--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33580 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

rząd Irlandii zaapelował dziś (poprosił) obywateli aby w tym roku zrezygnowali z wojaży zagranicznych...

...wedle statystyk,gro zainfekowanych to ludzie którzy przywlekli virusa z zagranicy

i rozumiem dlaczego i o co proszą i...hasło z "Seksmisji" ciśnie mi sie na usta...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 5 dni temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Asia-A :

Megi świetny filmik. Krajobrazy niepowtarzalne. Film chyba nie oddaje trudu zdobycia szczytu, bo przecież to 1300 m  - to musiało być pod górę i do tego po śniegu.  Brawo Ty.

Ale chyba się domyślacie co zwróciło moją uwagę? No oczywiście piękna czapka Megi. Jak to mówią pięknemu we wszystkim pięknie – ale i tak uważam, że kolor i fason czapki czadowy!  Chyba nie dam rady odgapić bo zdjęcie niedokładne  a i kolor tu robi robotę .

Nel patchworkowa kurteczka super najlepiej pasuje do zimnej kuchni Biggrin

A gdzie się podziała Ala?  Szuka następnego miejsca do morsowania?

Piea, czy ukończyłaś już porządki. Zaglądaj do nas częściej!

Asia czapkę wylicytowałam na aukcji charytatywnej, fakt jest ładna taka trochę dłuższa. Trasa fantastyczna, generalnie szło się w miarę dobrze, skrutami tylko

było ciężko. Praktycznie trzeba poświęcić cały dzień na taki wypad w takich warunkach. Jeszcze jak ktoś lubi robić zdjęcia to schodzi dłużej. Biggrin

megi zakopane

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

ssstu-6 :

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

rząd Irlandii zaapelował dziś (poprosił) obywateli aby w tym roku zrezygnowali z wojaży zagranicznych...

...wedle statystyk,groS zainfekowanych to ludzie którzy przywlekli virusa z zagranicy

Absurdalne argumenty.  Jesli faktycznie rząd Irlandii nie będzie równiez prowadził sprowadzania towarów z zagranicy i sie kompletnie zamknie na te zagranicę to może jakis sens, by to miało. Ja byłam w sierpniu w Lombardii i nie miałam żadnych obaw.

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 47 minut 22 sekundy temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Megi czapka piękna i cel pewnie szczytny. Zrób mi proszę zdjęcie poprzyglądam się dokładniej Biggrin

Radek, u Was to potrafią pocieszyć. Nawet marzeń mieć nie można. Podcinają skrzydła na zapas. Niby wiadomo dla czego ale Sad

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

fragola, mam pełną świadomość że w Polsce jest bardzo liczna grupa uznająca wszelkie restrykcje ,obostrzenia i zakazy za głupotę i niepotrzebne "ograniczenie wolnośći"...

ja jednak słuchając (czytając) takich opinii mam jedno zdanie : "gmin rozumowi bluźni" ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

ssstu-6 :

fragola, mam pełną świadomość że w Polsce jest bardzo liczna grupa uznająca wszelkie restrykcje ,obostrzenia i zakazy za głupotę i niepotrzebne "ograniczenie wolnośći"...

ja jednak słuchając (czytając) takich opinii mam jedno zdanie : "gmin rozumowi bluźni" ; )

Chyba na całym świecie jest już duży sceptycyzm do PEWNYCH ( NIE WSZELKICH, ale niektórych) restrykcji i obostrzeń.

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 5 dni temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Słowacja wprowadziła zakaz wychodzenia z domu bez testu, jak czytam te wiadomości to ręce mi opadają. 

Covid-19 jest i nie ma co mówić że go nie ma, dzisiaj zmarł wujek Marka, ale dwa lata walczył z choroba nowotworową, był na dobrej drodze.

Niestety jedna niepotrzebna wizyta w szpitalu i to nie w swojej sprawie zakonczyła się zakażeniem i chorobą koronawirusa, która generalnie przyczyniła się do jego smierci.

Smutne, ale prawdziwe. 

Z drugiej strony jak patrzę jak umiera gospodarka w Zakopanem to kolejny dramat. Połowa moich znajomych pracuje w gastronomii, większość z nich jest już na bezrobociu, byli na postojowym ale właściciel nie dał rady juz ich utrzymywać. Moja gazeta też ledwo ciągnie, przecież my żyjemy z reklam, a kto się ma reklamować? 

Za dużo czytam, za dużo wiem, i czuje że sama zaczynam pękać w nadmiarze tych wiadomości. Ale taką mam pracę. 

Asia zrobię zdjęcie i wyślę. 

megi zakopane

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 9 minut 3 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest CZWARTEK 28 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: WODNIK

Imieniny obchodzą:

KarolTomasz         

 „Urodzaje da rola, gdy deszcz leje w Karola”.

Najpewniejsza w odliczaniu jest BAJKA !!!

NOWOŚĆ !  Bajka - 216 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Margerytka - 184 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 NOWOŚĆ !  Bajka - 171 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-134 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-125 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 108 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 106 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -91 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 11 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Megi też obejrzałam Twój filmik i przez 10 minut poczułam sie jak w bajce Smile

Lubię zimę i jej białe okrycie Winter skifahren  0001

Dana, również jak pozostali forumowicze zdrówka życzę.

Asiu, dziekuję,że zauważyłaś moją nieobecnośc na tripku Give rose

Jestem tylko milcząca, mam ostatnio kiepski czas Ireful 3 i czekam na jego koniec.

Regularnie w poniedziałki i środy morsuję czasam w weekendy zależy od planów.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 9 minut 3 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

zima nie odpuszcza, jest poniżej zera i w prognozie opady Snow-flake-smiley-emoticon-animation ale póki co wyszło w końcu słoneczko Sun bespectacled

Asia, wiesz.. a ja czapki Megi na filmiku nie wyłapałam he he . Tak mnie zauroczyły te cudne widoki 

Megi, piękna trasa na całodzienną wycieczkę, bo wiadomo przystanki na ochy , achy i zdjęcia muszą być. Przykro mi z powodu twojego wujka. 

Radek, i co Irlandczycy na ten apel ? Jakie głosy słychać w narodzie ? ale póki co granica przecież i tak zamknięta i pewnie szybko jej nie otworzą ?

Jak nie bardzo  można wydawac kaske na wyjazdy to może ktoś ma ochotę zainwestować w nieruchomości ? tak oryginalny domek na przykład..Jak wam sie podoba ? A swoja droga to ciekawe ,że pomimo pandemii ceny mieszkań w stolicy cały czas rosną..

Udanego czwartku kochani Ssun-Flower4You

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap