--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Świerszczyku- niech ci koteczek da dużo radości Good Smile

Milo
Obrazek użytkownika Milo
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 11 mar 2014

Witaj Świerszczyku w Nowym Roku Preved

...smutne....ale i... radosne, kocio śliczny Yes 3 

Milo

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hej Milo,miło cię słyszeć Smile fajnie ,że wróciłeś

Świerszczu , jak się miewa twoja młodziutka kicia ? i jak ty się miewasz w tym towarzystwie ?

No trip no life

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Ojej, o jej:)

Milo Zajrzał , ale święto. I Nelcia Biggrin

U mnie zapieprz, pracuję po 12 godzin na dobę i żądne forum nie jest mnie w stanie zachęcić do otwierania kompa po pracy Scare Im starsza jestem tym więcej , ciężej i dłuzej pracuję.

To sie słodko nazywa : "działalność" gospodarcza Shok Tu nie obowiązuje prawo pracy, badania, zwolnienia lekarskie, natężenie światła elektycznego na biurku i takie tam Girl hide

No to orzę ..

Córka od 4 dni walczy z grypą, prawie 40 stopni codziennie, więc dodatkowo jestem pielegniarką i kucharka ale Młoda ręką i nogą nie ruszyła, dopiero dzisiaj wylazła z łóżka oblucje w łazience uczynic i się "pozbierać". Od czterech dni nie pali, może się uda rzucić wstretny nałóg??? Big boss

Nowy koteczek to Antosia (Ja mówię Anielka), słodka, wystarszona ale z dnia na dzień coraz bardziej odważna. Nie zastapi naszej słodkiej Gertusi, której brak bardzo, bardzo odczuwam, ale jest słodka, maleńka i kochana.

KOleżanka z Walencji po cięzkiej chemioterapii powoli zaczyna powracać do rzeczywistości, bardzo się o nią martwię i nawet nie chciało mi sie pisać i czytać tutaj.

Ale czas powrócić. 

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 9 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczyku a jak starszy kotek traktuje małego? Wrzuć kilka fotek. Małe koty są bardzo słodkie.

Grypę w tym roku już zaliczyłam. Też byłam nieżywa ze 3 dni. Kaszlę do tej pory.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Milo
Obrazek użytkownika Milo
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 11 mar 2014

Witajcie Dziewczynki Biggrin

...co jakiś czas zaglądam i czytam, ale tu się zrobił taki.... fajny "kobiecy kącik zwierzeń" więc .... "niechcem zabardzo przeszkadzać" *pardon*,

no i dużżżo mi się na głowę zwaliło. Starość i demencja Ojca, najpierw po szpitalach, a teraz w DO (udało się z trudem załatwić dopiero tydzień temu) bo nie ma możliwości się nim opiekować, mnie wykończył, a razem z Matką zrobili niezły duet, a teraz sama Matka, bo do Ojca zawsze ktoś podjedzie, no cóż takie życie mają po 84 lata i już im nie ubędzie, a że zawsze byli roszczeniowi i egoistyczni to teraz dają "popalić" Ireful 2 

...zaChorowalność tu też dotarła słyszę, ja musiałem na dzień przed, Sylwka odwołać (dobrze że pieniążki oddali Biggrin ) .... powaliło mnie i to nieźle, zarówno Święta jak i Sylwka po raz pierwszy przed TiVi sobie z herbatką spędziliśmy. Mażonka była niepocieszona, ale... od niej się zaczęło Yes 3 

Kotki lubię, ale ten który jest u Matki jest....wredny....charakter odziedziczył chyba po staruszkach...

Słodkiej działalności gospodarczej już nie mam, zrezygnowałem bo.....zusy, podatki i insze "dobroczynne działania" naszego kochanego państwa, doprowadziła mnie do ruiny Świerszczyku, ale.....26 lat już nie Smoke 

Milo

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Milo, no to mnie pocieszyłeś Biggrin

Cieszę się,że się uwolniłeś od działalności gospodarczej, chwała Ci za to, właśnie od roku działa "dobra zmiana", nie zapłacisz Vatu na 25 miesiaca  lub się nie zaksięguję a juz Ci Urząd Skarbowy wysyła upomnienie i wezwanie do zapłaty z karteczką doczepioną zszywaczem :"Drogi POdatniku. Jesli terminowo dokonałeś wpłaty uznaj wezwanie za nieaktualne". Nie sprawdzają czy wpłaciłeś ale z urzędy Cię upominają Biggrin

Uwierz,że gdyby nie kredyty juz bym mieszkała na Teneryfie.. a tak to do smierci tyrać muszę ...., na zus, srus, pit 4 , pit 5 L i inne chujnie Sad No i na VAT Boast

Dziecię dzisiaj ZAPALIŁO Ireful 3 Jestem wkurw...

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 9 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczyku daj optymistyczną fotke kotka. Coś miłego...

Pozdrawiam i życzę ciepełka.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Milo
Obrazek użytkownika Milo
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 11 mar 2014

Świerszczyku, minął 25, jak się dzisiaj Czujesz ? Give rose....papieroch był ? Smoke mam nadzieję, że nie....bo Ireful 2

Ty na Teneryfę, a ja do mojego kochanego Marsa Alam, na rafy (ale nie mieszkać) ....zresztą mam zarezerwowane.... juszszsz Biggrin   ale wcześniej?  Yahoo .....moja kochana Krynica, juz za .....15 dni Yahoo, o ile wiem Twój region też ma ferie w tym czasie, na razie 3 razy w tygodniu Training 1 i Sun-smilie water  027, bo potem tak Winter skifahren  0009  ...........bo tak wykluczone Winter skifahren  0001 Biggrin

Milo

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 9 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Ja zamienię każde narty na ciepełko (może być Marsa Alam). Teraz po uszkodzeniu kolana narty wykluczone .

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap