--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33625 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

otworzyło sie nam "pogodowe okienko",no to wybyliśmy "na barany"...

po trawie połazić ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Niezłe jaja z tymi lotami. Tak sobie lecieć w kulki to niewyobrażalne... I to bezkarnie!!! Szok!

Dlatego nadal tkwię od ponad roku bez urlopu. Ale mam parcie na urlop i chyba w tym roku się uda. Nawet jakby to miało być pod namiotem na podwórku.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 2 godziny temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

witajcie niedzielnie;

ciagle obiecuję sobie , że znajde więcej czasu na tripka, ale jakoś kiepsko mi to idzie Unknw , poza pracą, różne inne rzeczy mnie ostatnio absorbują i tego czasu nie starcza na wszystko co by sie chciało...

 

Bajka, no jaja z tą Maderą to mało powiedziane, raczej zrobili ludziom istny cyrk! no tylko im współczuć takich "atrakcji" ! , ech.... też bym chętnie znów tam wróciła po raz trzeci Tender bo ta wyspa to "my love" Give heart no ale chyba póki co musi poczekać..... ; teraz to ja bym nawet wybyła w pięć minut gdziekolwiek....  , no ale...  niestety....Unknw

Darek, he he... ja całe poprzednie lato (ba! i wiosnę i jesień!)  spędziłam "pod namiotem na podwórku" Biggrin , no może ten namiot zamieniłam na taras, ale podwórko to podwórko! Sarcastic blum ; jak się nic nie zmieni na lepsze, to kolejny sezon "podwórkowy" mnie czeka, ! co za czasy...! 6522

Dana - Ozdrowieńcu!  , zaglądaj i pisz co tam u Ciebie? jak się żyje w nowym miejscu? i Ty jak się czujesz? mniemam, że już wszystko ok, choc u mnie w gronie znajomych dalszych i bliższych - sytuacja coraz gorsza.... są tacy,a raczej byli... bo już ich nie ma.... Cray 2  ; najwiekszy szok przeżyłam na wieść, że kolega ( w moim wieku), zdrowy, wysportowany, bez nałogów, bez żadnych chorób współistniejących - niestety nie pokonał tej zarazy i odszedł do lepszego świata w sile wieku! Cray 2

Radek, gratki za HK! trzymam kciuki oby Wam się udało! (ja też jestem  mocno  "za Chinami" Good , ale my tak bardziej w kierunku: Pekin, Mur, Terakotowa Armia... - takie rzeczy... 

Nel , Twoje i koleżanki kotki absolutnie śliczne, Katzen-smilies- 0002 Give heart ;  bardzo fajne robisz te kolaże, ja czasami też używam róznych programików do ich robienia, ale najczęściej mi się nie chce Sarcastic blum i "jadę na googlach" bo to najszybciej i najprościej, ale fakt, nic tam nie da się ustawic, bo google traktują te fotki losowo; 

(moja Felka dzisiaj z rana bacznie obserwowała piekną i słoneczną zimę za oknem, ale, kot jak to kot -  z pozycji cieplutkiej strony okna Biggrin ) ; 

mamy teraz cudnie zimowo, pogoda dzisiaj przepiękna, zero wiatru, słonko świeci, mrozek niewielki i fuuuuura śniegu Preved  - taką zimę bardzo lubię.... (ale krótko Girl blum ) 

a wiecie, że wczoraj wieczorem, jak odśniezaliśmy z Małżem trochę  znalazłam różę w ogrodzie! Shok tyle śniegu wokół... mróz,  a róża bidulka na krzaku jeszcze zipie... i nawet  czerwona! no taki dziwoląg  w końcówce stycznia! Biggrin  koniec świata! 

zostawiam Was gorącą herbatkę zimową z pomarańczą, miodem  i goździkami (moja ulubiona wersja) i znikam ... Małż mnie woła na poobiedni spacerek;  wskakuję więc z ciepłe emu i idziemy połazić po skrzypiącym śniegu Preved

Miłej Niedzieli wszystkim! 

Piea

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 6 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Radek, Nel dzieki za info. Próbuję skleić w kolaż wspomnienia z zeszłorocznych wyjazdów, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Piea, Twój ogród jest piękny także zimą. A kotu się absolutnie nie dziwię, mimo że za oknem tak pięknie biało, to wolałabym teraz być na białej plaży, nawet w białym palącym słońcu Biggrin

Niestety, to nie z ostatnich wakacji. Ciekawe, czy zgadniecie skąd?

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

heee, no to ja zagłosuję na europejską częśc wybrzeża Morza Śródziemnego...

...bardziej dokładnie na jego wschodnią część

ciekawe "o ile" się pomyliłem!??? ; ))))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 5 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witajcie wieczorkiem Preved

Radek gratuluję wyboru kolejnej lokacji. Byłam w HK tydzień jakieś 5 lat temu byłam zachwycona i na długo ten wyjazad zostanie w mojej pamięci.

Do Makau popłynęliśmu wodolotem na jeden dzień. Hotele i casyna robia tam wrażenie Lol

Nel moje morsowanie odbyło sie dzisiaj przy wodospadzie na Kwisie w Świeradowie Zdroju Smile

Dzisiaj również zdobyłam Stóg Izerski nartostradą, którą co roku jeżdzimy na nartach zjazdowych. Były grupy przygotowujące sie do "zawodów " i to Czesi Smile

oni mogli śmigać na nartach ale było ich naprawdę nie wielu.

Poniżej kolaż z pięknego słonecznego dnia w góach izerskich

Miłego wieczoru wszystkim życzę Good

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 20 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

U mnie wczoraj słoneczna pogoda . Pstryknęłam parę szybkich fotek koło domu. Pięknie wyglądają te śnieżne czapy. Dzisiaj też zapowiada się ładnie. Niestety poniedziałek (nie lubię poniedziałków) i trzeba przypomnieć sobie , co jest najpilniejszego do roboty. Zadań ogrom. Zmykam, zostawiam wczorajszy kolaż.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Dzień dobry poniedziałkowo,

pozdrawiam Was cieplutko.....chociaż za oknem -21 stopni Biggrin trochę przymroziło.

Asia mówi, że czas do pracy, bo tej ogrom ....no to pędzę Girl witch

Margerytka

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest PONIEDZIAŁEK 2 LUTY 2021  

znak zodiaku: WODNIK

Imieniny obchodzą:

BrygidaSewer  

„Gdy nie wymrozi zima, sierpień zbierać co nie ma”


Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest RADEK !!!

 NOWOŚĆ ! Radek - 254 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 212 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Margerytka - 180 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 167 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-130 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-121 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 104 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 102 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -87 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

wesołe witanko poniedziałkowe  Preved Luty czas start Friday oby do wiosny 

Ależ przymroziło nieżle ! W Wwie jest -12 C a ile było w nocy nawet nie chce myśleć .. ale za to jakie piękne słoneczko od rana świeci 

Margerytko, u ciebie to dopiero mrozy . -21 C Biggrin czy na oknach widac różne wzorki ?

A wiecie ,że w Alicante wczoraj było 29 C !!! i to na plusie . To dopiero lato im wpadło a jeszcze niedawno zasypani śniegiem byli..

Asiu, śnieżne czapy piękne. Inne niż twoje dziergane czapeczki he he  Wczoraj była rzeczywiście piękna pogoda na spacery .  

Alamed, wow , kolejne morsowanie 6522 Niezmiennie pełna podziwu jestem . We dwie z koleżanką morsowałyście ?Ale ty mega aktywna kobitka jesteś Piękny kolaż z gór , zachwycaja mnie te osnieżone choiny.  

Trina, trzymam kciuki , pokaż nam potem co ci sie udało stworzyć i który program ci sie spodobał najbardziej

Piea, ja też lubie taką zimową herbatkę , tak aromatycznie pachnie i wspaniale smakuje i rozgrzewa.  Cukiernica piękna Preved Twoja Felka śliczna ! i ciepłolubna jak to kotki  

Bajka, aż się nie chce wierzyć.. Lufa wydawało by się porządna firma i takie jaja. Współczuje tym ludziom, bo zostali odprawieni z kwitkiem. Inna sprawa ,że jesli w tych dziwnych czasach miałabym gdzieś jechać za granicę, to chyba tylko z biurem..

Fajnego poniedziałku Ssun-Flower4You

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap