--------------------

____________________

 

 

 



Zające na wyspie wiecznej tęczy- Gran Canaria, grudzień 2014

248 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 tydzień temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Wiesz, ta charakterystyczna zabudowa ma miejsce zarówno na Kanarach, jak i na Azorach. Zastanawiam się czy można ją nazwać "kolonialną"?

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Piękna ta Twoja Grand Canaria Zajączku Angel

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Myślę, że tak Biggrin na Azorach kolonizatorami byli Portugalczycy, a tu Hiszpanie. Po przejęciu wysp, jedni i drudzy budowali w stylu „swoim”, a nie zastanym na miejscu najprościej ujmując Yes 3

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 tydzień temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

No mnie się ta architektura podoba

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Anusia dzięki

Andrew, mnie też Biggrin i przez to się tak Mail 1

Zanim przejdziemy Calle Mayor de Triana postanawiamy skręcić w boczne uliczki.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

agana
Obrazek użytkownika agana
Offline
Ostatnio: 1 rok 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 kwi 2014

A mi ciągle mało GC. Oglądam z wypiekami zdjątka. Miło było zajrzeć do Las Palmas. Nie starczyło nam czasu na stolicę , oglądałam tylko z auta Sad. Jak się "obrobię" w pracy może pokuszę się o relację. Kanarki to moje miejsce na ziemi. Nie wiem tylko, czy bardziej Teneryfka czy GC? hmmUnknw

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

agana :

A mi ciągle mało GC. Oglądam z wypiekami zdjątka. Miło było zajrzeć do Las Palmas. Nie starczyło nam czasu na stolicę , oglądałam tylko z auta Sad. Jak się "obrobię" w pracy może pokuszę się o relację. Kanarki to moje miejsce na ziemi. Nie wiem tylko, czy bardziej Teneryfka czy GC? hmmUnknw

Agana to obrabiaj się szybko bo czekamy na relacje Dirol

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 7 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Zajaczku, nie byłam na GC, z Kanarków znam tylko Teneryfę. Byłam w maju i było tam bardzo zielono, nawet na wulkanie Teide rosły kępy pięknych kolorowych kwiatów.

Nie wiem tylko, czy jest tam bardziej zielono przez cały rok niż na GC????Twoja GC piękna widokowo, widzę że macie podobny styl zwiedzania, jak my - wieczne szwędanie...

Mariola

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Zajączku- urokliwe te uliczki i zabudowa śliczna Smile

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Agana czekamy na relację Mail 1. Przyznam Ci się, że nam tzw. "nowa" część Las Palmas średnio się podobała i tylko przez nią przejechaliśmy. Początkowo chcieliśmy się gdzieś zatrzymać, ale doszliśmy do wniosku, że szkoda czasu i ruszyliśmy dalej na północ Smile.

Apisku, Teneryfa przed nami, za jakiś czas Biggrin. Sama jestem ciekawa naszych wrażeń, po GC, trochę się obawiam rozczarowania. Scratch one-s head Masz rację, że zwiedzamy w podobnym stylu jak Wy. Zawsze zakładamy, że już w dane miejsce nie wrócimy, bo tyle na świecie miejsc do odwiedzenia, więc jak jesteśmy w danym miejscu to chcemy zobaczyć jak najwięcej. Najgorzej, że przeważnie czujemy niedosyt i po powrocie pada tekst: szkoda, ze jeszcze tego nie daliśmy radę zobaczyć Smile.

Antenko zaraz wrzucę fotki z głównego deptaka. Tam to dopiero było kolorowo Preved.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap