--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33608 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 9 godzin 10 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

heee,Dana o ile "aloes i Boney M" może być współny dla obu wysp o tyle "sucho" do Jamajki z pewnością nie pasuje ; )

...Nel,kraniec półwyspu oddalony jest od nas o niemal 300km...

oby tylko "pogoda dała rade" ; )

...siemanko czwartkowe Wszystkim : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 18 minut 56 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, pieknie rozszyfrowałaś obie zagadki !! Yahoo Czarnolas i Nicea są ok . To co teraz dla ciebie ? już wiem.. prezent nie bedzie związany z zagadką,ale za to coś co lubisz ogrodniczko...unikatowa hortnesja do twojego pieknego ogrodu Schloss Wackerbar

i czekamy na twoją łamigłowkę ? 

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 21 godzin 23 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Mojej zagadki pewnie nikt nie zgadnie. Byłam w urzędzie (ulica Bogusławskiego w centrum Wrocławia blisko  dworca głównego PKP) po zaświadczenie o możliwości głosownia poza Wrocławiem (w Sokolcu będziemy) i czekając w kolejce (niezbyt długa) zaintrygowało mnie co można kupić w sex shopie po drugiej stronie ulicy (podcienia toru kolejowego)

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 18 minut 56 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, i co widziałaś ciekawego w sexshopie ? co zakupiłaś ?

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 21 godzin 44 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nel, jaka cudna hortensja!!! Dziekuję, dziękuję, dziekuję Ssun-Flower4You  -  takiej  oczywiście nie mam w ogrodzie! więc bardzo się przyda, tylko gdzie ją posadzić? Unknw ogród ponad 3500 m2 i nie ma miejsca! Biggrin Lol 2 Blum

( a przy okazji: w tym roku moje hortensje ( te ogrodowe-kolorowe ) jakoś marnie rosną... to znaczy cała energia poszła w liście Wacko 2 ; a pąków jak na lekarstwo a u niektórych ani jednego! Beee ; zasilam od wczesnej wiosny i nie wiem co i dlaczego? - od lat rosły i kwitły jak wściekłe a w tym roku ... jakaś hortensjowa pandemia czy jak ? Crazy

za to te bukietowe szaleją.... pąków mają mnóstwo i juz są wyższe ode mnie! 

zagadki z mapami okazały się łatwe, więc wrócę do "tradycyjnych" i zabiorę Was do ? .....

(podpowiedź: to takie malutkie miasteczko, ale przeurokliwe, pełne kolorowych domków, malowniczych uliczek, taka miescinka z duszą, miasteczko artystów, coś w typie jak nasz Kazimierz nad Wisłą... tyle że zagramanicą Biggrin

wiecie już? 

Piea

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 5 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Tak Wam pozazdrościłam wyjazdów, że też chcę na Odliczankę Biggrin

15 lipca - Wakacje w Polsce, a może gdzieś indziej Smile

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 7 godzin 35 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dana, gratuluję wyjazdu Good

A ja wczoraj z tęsknoty za wakacjami wybrałam się na parę godzin do znajomych na działkę i spacer po okolicy nad rzeczką Rządzą Preved

Mini dokumentacja fotograficzna Biggrin Pierwszy raz wstawiam kolaże więc dajcie znać czy je widać.

 

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 5 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Widać kolaż mabro, wspaniałe zdjęcia Smile

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Dzisiaj jeszcze tak na chwilkę zajrzałem bo trochę pracy mam do zrobienia a chcę dzisiaj lub najpóźniej jutro skończyć.

Wyjeżdżającym udanego urlopu. 

Miłego i pogodnego dnia.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 18 minut 56 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

10.07.2020

PIĄTEK

Good-morning

       Imieniny dzisiaj obchodzą:

AlmaFilipAmelia

„Gdy Amelia pogodna, będzie jesień dorodna”

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA !!!

Margerytka-386 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 

Mrówka-189 dni - "Pura vida" w Kostaryce  Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35-79 dni - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-133 dni - Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

Radek-126 dnijedno miejsce-dwa hotele 

Bajka-59 dni - greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-41 dni - Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-31 dni - wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka-17 dni - Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

 Alamed- 14 dni - wesele na Podlasiu  img_5379 | Sale weselne Białystok, imprezy firmowe, wesele ...

Fragola- 8 dni - Litwa , Łotwa ,Estonia -w poszukiwaniu kulinarnych doznań  Historia litewskiego sera "Džiugas" z Telszii 

NOWOŚĆ ! Dana- 5 dniWakacje w Polsce, a może gdzieś indziej  Życie podróż w nieznane obraz stock. Obraz złożonej z misja - 37765271

Lamia - 3 dni Thassos - szmaragdowa wyspa   Thasos – Банско Екстрийм

NOWOŚĆ ! Margerytka-2 dni - tygodniowe "safari" rowerkiem po Bieszczadach  Official Online Premiere: Path Finder - 43RIDE bike mag

Basia A i Asia A- TO JUŻ JUTRO ! - rodzinne wakacje pod Wielką Sową  

NOWOŚĆ ! Radek -TO JUŻ DZIŚ !- weekendowy wypad na płw.Dingle     Oby wam pogoda i widoczki dopisały 

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap