--------------------

____________________

 

 

 



Seszele 2014 - autobusem i rowerem

223 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

A teraz poglądowo sam przystanek autobusowy, jakich bardzo wiele na Mahe Dance 4 Oj, ileż my czasu spędziłyśmy czekając w różnych krzaczorach Lol

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Czytam tą relację i aż nie chce się się wierzyć, że tam byłyśmy tak niedawno.

Pisz, Aga, pisz Clapping.

Jak pozwolisz wtrącę czasem jakis komentarz Lol

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Aga_ :

I na specjalne życzenie Ani, a właściwie groźbę "nurki uliczne" Lol widziane z przystanku autobusowego

Nurki , nurki, moje nurki !!! Wyrosły nagle na drodze jak grzyby po deszczu Lol

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Kolejny dzień to sobota. Ponieważ w Victorii to dzień targowy to wyruszamy po śniadaniu na przystanek autobusowy Dance 4

Ku naszemu zaskoczeniu w stolicy masakryczne korki! Wysiadamy przystnek przed dworcem autobusowym i zaczynamy spracer po kameralnych uliczkach. Najpierw naszym oczom ukazuje się clock tower, będący repliką londyńskiego, który został przewieziony na Seszelki w 1903r.

Wolnym, dostojnym krokiem udajemy się w kierunku Sir Selwyn Clarke Market. Tam zastałyśmy chyba połowę mieszkańców Seszeli Lol Nie wiedziałam nawet, że ich tylu tam zamieszkuje!!! Biegiem pzemierzamy stanowiska rybne, bo zapaszek...aż dech w piersiach zapiera Biggrin i kierujemy się ku owockom. Chętnie nakupiłybyśmy wszystkiego, ale jest pewien problem: połowy nie wiemy ani co to, ani jak się za to zabrać Dash 1 Ograniczamy się do czerwonych bananów zatem.

I zdjęcie, które musiało tu zaistnieć: biedne kurki sprzedawane prosto z bagażnika:

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Kurkę chciałam kupić, ale nie wiem czy by mnie do autobusu z nią wpuścili Lol

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Kolejnym celem na sobotę jest Anse Soleil. Rety, na co my się porwałyśmy Biggrin Dojeżdżamy do ostatniego przystanku i wyruszamy pod górę. No to idziemy. Upał ogromny, pomimo chmur zalegających na niebie, wilgotność sięga zenitu...

A my nadal idziemy...

Czy ja będę musiała jakoś wrócić??? Chwilowo wydaje mi się to mission impossible Help

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

No to w końcu jesteśmy. Z forumowych informacji wiemy, że to jedna z najpiękniejszych plaż w Mahe. Nas oczywiście, jak na każdej z plażyczek, wita desczyk Lol

Ale i tak jest pięknie.

Plażujemy i oczywiście nie rozstajemy się z aparatem. Rzeczywiście jest przepięknie, nawet w chmurach, a może właśnie dzieki nim kolorki są przcudowne Dance 4

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

W końcu nawet niesmiało zaczęło pojawiać się słoneczko Smile

I "nasz" Pan i "jego" kamolce. Nie chciał zejść z wizji ROFL

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Dla takich widoczków mogę jeździć cały dzień autobusem i gramolić się na każda najwiekszą górę Dance 4 .

Całe szczeście miałam przy sobie ręczniczek do ocierania potu z twarzyczki ROFL

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

kienia :

Dla takich widoczków mogę jeździć cały dzień autobusem i gramolić się na każda najwiekszą górę Dance 4 .

Całe szczeście miałam przy sobie ręczniczek do ocierania potu z twarzyczki ROFL

Yahoo

Strony

Wyszukaj w trip4cheap