--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33583 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Dzień dobry,

u mnie dzisiaj cieplutko 28 st., ale chyba dzień zakończy się burzą.

Nel, rowery na miejscu  można wypożyczyć, ale zabieramy swoje. Ostatnio dopiero na trzeci dzień udało mi się wjechać na górkę przy "pierwszych niedźwiedziach"  Yes 3... może tym razem będzie lepiej Girl haha

Zagadki dzisiejsze:

1. mam na końcu języka...

2. chyba Berlin

Pozdrawiam serdecznie

Margerytka

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Zagadka 1 - Barbados

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór

jak wam mija sobota ?  u mnie mocno deszczowo Sun-smilie girl  246 i dużo , dużo poniżej 28 C ,bliżej 15 C  Biggrin Margerytko jaka to część Polski ?

Dana, słusznie prawisz , że nr 2 to Barbados. Zastatawiałam sie czy nie napisać Bottom Bay, ale wtedy pewnie by każdy rozpoznał od razu Barbados..Pyszny rum już na ciebie czeka, miłego wieczorku w karaibskim nastroju 

Margerytko, zgadza się zagadka nr 2 to Berlin. Zaparaszam cie na nocny tour po stolicy Niemiec..

Buy a ticket for Krakow to Berlin train travel

No trip no life

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Robotę prawie odwaliłem. Prawie bo jeszcze nie skończone. Materiału mi brakło na szuflady. Muszę dokupić i wtedy dokończę. Takie tam szafeczki sosnowe. Dzisiaj wolne. Jutro się zobaczy ale może posprzątam w garażu. No i trawa znów urosła. W środę lekarz. A od następnego poniedziałku chciałbym spróbować iść do pracy bo już mnie nosi. Rozmawiałem na ten temat i mogę robić kiedy chcę i ile chcę byle uzgadniać to na bieżąco żeby nie było zamieszania. 

Znajomi namawiają na Egipt w grudniu. Może się uda ale niepewne czasy więc czekam do ostatniej chwili.

Miłego i pogodnego dnia.

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

12.07.2020

NIEDZIELA

Good-morning

       Imieniny dzisiaj obchodzą:

Bruno, Paulin

Cytat dnia:

„Nie pytaj czego świat potrzebuje. Pytaj, co czyni cię pełnym życia i rób to. Ponieważ tym, czego świat potrzebuje są ludzie pełni życia.” -  Howard Thurman

 Święta:

Dzień Męczeństwa Wsi Polskiej

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA !!! 

Margerytka-384 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 

Mrówka-187 dni - "Pura vida" w Kostaryce  Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35-77 dni - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-131 dni - Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

Radek-124 dnijedno miejsce-dwa hotele 

Bajka-57 dni - greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-39 dni - Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-29 dni - wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka-15 dni - Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

 Alamed- 12 dni - wesele na Podlasiu  img_5379 | Sale weselne Białystok, imprezy firmowe, wesele ...

Fragola- 6 dni - Litwa , Łotwa ,Estonia -w poszukiwaniu kulinarnych doznań  Historia litewskiego sera "Džiugas" z Telszii 

NOWOŚĆ ! Dana- 3 dniWakacje w Polsce, a może gdzieś indziej  Życie podróż w nieznane obraz stock. Obraz złożonej z misja - 37765271

Lamia - 1 dzień Thassos - szmaragdowa wyspa   Thasos – Банско Екстрийм

To już dziś! Margerytka - tygodniowe "safari" rowerkiem po Bieszczadach  Official Online Premiere: Path Finder - 43RIDE bike mag

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Margerytko udanego "Safari". Good

Weekend to może jakaś prosta foto-zagadka:

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie, dla mnie dzisiejsza zagadka Darka - trudna nie jest ... bo osobiście trzymałam kiedyś palucha tej stópki Biggrin , dam więc zgadnąć innym... ???

PS. a jak tam moja zagadka z przed kilku dni??? kolorowe miasteczko z trójkątnym rynkiem?  nikt nie wie? .... eeee, nie wierzę.... większość z Was na pewno tam była Yes

Piea

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Piea Biggrin

Wiedziałem że będzie łatwe.

Jakos nie miałem czasu ostatnio na zagadki ale już się zabieram za Twoją.

To będzie węgierskie Szentendre. Ulica Fő tér.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Brawo Darek! - oczywiście to śliczne, kolorowe i przeurocze Szentendre nieopodal Budapesztu ! Give rose 

(byłeś? , prawda, ze tam prześlicznie? ) 

dla Ciebie zaproszenie do tamtejszego Muzuem Marcepana- najsłodsze i w dodatku najbardziej bajkowe miejsce jakie widziałam w życiu!  

 

Piea

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Mam pewne perturbacje przed podróżą, bo hotel, który zarezerwowałam przed drogą przez booking jest zamknięty. Nie rozumiem jak mogli się zaoferować. Mam zamianę, ale ten pierwszy hotel prosi o anulację, która nie działa mi na bookingu. W tym drugim płatnosc na miejscu. Mam nadzieję, że uda sie odwołać tę 1 rezerwację i nie ściagną mi pieniedzy z karty.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap