--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 4 października 2020

NIEDZIELA

znak zodiaku: WAGA

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Petroniusz

„Październik stoi u dwora, wykop ziemniaki pora”

 

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...

  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 300 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka - 104 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl 

Alamed - 13 dni - Bieszczady jesienią   

NOWOŚĆ ! Achernar- 7 dni - wyjazd do Białowieży   Noclegi Białowieża – Noclegi, pensjonaty, tanie pokoje na skraju Puszczy  Białowieskiej

 

Naklejki dla rękodzieła/ nalepki/ Miłego dnia/ turkus NN07 - Manzuko

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam was niedzielnie Yahoo

Czy u was tez tak ciepło ? Juz teraz rano jest 18 C Wczoraj wróciło lato , to był przepiękny letni dzien , mam nadzieję,że dziś będzie równie pięknie 

Jakie macie plany na ten powrót lata? grzybki a może Ssun Barbecue 1 albo Ssun-pedalek . Ja wczoraj intensywnie działkowałam a dziś działam w ogródku przydomowym, głównie sadzenie nowych roslin. Wiecie, to taka choroba każdego ogrodnika, ciągle coś trzeba sadzić , przesadzać etc. Dzis oprócz sadzenia będzie jeszcez zbieranie liści, bo coraz ich wiecej. W planach mam tez może coś pofotografować w ogrodzie ,skoro słonko będzie 

Radek, Perejra a jak pogoda u was ? letnio czy jesiennie ?

Kurcze, ale nasza odliczanka skurczyła się... tylko 4 wpisy Bad smutno, smutno 

Asiu, dziekuje za wczorajszą odliczankę Nea

Skor dzis dzień zwierzaków , to wrzucam kolaż z moich kocich dzieciaków 

Dana, jak tam przeprowadzka , czy już jesteś w Bornemouth ? Pewnie mega zmęczona tym "majdanem"

Piea, Pieniny chyba przywitały sie piękną aurą i setkami kolorów ? daj znać jak ci tam...
Zapraszam dzis na leniwe śniadanko do łózka , w końcu weekendujemy..

Rozpieszczanie na śniadanie - Cafe Pracownia

Pora na nowe zagadki .Dziś na tapecie znani polscy podróżnicy ... to zaczynamy ?

1/kobieta orkiestra,"na krańcu..", dziennikarka

2/ kajakarz,atlantyk,broda

3/alpinistka, himalaistka,M. Everest,

Fantastycznej niedzieli wszystkim a ja uciekam na zumbę  Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 4 minuty 40 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nr 1 - Martyna Wojciechowska.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 12 godzin 30 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

2 to Aleksander Doba

a 3 to chyba Wanda Rutkiewicz?

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

U mnie robi się coraz cieplej, choć sobota była taka sobie.  Moje miasto jest już w żółtej strefie.

W tej sytuacji nie tyle smuci mnie, że nie mogę wyjechać teraz dalej, ale to, że trudno myśleć o jakimkolwiek kierunku.

Póki co tylko takie jednodniowe wyjazdy po okolicy, a że okolice piękne to nie ma co narzekać. Zimą muszę zawsze naładować akumulatory dalszym wyjazdem w ciepłe miejsce, z tym, że nie umiem wczasować. Ci, którzy kojarzą w ilu miejscach byłam nie wierzą, że nie zwiedziłam "oczywistych" czyli np. Norwegii. Nie byłam też w Egipcie (na lotnisku owszem, na granicy owszem, w hotelu po przylocie i przed wylotem -owszem, ale celem była Jordania). Ciekawe czy może chociaż tam się uda zimą.

Zdjęcia z lipca i sierpnia nadal w aparatach, ale wspomnienia i inspiracje tymi wyjazdami są. W końcu kupiłam kaszkę kukurydzianą i będę w najbliższym czasie robić polentę popularną w północnych Włoszech. Z ubiegłego roku z trasy transfogarskiej w Rumunii pamiętam pyszne kulki z kaszy kukurydzianej nadziewane owczym serem.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

I zagadki pięknie odganięte prze rodzinny duet. Asia i Basia gratulacje Clapping 

Zapraszam was na 3 dniowy spływ kajakowy z Aleksandrem Doba na rzece Dobrzyce i Pilawa- to 50 km trasa. Gwarantowana dzika, piekna natura 

Spływ wielkanocny | Soliści 

Fragola, pewnie cos wyknujesz na zimę. Ja mam nadzieję,że może jeszcze jesienią gdzieś wyruszę..ale niestety nie można niczego być pewnym w zakresie podróży.To duża loteria w dziejszych czasach.. To pierwszy raz kiedy mi odwołano podróż, nic miłego Sad 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 15 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

dziś,od rana,wyspa "zapłakana na maxa" ...

...spędzamy czas na ogladaniu netflix,owego serialu którego akcja toczy sie w okolicach dopiero co pokazywanych przez Asia_A ; ))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 4 minuty 40 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek, czy oglądasz "Znaki"? Jeśli coś innego podsuń tytuł.

Urlop nasz niestety się skończył i trzeba wracać do pracy, do codzienności. Pozostaje powspominać na tripku nasze wyjazdy.

Chętnie poczytam jakieś relacje ze słonecznych plaż. Może macie coś zakamuflowanego w szuflandii?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 5 października 2020

PONIEDZIAŁEK

znak zodiaku: WAGA

Imieniny obchodzą:

ApolinaryFaustynaIgor 

„W październiku, gdy liść z drzewa niesporo opada, późną to wiosnę zapowiada”

 

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...

  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 299 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka - 103 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl 

Alamed - 12 dni - Bieszczady jesienią   

NOWOŚĆ ! Achernar- 6 dni - wyjazd do Białowieży   Noclegi Białowieża – Noclegi, pensjonaty, tanie pokoje na skraju Puszczy  Białowieskiej

 

Naklejki dla rękodzieła/ nalepki/ Miłego dnia/ turkus NN07 - Manzuko

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień doberek,

poniedziałek do nas wpadł,ale nie martwcie się, nie zostanie na długo ..na horyzoncie już wtorek Preved

Dzionek zapowiada się znowu pięknie, słoneczko od rana . Niedziela tez była pogodowo super , choć po południu zawitała krótka burza i wygoniła mnie z ogródka.  W ramach przerwy strzeliłam ciasto śliwkowe, uwielbiam 

Radek , mówisz ,że leje jak z cebra ? Wjeje też? bo ja wiesz czekam na fajne ujęcia wiatrowo morskie.  Na lato zawiesiłam Netflixa -brak czasu  ,ale od listopada odpadną tematy ogrodowo- działkowe więc chyba się znowu "zapiszę" Yes 3

Asiu, dużo, różnych wyjazdów u mnie czeka w kolejce do opisania, ale na razie Kaszuby muszę dokończyć. . Alamed obiecała nam pokazać Mykonos więc będą piękne, greckie plaże , białe domki i grecka kuchnia.. Ala, dasz sie namówić ?

Wczorajsze zagadki świetnie poszły, to dziś kolejne.. w tym samym klimacie czyli znani nasi krajowi podróżnicy

1/ 32 ksiązki, 4 żony, XXwiek

2/Madagaskar,pamietniki,awanturnik

3/ 2 bieguny, wypadek,Kilimandzaro

Udanego poniedziałku, na pewno nie będzie taki zły Ssun-Flower4You

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap