--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Asia, niebiańska plaża z filmu to właśnie ta którą pokazujesz ? Pewnie teraz miałaś inne wrażenia oglądając film

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 22 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Wiktor, jak usłyszałam wczoraj , że jest emitowany film, stwierdziłam, że muszę koniecznie zobaczyc, żeby co pokażą na filmie (na wycieczce mówili nam że był tam kręcony film). Nie udało mi się całego filmu zobaczyć, około 23.20 wyłączyłam telewizor, bo wstaje wcześnie do pracy. Plaża faktycznie była taka jak widziałam naocznie. Miejsce naprawdę urokliwe i widoki chyba najładniejsze z tych co widziałam na Phi Phi.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 22 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Czy mozna Was zaprosic na kawkę? Może umili ten poniedziałkowy ranek.

A do tego croissant

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia, widze ze serwujesz dziś słoneczną kawę i to z widokiem Yes 3

U mnie słonka totalnie brak i zimno.

Jak twoja rehabilitacja ? wciaż trwa ?

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 22 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelciu,  rehabilituje się teraz 3 razy w tygodni (1 wizyta -około 2 godziny). Do doskonałości jeszcze daleko ale chodzić się da. Pochodzę jeszcze trochę by ćwiczyć pod fachową opieka – ale trochę to kosztuje. Na rehabilitacji jest fajnie wesoło i czuje się, że ktoś zajmuje się mną indywidualnie, patrzy co robię. Trochę to kosztuje. Część ćwiczeń mogę robić w domu, ale jak ćwiczę sama to nie mam cierpliwości aby poświęcić więcej  czasu. Ja muszę mieć jakiś doping w postaci rehabilitanta/instruktora i grupy. Może niedługo zacznę chodzić na moje ulubione rowerki do klubu fitness (już się stęskniłam za moimi instruktorkami) i inne zajęcia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wiem,wiem ja tez jakoś w domu nie moga się zdopingiwać do żadnych ćwiczeń Dash 1

Na jakie fitnesy chodzisz? ( jak jestes zdrowa) Biggrin

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 22 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelciu ostatnio chodziłam głownie na „rowery” – grupowe zajęcia jazda w rytm muzyki prowadzona przez instruktora, zdrowy kręgosłup,  indor walking (lub race walking nazwa w zależności po jakim kursie są instruktorzy) – zajęcia grupowe na bieżniach tak jak rowery w rytm muzyki prowadzone przez instruktora (bieżnie napędzane własnymi nogami). Chodziłam tez na pilates i body art. Teraz pewnie zacznę od rowerów – mam już (małe) pozwolenie od rehabilitanta ale na razie jeszcze powzmacniam nogę – bo i tak jak pójdę na zajęcia to nie będę mogła robić wszystkiego co instruktor karze.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Asia, czytam ,że wciąź walczysz z nogą Biggrin

Specjalny walentynkowy prezent dla ciebie

Znalezione obrazy dla zapytania walentynkowy prezent

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 22 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Wiktor, dzieki. Jak miło. Nie wiem co mam powiedzieć. Dziękuję.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia-A :

Nelciu ostatnio chodziłam głownie na „rowery” – grupowe zajęcia jazda w rytm muzyki prowadzona przez instruktora, zdrowy kręgosłup,  indor walking (lub race walking nazwa w zależności po jakim kursie są instruktorzy) – zajęcia grupowe na bieżniach tak jak rowery w rytm muzyki prowadzone przez instruktora (bieżnie napędzane własnymi nogami). Chodziłam tez na pilates i body art. Teraz pewnie zacznę od rowerów – mam już (małe) pozwolenie od rehabilitanta ale na razie jeszcze powzmacniam nogę – bo i tak jak pójdę na zajęcia to nie będę mogła robić wszystkiego co instruktor karze.

Asia, Ostatnio wzięlam się za siebie i też regularnie ćwiczę. Chodzę głównie na zumbę i salsation. Fajne latynoskie rytmy i do tego różne ćwiczenia.Nogi same chodzą Smilie girl  012 Rower lubięa,ale na świeżym powietrzu wiec jeszcze trochę..

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap