--------------------

____________________

 

 

 



Seszele 2014 - autobusem i rowerem

223 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Hej hej,

Doczytałam dołączyłam Biggrin

Dziewczyny podobnie ja wy - ja też w zeszłym roku 1 maja spędziłam na Seszelach, tyle że trafiliśmy na mega fiestę na La Dique - impreza że heeejjj - pyszne jedzonko pamiętam i braliśmy udział we wszystkich zawodach razem z lokalesami Biggrin Może kiedyś to opiszę...

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 22 lis 2013

kasiakrotoszyn :

Hej hej,

Doczytałam dołączyłam Biggrin

Dziewczyny podobnie ja wy - ja też w zeszłym roku 1 maja spędziłam na Seszelach, tyle że trafiliśmy na mega fiestę na La Dique - impreza że heeejjj - pyszne jedzonko pamiętam i braliśmy udział we wszystkich zawodach razem z lokalesami Biggrin Może kiedyś to opiszę...

Hej Kasiu, opisz, opisz, z chęcią poczytam Dance 4

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Kolejnego dnia rankiem pstanawiamy jechać w drugą stronę wyspy. Nie orientujemy się jeszcze dokładnie w rozkładach autobusów, a właściwie w ich braku, wsiadamy w pierwsze lepszy autobus z mapą w ręku i ruszamy Lol Jedziemy aż do końca trasy i trafiamy na Anse Boileau. Nie brałyśmy pod uwagę tej plaży, ale skoro już tu jesteśmy idziemy pooglądać. Pustki totalne, tylko po krzaczorach chowają się jacyś lokalesi, jak wszędzie zresztą na Seszelkach Smile

Pomimo siąpiącego deszczu spacerujemy tą dłuuugą i pustą plażą, pstrykając parę fotek i kierujemy się na przystanek, aby obrać założony wcześniej cel, czyli Baie Lazare Smile

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Baie Lazare, a właściwie jej część czyli Anse Gaulettes od pierwszego wejrzenia stała się moją ulubioną plażą. Tam oczywiście też pustki ze wzglęgu na pogodę, a plaża ogromna z pieknymi kamulcami i widoczkami Smile Oglądamy, spacerujemy, troszkę fotosimy i obiecujemy sobie, że jeszcze tutaj wrócimy, tym bardziej, że orientujemy się już jakimi autobusami tutaj dojechać. Nazwy tych wszystkich miejsc przez które śmiga komunikacja miejska są nam coraz mniej obce, tylko brak tych rozkładów jazdy jest dobijający Dash 1 Oczywiście w kieszeni Ani ciagle jest międzynarodowe prawo jazdy, które na moje nalegania zrobiła, ale po tych dwóch dniach juz wiemy, że samochodu wypozyczać nie będziemy. Zdajemy sobie oczywiście sprawę z tego, że autko ułatwiłoby wiele podróży, ale jakoś tak nie mam przekonania, że nie zginiemy wgniecione w skałę. Napatrzyłysmy się na modlących się w autach tutystów przy mijaniu z autobusikami, dodatkowo ruch lewostronny i małe samochodziki z małymi silnikami, co dla mnie jest jakieś niepojete. Wiem, że jeśli bedę miała to szczęście, aby pojechać tam jeszcze raz to chciałabym wypożyczyć autko, ale z większą pojemnością i najlepiej z napędem na 4 koła.. tylko jak my się wtedy wyminiemy z tymi autobusami Dash 1

Ukochana Baie Lazare Preved:

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Preved

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Agusia czekamy  Preved

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

OSTATNIA Sorry 2 ,SPÓŹNIONA !!! Was tylko zostawić samych i wyjechać na weekend Dirol .Takamaki w różniastych wersjach obalone ,miejsca w busach pozajmowane Dash 1 może jaki kawałak rybki się chociaż dla mnie ostał ? Sorry 2 .Jak mogliście nie poczekać ??? 

Aga ,świetnie się Ciebie czyta I-m so happy .Lekko z domieszką dobrego humoru Clapping .Jestem kupiona Biggrin .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Kiwi, fajnie, że dotarłaś Dance 4

Wiem, że miałaś "zajęty" weekend Smile

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Dzisiaj nasztm celem jest również Anse Takamaka Smile Wsiadamy więc w autobus, wiemy, że w drodze na Baie Lazare mijałyśmy Takamakę, więc postanawiamy, że jak ją zobaczymy to wysiadamy. Siadamy tuż za kierowcą, żeby być gotowe do startu. Jedziemy, jedziemy i oto jest. Ja krzyczę do kierowcy "stop" On patrzy jak na obłąkane, ale się zatrzymuje. Idziemy zatem na Anse Takamaka Dance 4

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 22 lis 2013

I na specjalne życzenie Ani, a właściwie groźbę "nurki uliczne" Lol widziane z przystanku autobusowego

Strony

Wyszukaj w trip4cheap