--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 20 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nr 2 - Boleslawiec (prawda Alamed?)

Nr 3 - Kuba?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Ja mam jednak obawy co do najbliższych tygodni. Wiele krajów w miarę ogarnęło sytuację pandemiczną, ale niekoniecznie będą chcieli wpuszczać ludzi z terenów, gdzie zachorowań jest tak wiele jak w nas. Po prostu mamy w pewnym stopniu sytuacje podobną jak w marcu tylko wtedy wszystko ucięto/zamknięto gwałtownie. Teraz jest to takie pełzające. Tu zamkną teatr, tam muzeum.

edit: zagadka 1- Zanzibar

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Kochani,

Nie mogłam się odezwać wcześniej, bo niestety nie mogę nic napisać z telefonu ( pokazuje się error) Sad  Już mieszkam w Bournemouth, mieście w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia...i zamierzam tu zostać na długo.

Nie wszystko poszło jak po maśle, dom do jakiego trafiłam okazal się tak drogi jak brudny, ale zostanę tu tylko chwilę, bowiem już znalazłam super studio flat, które zanim się wprowadzę będzie wyremontowane... więc byle do grudnia  Blum 3  Pozdrawiam Was wszystkich, będę się odzywać w miarę dostępu do internetu w laptopie. Bardzo dziękuję za odliczankę i wszystkie dobre życzenia, niech się spełnią Smile

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 1 dzień 13 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witaj Dana w nowym miejscu, zyczę aby wszystko sie dobrze poukładało Ok

Ja też nic nie mogę z telefonu dodać na tripka,też wyświetla mi sie błąd i nie wiem dlaczego ?

Miłego dnia kochani Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 34 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 8 października 2020

CZWARTEK

znak zodiaku: WAGA

Imieniny obchodzą:

LaurencjaPelagiaBrygida 

„Po świętej Brygidzie babie lato przyjdzie”

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...

  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 296 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka - 100 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl 

Alamed - 9 dni - Bieszczady jesienią   

NOWOŚĆ ! Achernar- 3 dni - wyjazd do Białowieży   Noclegi Białowieża – Noclegi, pensjonaty, tanie pokoje na skraju Puszczy  Białowieskiej

 

Naklejki dla rękodzieła/ nalepki/ Miłego dnia/ turkus NN07 - Manzuko

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 34 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry, 

podobno czwartek to taki mini weekend Biggrin więc mamy powód do radości 

Megi, skoro nie wieje to chybba czujesz sie lepiej ? W stolicy był wczoraj ciepły dzień - słoneczko i 19C więc prawie lato. Kurcze, sporo tych nowych zachorowań , w Wwie zresztą też niestety  coraz wiecej. Z tym weselem to chyba spore zagrożenie, bo raczej nikt w maseczce nie bedzie chodził ..ciężka decyzja 

Fragola, może tak niestety być, że coraz wiecej krajów bedzie zamykac granice przed nami . Obowiazkowe testy wprowadzili ostatnio Grecy, Sycylia, w UK obowiązkowa kwarantanna dwu tygodniowa etc . Nie wygląda to wszystko zbyt optymistycznie a już pod katem podróży to juz w ogóle ciężko coś zaplanować..tzw ryzyk fizyk

Dana, fajnie,że piszesz, bo się martwiłam czy wszystko po przeprowadzce u ciebie ok. Super ,że Bournemouth twój nowy dom, tak ci się podoba Preved Z domami czy mieszkaniami mam podobne wrażenia. Widziałam kilkanaście na wynajem i ich stan nie był delikatnie mówiąc na najwyzszym poziomie. Niektóre były wręcz z pleśnią a bród czy meble w średnim bardzo stanie były na porzadku dziennym.. dziwiłam się jak pośrednik może przyjąc posesje w takim stanie . Popyt jednak jest olbrzymi więc...Trzymamy więc kciuki aby ci ci się dobrze wiodło w nowym miejscu Yes 3 A propos pisania postów to lepiej to robić z lapka czy tableta niz telefonu

Megi, Asia pięknie rozkminiłyście zagadki Zanzi, Bolesławiec, Kuba to prawidłowe odpowiedzi . zapraszam was na śniadanko na Zanzibarze 

 The Palm Residence by Amazing Zanzibar Zanzibar - rezerwuj pokoje w hotelu  The Palm Residence by Amazing Zanzibar|Agoda.com

 Kto dziś zaserwuje nowe zagadki ? 

Udanego mini weekendu Ssun-Flower4You

No trip no life

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Jesienne Guten Tag z Dolnej Saksonii dla Wszystkich...

 Ciekawi mnie jak będzie w tym roku wyglądać jesień? W mojej okolicy jest nadal soczyście zielono. Z relacji Megizak wiadomo, że w Zakopcu wieje, ale czy jest kolorowo? 
Radek, u Ciebie w IE to pewnie zielono jest cały rok? Dana - obserwuj jesień w Bournemouth, nad morzem. Pewnie też wieje, ale czy jest kolorowo? 

A jak to w tym roku wygląda w Waszej okolicy? Napiszcie ze 2-3 zdania. 

Agata
Obrazek użytkownika Agata
Offline
Ostatnio: 1 rok 4 miesiące temu
Rejestracja: 08 maj 2015

Jesień, jesień to prawda. Na Kujawach i Mazowszu tez już jesiennie. Obawiam się ze przyjda chłody i liście spadną zanim się zrobią kolorowe. 

Agaciorek

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 34 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pisze pierwszy raz z telefonu, ciekawe czy sie uda?

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Hejka 

Witam Was zimowo, tak tak nie żartuje w górach spadł śnieg, widze go z własnego okna na Czerwonych Wierchach.

Na szczęście w Zakopanem jeszcze śniegu nie ma, ale to jest tylko kwestia czasu. Wink

megi zakopane

Strony

Wyszukaj w trip4cheap