--------------------

____________________

 

 

 



Jesienny tydzień na Podlasiu 2023

18 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 5 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Piea :

Achernar, i ja dołączam do Entuzjastów Twojego Podlasia...  tam jest jak w innym świecie....., cisza, spokój, cudna przyroda, niecodzienna architektura i kulturowo wymieszani ludzie; bardzo lubię Podlasie, choć nie bywam tam tak często jak Ty; Piękne fotki, dzięki 

Piea, niestety ja też nie bywam tam tak często jak choćby kilkanaście lat temu, czy tak często jakbym chciał... Ale przynajmniej raz w roku - obowiązkowo. Rzeczywiście, jest to jeden z moich ulubionych zakątków naszego kraju. Pozdrawiam. Biggrin

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 17 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Tak, Podlasie jest bardzo ciekawe, takie inne. Twój "przewodnik" przyda się przy odwiedzeniu tego odległego zakątka Polski. Trochę daleko z Wrocławia ale może kiedyś tam znowu się wybierzemy.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 5 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Asia-A :

Tak, Podlasie jest bardzo ciekawe, takie inne. Twój "przewodnik" przyda się przy odwiedzeniu tego odległego zakątka Polski. Trochę daleko z Wrocławia ale może kiedyś tam znowu się wybierzemy.

Masz rację. To bardzo ciekawy region. Podobnie zresztą, jak i Dolny Śląsk, do którego z kolei dla mnie jest dość daleko.... Pozdrawiam. Biggrin

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 dzień 20 godzin temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Asia-A :

Tak, Podlasie jest bardzo ciekawe, takie inne. Twój "przewodnik" przyda się przy odwiedzeniu tego odległego zakątka Polski. Trochę daleko z Wrocławia ale może kiedyś tam znowu się wybierzemy.

A my tam nigdy nie bylismy ...faktycznie z Wrocławia troche daleko  Yes 3  a przewodnik się przyda 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 40 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Achernar, kolejny mega ciekawy materiał z Podlasia Good

Pokazujesz nam  inny świat, niby obok nas a tak inny . DZIĘKUJĘ !

Ta fotka lasu z okolicy Kruszynian jak obraz ,cudo 

No trip no life

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 5 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Nel, Podlasie polecam każdemu, bo to naprawdę fascynujący region. Miło mi, że relacja i fotki Ci się podobały. Pozdrawiam. Biggrin

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 dzień 20 godzin temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Jak pieknie )) a ja nigdy na Polasiu nie byłam  Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap