działać wiele się nie otworzyło. Ja akurat zarezerwowałam w takim, który się nie otworzył, ale ...rezerwację można było robić przez booking. Ceregieli było sporo, ale ostatecznie Pani z bookingu mówiła, że mieli sporo przypadków klientów, którzy zrobili rezerwację, pojechali za granicę i zastali zamknięty hotel. Stąd może takie przyblokowanie możliwosci rezerwacji w systemie.

Ja przez pandemię nie straciłam nic (no może możliwość wyjazdu styczniowego, ale to głupotka), ale rzeczywiscie żal mi ludzi, którzy tracą zródła dochodu. Nie rozumiem otwarcia przez polski rzad galerii handlowych, a ciągłe zamknięcie restauracji, gdzie można bez problemu zrobić ograniczenia, obostrzenia, wymogi sanitarne. Muzea podobno też będą otwierać. Nawet myślałam o Muzeum Śląskim w Katowicach, no ale hotele nadal pozamykane.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest PIĄTEK 29 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: WODNIK

Imieniny obchodzą:

AnielaBolesławaZdzisławFranciszek         

.„Na Świętego Franciszka przylatuje pliszka”

Najpewniejsza w odliczaniu jest BAJKA !!!

NOWOŚĆ !  Bajka - 215 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Margerytka - 183 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 NOWOŚĆ !  Bajka - 170 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-133 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-124 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 107 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 105 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -90 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

i nadszedł ulubiony przez większość piąteczek Preved , pewnie w głowie juz tylko teraz myśli o weekendzie i odpoczynku ?

To na dobry początek dnia zapraszam na *ssun-coffee*, można sobie wybrać tą ulubioną

Radek, tak czytałam,że Saudowie otworzyli się na turystów i nawet pojawiło się trochę ofert na ten kierunek. Teraz trzeba bedzie poczekać aż się otworzą,ale tak długo ??? Twoje trio bardzo udane ha ha Drinks Ja bym szła w Pina Colada, bo ją bardzo lubię, choć najlepiej smakuje gdzieś w ciepłych , karaibskich klimatach .. 

Skoro dzis dzień puzzli, łamigłówek i zagadek to zapodam jedną, bo już dawno dawno nie było. ..to tak z tęsknoty za wiosną ..

Ciekawe czy na wyjazdach czasem spędzacie czas nad planszówkami , szaradami etc ?

Udanego piątku Ssun-Flower4You

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 12 godzin 47 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Mnie to wygląda na obelisk z Waszyngtonu

My czasem gramy w różne planszówki, ja sama od roku bardzo chętnie układam puzzle, sudoku, krzyżówki z resztą też - choć ulubioną wersją takich zabaw to chyba escape roomy, do których regularnie chodziliśmy w swoim czasie, jak można było...

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

My pierwszy raz wzieliśmy w ruch gry w ostatni wyjazd na mazury , latem jakoś nigdy nie gramy , nie ma czasu ROFL

A teraz bardzo nam przypadła do gustu gra cortex , karciana , ciekawa , zmusza do myślenia, nawet sa karty które odgadujemy za pomocą dotyku z zamknietymi oczyma  wytłoczonych na nich faktur-polecam Dirol

Zapraszam na popołudniową kawkę w " moim wydaniu" Emo smileys-dogs- 586854 Ssun-coffee którą wybieracie kawkę ??????

Ja w realu wybieam latte ale w takim wydaniu mogę pić każdą litrami Party

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 49 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Basia, brawo Good to oczywiscie Waszyngton i obelisk upamiętniający prezydenturę G. Washinghtona. A te przepiękne kwitnące wisnie w 1912 r były  darem burmistrza Tokio dla Waszyngtonu. Piękny gest prawda ? A od tej pory co roku oodbywa się tu Festiwal Kwitnącej Wiśni..Fajnie by było kiedys zobaczyć Waszyngton o tej porze roku.. ja byłam na majówkę i to niestety było juz za póżno..

Kurcze , układasz krzyżówki ,łamigłowki ? to może zapodasz nam tu kilka geograficznych ? 

Basiu, bluza jest twoja Yes 3

Bajko, ja tradycyjnie chwytam Latte choc powiem ci że w takiej  pieskowej konfiguracji , to chyba kazda fantastycznie smakuje he he Emo smileys-dogs- 586854 

Nie znam tej gry cotex, brzmi ciekawie i oryginalnie. My na ogół w takie "zabawami" karciano planszowo zagadkowymi zabawiamy się na wyjazdach narciarskich, po kolacji jak już po nartowaniu i jedzeniu nie ma siły na spacery etc. 

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Ja ci powiem, że my też czasem lubimy zagrać w banalnego chińczyka Blum

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 12 godzin 47 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Nie, krzyżówek ani łamigłówek nie układam, raczej je rozwiązuje Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap