--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 12 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

piąteczek nareszcie Preved  a  już za chwilę zaczynamy weekend 

Hm... czy zauwazyliscie jak się nam pięknie wydłuża odliczanka ? aż serce rośnie, jak kolejne podróże wskakują po tym "pustym" okresie 

Ja też kombinuję.. Malta mi nie wyszla ( uczynna koleżanka na fejsie tylko "szczuje" pięknymi, lazurkowymi  fotami he he Biggrin  ) ,ale pracuję nad czymś weekendowo

Dana, tajemniczo brzmi twój kolejny wyjazd .. rozumiem,że jeszcze nie do końca jest sprecyzowany ? tak czy inaczej, fajnie że coś nowego planujesz

NOWOŚĆ ! Dana- 5 dni - Wakacje w Polsce, a może gdzieś indziej  Życie podróż w nieznane obraz stock. Obraz złożonej z misja - 37765271

Radek, dziś wybywacie, więc trzymamy kciuki za słoneczną pogodę a krajobrazy i tak pewnie będą cudne. Kawa z ciachem pewnie też w planach  ? Ssun-coffee

Darek, uwijaj się z robotą szybko, bo trzeba poleniuchowac w weekend Smoke

Mabro, piękne zdjecia i kolaże. Widać,że pobyt na działce bardzo udany. Spacerek krajobrazowy mega widowiskowy, nawet grzyby wypatrzyłaś ha ha 

Piea, ale olbrzymi masz ogród i ty mówisz,że miejsca nie masz ??? Ja też bym taką piękną hortkę posadziła u siebie,ale niestety w realu nigdy jej nie widziałam. Zagadka chyba potrzebuje twojej podpowiedzi..

Asia, no przyznaj sie ,co tam zakupiłaś ? wszyscy ciekawi jesteśmy Blush to tak pod katem wyjazdu ? 

Margerytko, czyli taka troche taki detox ale i  podróż nostalgiczna, pobudzając wyobrażnię..Dawno w Bieszczadach nie byłam.. a mam koleżankę, która właśnie rzuciła swoje dotychczasowe zycie w Wwie i wyniosła się właśnie w Bieszczady, tam spedzać swoje życie..

Fragola, myślę że taka czekolada , własnoręcznie zrobiona to dopiero musi smakować..

Dziś śniadanko w górskiej scenerii. Kto jeszcze głodny, zapraszam i na jedzonko i na widoczki , wpadajcie ..

Dwie piątkowe zagadki

1/ posągi, koniec świata , świeta

2/ średniowiecze, bitwa, Matejko

Uśmiechniętego piątku wam życzęYahoo

 

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 7 godzin 32 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

stawiam na Rapa Nui i Grunwald Biggrin

podpowiedź do mojej zagadki: znajduje się tam dość nietypowy trójkątny Rynek (i to nie jest  Łowicz .... Biggrin )

Piea

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel :

Fragola, myślę że taka czekolada , własnoręcznie zrobiona to dopiero musi smakować..

Jest to wielka radocha. Przez całą podróż walizka pachniała prawie- czekoladą, a zrobiłam ją w najgorszym czasie czyli w połowie marca. Nie wszystkim taka czekolada smakuje, bo ona rzec mozna jest 95%, ale mozna dodać mleko skondensowane i kombinować.W tym roku birmańskiej papryki nie bedzie, maj był za chłodny i za suchy na tę odmianę. U mnie wielu znajomych porezygnowało z zagranicznych wyjazdów, ja mam nadzieję uderzyłam dobrze i bezpiecznie. Z lipcowej Korei pozostało mi... zrobienie ogórków a'la kimchi.

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 7 godzin 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...no to..."w drogę",zaraz wybywamy na Dingle

pierwsze sto kilometrów-autostrada,kolejna-droga "pierwszej kolejnośći" a ostatnie sto,"ścieżkami" takimi jak ta...

...na szczęście,wyprzedzać będę na nich,jedynie...owce ; ))

czy zostaniemy na jedna noc,czy na dwie...zależy od pogody...ale "kawociastko" i "domową zupę" zaliczymy ; )))

...siemanko weekendowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 15 minut 12 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Radek, udanego wyjazdu Preved Oby pogoda dopisała bo krajobraz już zachęca do wycieczki Good

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 7 godzin 11 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, wprawdzie wszystko dla ludzi, ale do sklepu „z maseczkami” nie wstąpiliśmy. Wzięliśmy „zaświadczenia o prawie do glosowania” i prosto z Urzędu  i polecieliśmy do domu pracować dalej (choć było po 15).  Ale dzisiaj „już” zamknęłam służbowy komputer i  tydzień wolnego od pracy. Teraz jeszcze trzeba się zapakować i jutro wyruszamy do Podgórskiej Odskoczni pod Wielką Sowę, aby tylko pogoda dopisała.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Online
Ostatnio: 13 minut 25 sekund temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witajcie kochani Smile

Zaglądam codziennie i czytam co piszecie Smile

Nel zagadka nr 1- Wyspa Wielkanocna ?

Asiu , Basiu  udanego urlopu Sun-smilie water  009

Radek udanego weekendu Sun- 5

Mabro dwa Twoje kolaże widoczne i bardzo ładne .

Tym, który nigdzie nie wyjeżdzają na weekend zyczę oderwania się od rzeczywistości Smilie girl  012

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Wyjeżdżającym szczęśliwej podróży, urlopującym udanego odpoczynku a tym co w domu miłego weekendu.

Miłego i pogodnego dnia.

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

11.07.2020

SOBOTA

Good-morning

       Imieniny dzisiaj obchodzą:

OlgaPius

Przysłowie na dziś:

„Lipcowe upały, wrzesień doskonały”

 Święta:

Światowy Dzień Ludności

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA !!! 

Margerytka-385 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 

Mrówka-188 dni - "Pura vida" w Kostaryce  Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35-78 dni - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-132 dni - Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

Radek-125 dnijedno miejsce-dwa hotele 

Bajka-58 dni - greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-40 dni - Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-30 dni - wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka-16 dni - Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

 Alamed- 13 dni - wesele na Podlasiu  img_5379 | Sale weselne Białystok, imprezy firmowe, wesele ...

Fragola- 7 dni - Litwa , Łotwa ,Estonia -w poszukiwaniu kulinarnych doznań  Historia litewskiego sera "Džiugas" z Telszii 

NOWOŚĆ ! Dana- 4 dniWakacje w Polsce, a może gdzieś indziej  Życie podróż w nieznane obraz stock. Obraz złożonej z misja - 37765271

Lamia - 2 dni Thassos - szmaragdowa wyspa   Thasos – Банско Екстрийм

NOWOŚĆ ! Margerytka-1 dzień - tygodniowe "safari" rowerkiem po Bieszczadach  Official Online Premiere: Path Finder - 43RIDE bike mag

Basia A i Asia A- TO JUŻ DZIŚ! - rodzinne wakacje pod Wielką Sową  

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 12 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

nie wiem jak u was ,ale u mnie coś chłodnawo weekend  wita ..co za kontrast do wczorajszego upału,ale może chociaż burze nas ominą ?

Asia, Basia, super udanej wyjazdówki wam życzę Preved Wielka Sowa juz na was czeka . Pogoda raczej dopisze a to już połowa sukcesu. Odzywajcie się czasem do nas aby nam wakacyjnie pomachać 

Margerytka, przygotowania pełną parą ? rowery zabieracie ze sobą czy wypożyczacie na miejscu ?

Darek, robote wczoraj odwaliłeś i masz temat z głowy ? 

Piea, pięknie rozwaliłaś obie zagadki Good  Ponownie zasilę twój ogród pięknym kwiatem, mam nadzieję,że go nie masz..Trytoma 

Fragola, rezygnacja z wyjazdów zagranicznych jest dość powszechna..wiele osób wybiera podróże po kraju. Dobrym przykładem jest choćby nasza odliczanka . Oj obiadałam sie Kimchi będąc w Koreii. Co ciekawe oczywiście co kimchi to trochę inny smak..jest też  bardzo zdrowe 

Alamed, co rowerowo exlporujecie w ten łikendos ? Aha juz wiem... zimno, mokro to zaczynasz pisać Panamę i Kostarykę, prawda? Mail 1

Czekamy też z utęsknieniem na relację Triny..dawno, dawno już nie było

Na osłodę zycia zapraszam wszystkich na kawo ciastko Ssun-coffee  i 2 zagadki 

ciasto- filiżanka kawy na Fantazyjne - Zszywka.pl   1/ Rihana , lazury, królestwo           2/ mur, stolica, brama 

miłego weekendu wszystkim Yahoo

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap