--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33609 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
sigma001
Obrazek użytkownika sigma001
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 paź 2013

Pogoda w miarę dopisała chociaż, deszczu też nie zabrakło , zwłaszcza na lagunach w Boliwii i w Cusco. Teraz musimy się przystosować do zmiany czasu bo w Peru 7 godzin do tyłu Biggrin

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 13 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

To ja w temacie wiosny i świąt. Króliczek wielkanocny dla Was.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 16 godzin 10 minut temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Ela...ale foteczki ze Sri Lanki miodzio...a wiesz-na urlopie rózne rzeczy moga się przytrafić Yes 3

Sigma...no czekam z niecierpliwością na cudna relacje Yes 3

ssstu-widzę,że Zanzibar coraz bliżej i myślę,że bardzo Wam się spodoba bo ja mogę już tam wracać no i jetsem ciekawa czy Basia 35 juz powrócona z tego cudownego zakątka.

Bea...Ty już śmigasz na Muritius ale ja za to mam nadzieję,że może na miejscu się z Basią 35 spotkamy bo widzę ,że termin nam się pokrywa Yes 3 Basiu-napisz co planujecie ???

Pozdrawiam wszystkich i podziwiam listę wyjazdów.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 58 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

DZIŚ JEST CZWARTEK  29   MARCA 

DO WIELKANOCY ZOSTAŁO: 2 DNI  Easter ostern 071

IMIENINY OBCHODZĄ : EUSTACHY,STEFAN  HNY-obrazek- 0032

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni  29 Marca  Give roseZNAK ZODIAKU: BARAN

Znalezione obrazy dla zapytania swiat wielkanocnych snieg

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik- 335 dni- first minute na Wyspach Zielonego Przylądka        Podobny obraz

Tadzik- 285 dni-  SRI LANKA Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia- 279 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35- 270- dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35- 236 dniMauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Bajka -169 dnichcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -149 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono- 143 dni- wakacje na Majorce          Podobny obraz

Ela -140 dni - od Amazonii      Podobny obraz do Atacamy          Podobny obraz 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa- 137 dni - wakacje w  hawajskich raju na :Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka- 129 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik- 129 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 125 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia -119 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 117 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma -110 dni - wakacje w Kaszmir          Podobny obrazLadakh      Podobny obraz

Margerytka- 95 dni - wakacje w Czarnogórze           Podobny obraz

Elam54 -84 dni - -wakacje na Majorce          Podobny obraz

 Momita - 80 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik- 74 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Basia 35- 57 dni - majówka w Marsa Alam           Podobny obraz

Jorguś- 56 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

  Bajka -43 dni - Greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik- 42 dni- PafoObraz znaleziony dla: Pafos

Kazzia- 32 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Basia 35- 32 dni - Weekend w Chochołowskich Termach i Zakopane po raz pierwszy          Podobny obraz

Korolowa- 30 dni - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia- 27 dni - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz

Lord- 20 dni - Papua.. czy chodzenie po bagnach wciąga?? z wizytą u Korowajów           Podobny obraz  .. odkrywanie nieodkrytego... Biggrin

Zając1 - 19 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek- 19 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz BoliwiPodobny obraz Peru   Podobny obraz

Bea - 3 dni - 8 dniowy tour po Mauritius            Podobny obraz       Podobny obraz

Dana - TO JUŻ DZIŚ  !!! - wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obrazMega wrażeń Yahoo

Korolowa już poleciała wczoraj do Portugalii           Podobny obraz  Wesołych  Swiąt w słonecznej Lizbonie Easter obrazek- 0387

 Miłego dnia           Yahoo

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 58 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Od rana nic tylko śnieg sypie i sypie Snow-flake-smiley-emoticon-animation chyba święta będą białe 

Asia, fota z króliczkami idealnie pasuje do aury Biggrin no właśnie u kogo jeszcze pojawił się zajaączek z prezentami ? Prezent

Dana, fascynującej podróży w przeszłość Yahoo , bo przecież Iran to dawna Persja ..  Z pewnośćią czeka się też mnóstwo kulturowych ciekawostek

Ela może wyjazd nie do końca spełnił twoje oczekiwania,ale fotki rzeczywiście cudne Good   . A jakie piękne, kolorowe ptaki i jaka ich różnorodność.. twój mąż był chyba happy co ?

Żelek na odliczance nie widze twojego Mau ?kiedy lecisz ? jesli wyjazd sie wam czasowo pokrywa , to rzeczywiście fajnie się spotkać i wypić za nasze zdrowie  Sun- 56

Gdzie dziś kawę popijamy ?

Podobny obraz  Znalezione obrazy dla zapytania coffee in easter island

No trip no life

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nie czesto tu coś piszę , ale często zaglądam i podczytuję i traktuję to miejsce jako dobre źródło informacji. Z moją odliczanką jest zawsze zabawnie, albo ktoś mnie wygumuje Biggrin, albo dni źle policzę Wacko, ale teraz to już jest super, KTOŚ skrócił mi moją podróż już do 8 dni *shok*.

Ale co mi tam , jakoś to będzie , najbardziej obawiam sie pogody, bo na portalach wygląda to słabo, pozostaną bierki i szachy Lol

Bea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 58 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bea hm.. ok tak się jakoś porobiło,że to  ja robie prawie codziennie odliczanki więc biorą na klatę wszystkie błedy i przepraszam . Łatwo sie pomylić w tych liczbach , ci co choć raz odliczankę zrobili wiedzą o czym mówię.

No trip no life

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelciu Ssun-Flower4You , luz , ważne że lecę! I dziękuję za odliczanie!

Bea

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witam czwartkowo Yes 3

Tak wszyscy zachwalają Zanzibar, że za 199 dni lecę sam to sprawdzić Biggrin

Wiem, że tam są piękne plaże, ale wziąłem hotel w Stone Town, żeby nie zanudzić się jak na Dominikanie ROFL A plaże sobie pojeżdżę i pooglądam Pleasantry

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

 Tadzik błagam Cię Stone Town okey ale nie na wypoczynek.Pleasantry

basia35

Strony

Wyszukaj w trip4cheap