--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33660 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 20 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Bardzo serdecznie pozdrawiam z Iranu ( cala i zdrwa : D)

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 4 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

DZIŚ JEST WTOREK- 3  KWIETNIA , WKRÓTCE WEEKEND Biggrin

IMIENINY OBCHODZĄ : RYSZARD,SYKSTUS  HNY-obrazek- 0032

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 3 kwietnia Give rose ZNAK ZODIAKU: BARAN

 Podobny obraz

 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 330 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Tadzik - 280 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 274 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 265 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 231 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik -194 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 164 dni chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 144 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 138 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 135 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 134 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 124 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 124 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 120 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia -114 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 112 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma -105 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 96 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 90 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Elam54 - 79 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 75 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 69 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Basia 35 - 52 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Jorguś - 51 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz                Podobny obraz

Bajka - 38 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 37 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

Kazzia - 27 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Basia 35 - 27 dni - Weekend w Chochołowskich Termach i Zakopane po raz pierwszy          Podobny obraz

Korolowa - 25 dni - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia - 22 dni - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz

Lord - 15 dni - Papua.. czy chodzenie po bagnach wciąga?? z wizytą u Korowajów           Podobny obraz  .. odkrywanie nieodkrytego... Biggrin

Zając1 - 14 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek - 14 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Miłego dnia      Yahoo

[/quote]

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 4 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Święta za nami a kilogramy zostały Biggrin

Za to przed nami piękna , słoneczna pogoda przynajmniej przez cały najbliższy tydzień Sun bespectacled Pora odkurzyc rowery  Ssun-pedalek

Dana, i my ci machamy z kraju Bye baw sie dobrze ..

Na odliczance witamy Fragolę Preved

Fragola - 96 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Skoro temat Dominikany się tak rozwinął, to dla przypomnienia wrzucam link do relacji Żelka, która pokazała nam że ten kraj ma duzo do zaoferowania poza plażami, właśnie dla aktywnego turysty .np fajne trasy trekingowe z piekną przyrodą, prowadzące do wodospadów etc..

http://www.trip4cheap.pl/forum/relacje-dominikana/samanacudowny-region-na-domonikanie-hotel-grand-paradise-samana

Miłego wtorku zyczę i dobra wiadomość jest taka ,że obecny tydzień jest "krótszy" wieć i weekend szybko nadejdzie

No trip no life

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 19 godzin 46 minut temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Tadzik :

Żeluś :

 

Tadzik...nie wierzę)) odwołuj rezerwacje.Znam Twoje wyjazdy i Twoje hotele-Riu Biggrin-nie wytrzymasz w stolicy ,,,no chyba,że na trzy dni lecisz na Zanziabar Biggrin wiesz ,że ja mam adhd i lubie zmiany na urlopie i różne warunki ale na Zanzi trzy dni w stolicy bym nie wytrzymała))) to jak jakas najmniejsza wiocha u nas ,którą obejdzieszdokłdnie w jeden dzień....w dwa dni wycieczki z niej zrobisz a potem nawet plazy nie ma żeby dobrze stare kości wygrzać)

JPRD Ireful 3
Weź mnie Żeluś nie załamuj ... Mam mieć niby z pokoju widok na plażę? Wink

Ostatnio moje plany, to jakieś niewypały ... idzie się załamać Blush

Tadzik...nie załamuj się tak szybko-Serena Hotel nie jest zły i nawet kawałeczek plaży przy nim jest-rozpędzic na spacer się nie da ale zawsze na momemt mozna oko widoczkiem nacieszyć.

Zresztą dacie radę-codziennie na inna część wyspy bedziecie mogli skoczyć co jest wielkim plusem pobutu w takim miejscu Biggrin

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Żeluś :

 

Zresztą dacie radę-codziennie na inna część wyspy bedziecie mogli skoczyć co jest wielkim plusem pobutu w takim miejscu Biggrin

No ... już trochę lepiej Lol

I do portu mamy blisko, więc może łódeczką gdzieś popływamy ...? Biggrin

Może jakoś te 11 dni przecierpię Crazy Biggrin

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Z tą Dominikaną to pewnie jest tak jak z Wyspami Kanaryjskimi. Długi czas kojarzyłam tylko z wyjazdami wypoczynkowymi. Tak czy owak jeszcze parę lat poczekam z takimi kierunkami.

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Tadzik :

Żeluś :

 

Zresztą dacie radę-codziennie na inna część wyspy bedziecie mogli skoczyć co jest wielkim plusem pobutu w takim miejscu Biggrin

No ... już trochę lepiej Lol

I do portu mamy blisko, więc może łódeczką gdzieś popływamy ...? Biggrin

Może jakoś te 11 dni przecierpię Crazy Biggrin

Aż sobie obejrzałam ten hotel. Przecież dostęp do plaży jest. Wspaniały, kolonialny styl, a nie nowoczesny moloch.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 4 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

fragola :

Z tą Dominikaną to pewnie jest tak jak z Wyspami Kanaryjskimi. Długi czas kojarzyłam tylko z wyjazdami wypoczynkowymi. Tak czy owak jeszcze parę lat poczekam z takimi kierunkami.

Fragola, na Kanarki można polecieć zupełnie wypoczynkowo ale można tez i nieżle aktywnie. Ja zachłysnęłam się urodą i wdziękami La Gomery. Codziennie odkrywałam inne atrakcje w tóżnych częściach wyspy.

http://www.trip4cheap.pl/forum/relacje-wyspy-kanaryjskie/la-gomera-wyspa-pelna-czaru-i-magii

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 2 godziny temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, Tadzik ja tam bym zawierzył Żeluś.owi ; )))

jak mówi że..."lipa" to LIPA...

...zawsze poczytuje Jej relacje i,nie podlizując się, Żeluś "pisze co wie" a co najważniejsze..."wie co pisze" ; )

z letniawej dzis wyspy siemanko Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nelcia :

fragola :

Z tą Dominikaną to pewnie jest tak jak z Wyspami Kanaryjskimi. Długi czas kojarzyłam tylko z wyjazdami wypoczynkowymi. Tak czy owak jeszcze parę lat poczekam z takimi kierunkami.

Fragola, na Kanarki można polecieć zupełnie wypoczynkowo ale można tez i nieżle aktywnie. Ja zachłysnęłam się urodą i wdziękami La Gomery. Codziennie odkrywałam inne atrakcje w tóżnych częściach wyspy.

http://www.trip4cheap.pl/forum/relacje-wyspy-kanaryjskie/la-gomera-wyspa-pelna-czaru-i-magii

Dobrze,że jeszcze są takie miejsca, niezadeptane. Ze mną jest tak, że tylko przyroda mi nie wystarcza dlatego choć kuszono mnie 2 miesiace temu Madagaskarem wybraliśmy Kubę. I  nie byłam w Norwegii i na razie sie nie wybieram. Z 2 lata temu miałam niespodziewane 8 dni wolnego i choć rozważałam Maderę to wybrałam Izrael.

Przynajmniej raz w roku staram się odwiedzać europejską prowincję. Mimo wszystko zjawiska kulturowe nadal bardziej mnie interesują niż tylko przyroda.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap