--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

basia35 :

 Tadzik błagam Cię Stone Town okey ale nie na wypoczynek.Pleasantry

Już odpocząłem Basiu, teraz chcę się zmęczyć Crazy

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Ciekawa jestem czym Ty się chcesz zmęczyć na tej jednodniowej wycieczce.Pleasantry

basia35

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 dzień 6 godzin temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Tadzik :

basia35 :

 Tadzik błagam Cię Stone Town okey ale nie na wypoczynek.Pleasantry

Już odpocząłem Basiu, teraz chcę się zmęczyć Crazy

Tadzik...tylko nie to.To miejsce max na dwa dni na męczarnie Biggrin Wynieś się z tamtąd jak najszybciej..

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

DZIŚ JEST PIĄTEK - 30 MARCA 

DO WIELKANOCY ZOSTAŁO: 2NI  Easter ostern 071

IMIENINY OBCHODZĄ : JAN, AMADEUSZ  HNY-obrazek- 0032

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 30 Marca  Give rose w tym moja kochana CELINE DION,  ZNAK ZODIAKU: BARAN

 

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 334 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Tadzik - 284 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 278 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 269 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 235 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik -198 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 168 dni chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 148 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 142 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 139 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 138 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 128 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 128 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 124 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia -118 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 116 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma -109 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Margerytka - 94 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Elam54 - 83 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 79 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 73 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Basia 35 - 56 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Jorguś - 55 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz                Podobny obraz

Bajka - 42 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 41 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

Kazzia - 31 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Basia 35 - 31 dni - Weekend w Chochołowskich Termach i Zakopane po raz pierwszy          Podobny obraz

Korolowa - 29 dni - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia - 26 dni - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz

Lord - 19 dni - Papua.. czy chodzenie po bagnach wciąga?? z wizytą u Korowajów           Podobny obraz  .. odkrywanie nieodkrytego... Biggrin

Zając1 - 18 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek - 18 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Bea - 2 dni - 11-dniowy tour po Mauritiusie            Podobny obraz       Podobny obraz

 

 

Miłego dnia           Yahoo

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

pustka na forum ,czy wszyscy szykują sie malowania jajek ?? Laugh 1  Easter ostern  70

Tadzik, gratulejszyn, kolejny wyjazd przed tobą Yahoo świąteczny zajączek jednak wpadł do was z wycieczką. Dobrze że go pieski nie złapały ROFL

Tadzik -198 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Jak się zamęczysz świetami to zacznij pisać wspomnienia z Dominikany OK ?

Bea, poprawiłam, mam nadzieje ze teraz jest OK Smile Zaczynasz pakowanko ? gdzie masz hotel, w jakiej części wyspy ? a może w kilku miejscach? A wiesz ja też chyba 2 a może to już 3 lata temu spędzałam Wielkanoc w tych rejonach. Najpierw był Reunion a potem Mau.Mialam raz przelotny deszczyk na wycieczce w górach. Na wybrzeżu w tym czasie nie padało.

Sigma, faktycznie parę godzin różnicy czasu jest. Nie wiem jak u ciebie ,ale mi zawsze na wakacjach łatwiej ta zmiana przychiodzi niż po powrocie w domu..

Ale wiesz tragedii poprzyjazdowej chyba nie przeżywasz  skoro za ponad 3 miesiące kolejny fajny wyjazd przed toba..mam nadzieję,że zarzucisz nas pieknym fotkami

Dana, czy dziś juz jesteś w PL  i masz wylot do Iranu ? Molot

Lordziu, nie wiem czy słyszalęs że w Papui było trzesienie ziemi .. Bad

Zagadka kawowa z wczoraj tylko fotki inne

3,308 Likes, 23 Comments - Mutluyumçünkü (@mutluyumcunku) on Instagram: “Tam şu anda iyi gelir❤ #mutluyumçünkü fotoğraf @benimkahvem”   Podobny obraz

No trip no life

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dobry wieczorek Smile

Gratki za nowe wskoki i nowe podróże Smile

Wszystkim wyjechanym- cudownych i udanych wakacji Smile

Ela- śliczne fotki ze Srilanki, choć nie był to jak widzę Wasz wymarzony wypad. Mam nadzieję, że astępny będzie udany Smile

Dana- udanego poznawanaia Iranu! Czekam na info popowrtne Smile

Sigma, Tadzik witajcie powróceni Smile

I wszystkim udanego Świątecznego weekendu, choć pogoda mocno zimowa Wink Przynajmniej u mnie Wink No ale cóż... biegun rządzi się się swoimi pogodowymi prawami Wink

Udanego wieczoru Smile

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witanko prawie świąteczne

ja już świetuję  a coEaster ostern 054

Wszystkim z nowymi pozdróżami gratulacje  a Basia 35 faktycznie poszła na całość , ilościowa rewolucja aż 4 wpisy  Biggrin

świąteczny dowcip

Znalezione obrazy dla zapytania wesołych świąt wielkanocnych na wesolo

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 6 minut 16 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

   Dzien Dobry,dzis jest Niedziela Wielkanocna ...

  

  To niesamowite jak wiele zmieniło sie na Odliczance !!!

  A więc...

  Na czele Tadzik, lekko ponad trzysta dni do bajecznych widoków na Wyspach Zielonego Przyladka 

  I znów Tadzik,niecałe 300-sta dni i ten niezapomniany klimacik Ceylońskich plaż

  W podobnym czasie Nelcia wybiera się "śladami kogos tam",z pewnością zobaczy ślady po...

  Basia35 wybiera sie na wspaniały Sylwester..."na dworcu w"

  A troszke wczesniej również Basia35 zobaczy rewelacyjne obrazki na Mauritiusie

  Ponownie Tadzik i za "sto pare tam" dni warte ogledzi zabytki Zanzibar,u

  Bajka za 160 i...trochę odwiedzi Karpatos. Z pewnościa warto dla takich widoków

  Umilka zamieniła Kenie na ...Gambię ze względu na lokalny...Media Markt

  Makono marzy o "widokach z drogi" na Majorce

  Ela,już jedyne 130...i pare dni do lasów amazonii...a właściwie do tego co z nich zostało

  Korolowa równiez za sto trzydzieści dni...z kawałkiem,poserfuje na hawajskich falach

  Margerytka ma mjuż nie całe 130 aby zobaczyc superowskie slumsy Mexico City

  Tadzik odwiedzi Minorkę,z pewnościa warto

  Megizak pomknie po stepach Kazachstanu drogami których sie nie zapomina

  Basia i radek odwiedzą Bar,ale nie "Zanzi"

  A Andrew zamienił "piaski Sahary" na ...lodowa pustynię

  Oczekujących dłużej niz 100 dni zamyka Sigma wakacjami w koszmarze...Kaszmirze znaczy

  Za niecała setkę Margerytka odwiedzi czarnogórę i jej..."swojskie klimaty"

  Elam udaje sie na Majorkę,suuper warte odwiedzinsa zwłaszcza solony mody

  Momita zamieniła Indie na kolorowy BanglaDesh...i fajnie

  Siedemdziesiąt dni oczekiwania Tadzik,a na śródziemnomorskie wojaże wraz z innymi turystami

  Basia35 rusza na majówkę w...takie widoczki moga być...wszędzie

  Jorguś i nieskalana przyroda Norwegii

  40 dni i Bajka miała zobaczyc Santorini,zamieniła na..."dziurę w ziemi"

  A Tadzik przeorowadzi oczyszczanie greckich plaż

  Niecałe 30 dni czeka Kaazia,ę do wyprawy na Fidżi cóz za widoki Ja czekają...

  Basia 35 pięciogwiazdkowy hotel "Wróblewski"...czy jakoś tam...rzecz jasna w zakopanem

  Korolowa i Jej Apulia juz za dwadzieścia pare dni

  Nelcia w oczekiwaniu na wizyte w NY a głównym celem...wspaniala architektura miasta

  Lord i podróz do Nowej...Gdyni,pod Łodzią na spotkanie z obozowiczami

  Zając1 zamienia vietnam na ...Mongolie,ze względu na niespotykane nigdzie indziej..."zapachy azji"

  Cienkibolek zamyka odliczanke wyprawą do superowskich lokacji w Ameryce Południowej

  To i tyle w odliczankowym klimacie.Jeśli kogoś pominięto to...nic nie szkodzi poniewaz jest to OSTATNIA odliczanka !!!!!!!

  Grupa zawiedzionych spamerów doniosła "gdzie trzeba" i z przykrościa informuje,że forum zmuszone jest ZAKOŃCZYĆ działalność !!!!!

 Wierząc,że spotkamy sie na kolejnym..."NOWYM FORUM",żegnam sie z Wami !!!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Biggrin

basia35

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Dżisus ale odliczanka Szok, szok Shok Shok

Radek mistrzostwo świata , jesteś Spec nad Specami Good stawiam ci olbrzymie piwo Alko 2 i wino bez dna Sun- 56

ale z tym zamknięciem forum to chyba tylko żart ? choć spamerów ostatnio sporo było to fakt 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap