--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 30 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Praleczka to oczywiście Frania. Teraz nikt sobie nie wyobraża aby w ten sposób robić pranie.

We Wrocławiu słońca brak.

Muszę wracać do pracy bo coraz więcej niewykonanych  zadań na mnie czeka Sad

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 20 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie poniedziałkowo, jak miło wpaść tu do Was podczas coffee break....  Ssun-tea

Nel, u mnie wczoraj przez cały dzień sypał piękny śnieg i to takie płatki jakby ktoś rozpruł miliony poduszek z pierza Biggrin - mam więc cały ogród "gęsiego puchu" Biggrin !, uwielbiam takie wielkie płatki  Give heart ; i zero deszczu było , wiec u mnie jest pięknie biało ...;

kurczak w bikini - bardzo trafna nazwa  Good , ale my bardzo rzadko serwujemy  kurczaki pieczone ( jesli już, to tylko krojone piersi do róznych potraw z warzywkami, typu zapiekanki, risotta, paelle, kaszotto, itd..., ale tutaj i tak najczęściej "leci" indyk Girl blum ) ; 

He..He.. któz by nie pamiętał słynnej Frani? ( chyba tylko młodzież może nie wiedzieć co to za ustrojstwo było? Biggrin ) oj pamietam, jaki był "bajzel" w łazience jak się to to stawiało z tym węzykiem nad wanną..., to płukanie i wyrzymanie.... o matko jedyna! wieki temu to było.....!  kto by dziś umiał tak prać? Shok - zresztą to była niezła harówa a nie pranie!  chyba po takim pranku  bym tydzień potem leżała na OIOM'ie  Lol 2

Radek, też nie dam sobie głowy uciąć co to za roślinka, bo po samym pączku ciężko rozpoznac; ale najbardziej podobne jest to do chabra białawego (centaurea dealbata) ; wprawdzie ten kwitnie u nas póxną wiosną i wczesnym latem, ale Wy tam macie golfstrom w tej Irlandii- więc klimat totalnie odmienny, więc kto wie? - chabry w styczniu????  no koniec świata! Girl blum 

( listki podobne są tez do bodziszka, ale ten pączek jakoś mi zupełnie nie "wygląda bodziszkowato" )

Przesyłam wam wczorajszy kolaż z opadami śniegu Preved  Snow-flake-smiley-emoticon-animation i zyczę miłego poniedziałku! 

 

Piea

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Piea nie widać kolażu Sorry 2

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Co do pogody to u nas wczoraj ostro sypał śnieg ale na plusie więc taka ciapa... 

Jeszcze jak była piękna mrozna zima, kupiłam sobie kalosze z ociepleniem, i powiem szczerze że to był strzał w 10 idealnie na tą i pewnie najblizsza pogodę. Pozdrawiam serdecznie miłego poniedziałku, tęskno już mocno za słońcem. W okolicach Łodzi ciągle szaro buro i ponuro.... Byle do wiosny Sun bespectacled

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 20 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Bajka831 :

Piea nie widać kolażu Sorry 2

Bajka, sprawdziłam - jest skopiowany z udostepnionego Albumu, wiec nie wiem dlaczego u ciebie nie widać? Unknw - u mnie działa Smile

Piea

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Witam w piękny zimowy dzień Snow-flake-smiley-emoticon-animation,

chwila przerwy, spojrzenie przez okno .... od 5 rano napadało ok. 30 cm śniegi i dalej sypie.... lubię Biggrin i uwielbiam machanie łopatą Biggrin szkoda tylko, że dzisiaj praca do późnych godzin, więc przyjemność muszę odłożyć.

Co do pralki Frani, to jej starsza wersja (chyba) to był Światowid.

Pozdrawiam cieplutko

Margerytka

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 30 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea, u mnie kolaż widać cały czas

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 2 godziny 43 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

Piea, "opadowy kolaż" COOL !!!! ; )

a co do "zagadkowego kwiatka" to...chyba poczekamy aż pączek sie rozwinie...

dziś,bez zgadywania,jedne z moich ulubionych kwiatów w "wyspiarskim wydaniau" ; )

żonkile jeszcze w pąkach ale...już w pąkach ; )))

ostatni zimowy tydzień sie zaczął,niech bedzie..."na wiosennie"...

siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

fotka moja,z piątku ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Kochani,

Łezka sie w oku kręciła, kiedy czytałam wszystkie życzenia od Was Smile Bardzo dziękuje, ze byliście ze mną. W zaistniałej sytuacji koronawirus musiał skapitulować Smile

Trochę jak patrzę na siebie teraz, to wygląda jak krajobraz po bitwie...ale sa też dobre strony koronawirusa...schudłam 5 kg Biggrin

Dzisiaj odważyłam się na pierwszy spacer nad morze...

i nazbierałam dla Was trochę krokusów...bo u mnie już prawie wiosna Smile

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

DanaDance 2

Strony

Wyszukaj w trip4cheap