--------------------

____________________

 

 

 



Przebudzenie Staruszki : ględzi o Fiordach Costą Fortuną 2014 i M. Śr.MSC Splendida 2014

148 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Ale chmurzyska! Smile

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

No jakie przygody Biggrin Zdjęcia śliczne Good

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Mamadacha :
                                                                                                                          

Jak dla mnie mistrzostwo natury Clapping .Mamadacha I-m so happy  ulotne chwile jak motyle.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 2 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Dzięki za wieżyczki, są cudne, chyba muszę odwiedzić Kopenhagę.

Fiordy nieustająco piękne. Bergen wcześniej nie widziałam, a w słońcu całkiem fajne, te przechylone domki nad wodą.

Kotek też jakby zainteroswany różą Biggrin

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Taaa, teraz rozumiecie, dlaczego tkwiłam na tym pokładzie. Front szedł potężny, po prawej słoneczko, po lewej "ciemość widzę" Smile  Człowiek czuje się taki malutki ale i szczęśliwy, że jest, że patrzy, że dane mu było. I ten cudny wynalazek - aparat cyfrowy Good ! Acha! Też już się na ten temat wywnętrzałam, no po prostu : ględząca staruszka !!!

Pogońcie mnie na statek, bedę ględzić na temat Biggrin

Jeszcze tylko troszeczkę o kotach. Ja mam fioła absolutnego na ich punkcie. Mam sporo zdjęć kocich obywateli różnych krajów. Noreski kot wąchający róże jest uroczy, ale włoski kot spędzający sjestę w opuncji - intrygujący Biggrin

mamadacha

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Kociaste ROFL jest tu parę osób mających fizia na ich punkcie Angel .Ten w opuncji wydaje się być totalnym Krejzolem ale,ale ... wszystko jasne .Koty kochają wszystko co ciasne Crazy a sama opuncja lekuchno wybrakowana.Kolce gdzieś zapodziała ROFL .

 Mama Mosking żeby zaraz ,,ględząca staruszka " Nea .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Kristiansand. To właśnie do tego sennego miasteczka lata temu przyjechał Mój Mąż traktorem. I jest to dla nas  jedna z głównych atrakcji tego miejsca  Pogoda ładna, choć wiatr dokucza. Z tysiącem współpasażerów włóczymy się po okolicy próbując odpowiedzieć sobie na pytanie, po kiego czorta nas tu przywieźli na tak długo? Jest tu ponoć największa w Norwegii  kolekcja kaktusów, a 9 km za za miastem , w Muzeum Artylerii, stoi druga na świecie pod względem wielkości armata. Ale jakoś zapomniało mi się o niej Mojemu Mężowi powiedzieć ...

To jedno z bardziej słonecznych miejsc Norwegii, z łagodnymi plażami, ładnymi widoczkami, rybackimi wioskami obsługującymi wędkarskie wyprawy, dobrze skomunikowana z resztą kraju. Okolice piękne, bo cały kraj jest piękny. Ale marudzimy, bo wiemy już, że są w tym kraju bardziej atrakcyjne miejsca.

    To przy porcie.

Zedydowanie wyciszyliśmy się po poprzednich, ekscytujących dniach. Płyniemy do Oslo.

mamadacha

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Jak ja lubię takie gledzenie Biggrin Jak czytam Ciebie to cały czas sie śmieję - naprawdę świetnie opowiadasz Smile

Gdybyś nie wspomniała o tym kocie to bym go nie zauważyła. 

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Mamadacha
Obrazek użytkownika Mamadacha
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 07 paź 2014

Kiwi, myslę, że to pańcia Krejzola ogoliła opuncję, bo już jej się znudziło kocie rany dezynfekować ROFL

Kolka, bo to kot z cichociemnych rodem!

mamadacha

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Myślisz ,że Krejzol bawił się w fakira ? Crazy Kto wie ,imię zobowiązuje Biggrin .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap