--------------------

____________________

 

 

 



Riviera Maya - Grand Palladium - Luty 2013 i 2014 (Meksyk)

113 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Dziewczyny a co sądzicie o sierpniu jeśli chodzi o Mechico - fantastico ? 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

Termin dobry 

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Czyli szansa na słonko realna jest ????W maju trafiają się karaibskie perełki ale na końcówkę sierpnia kiedy jest szansa coś sensownego z DEU wyłapać ??? Wiem,że nie ma reguły i w niektórych latach posucha w angebotach ale ....nadzieja matką głupich więc może Unknw .Rozpatruję zabranie młodzieży więc cena istotna a wrzesień i październik odpada - szkoła Dash 1

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Kiwi, ja w połowie lipca-do końca lipca widziałam super ceny na Dominiaknę, wylot w sierpniu. Przykładowo: wtedy patrzyałam na Riu Bambu - latem cena na naszą 3 na 2 tyg - 3000 euro, teraz jest - 4000 euro.

A i widzę że teraz ceny na maj są super!!!! Palladium Palaca na naszą 3 - jedyne 4000 euro (oczywiście 2 tyg.), a np. Riu Bambu - 4100e.

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ale ja na Dominikanie już byłam,chcę w końcu do Meksyku dotrzeć Blush i ten kierunek biorę wstępnie pod uwagę Smile ,a co z tego wyjdzie i co się trafi to nie wiem ....

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Te bungalowy na tym jeziorku fajne...ale komarów pewnie tam zatrzesienie....Sad

xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013

Katarina :

Super ten hotel wygląda (nawet się nad nim zastanawiałam).

A w Tulum ta Playa Maya to w którą stronę?

w przeciwna do wyjscia, stojac przodem do morza to po prawej.

Nie wiem jak Meksyk latem, kolega byl w lipcu trzy tygodnie i mowil ze pogoda do bani, nie to ze padalo, bo nie az tak, ale caly czas bylo zachmurzenie, jego zdjecia takie bure wszystkie sa, no i Yukatan jest czesciej nawiedzany przez huragany niz Punta Cana.

Z tym ze jedna osoba i jeden rok to zadna wyrocznia.

Przejrzalam historie pogody na weatherundeground, ale tam pokazuje deszcz nawet jak pada 5 minut w ciagu dnia, wiec tez malo mi to mowi.

http://www.wunderground.com/history/airport/MMCZ/2013/8/19/MonthlyHistory.html?req_city=NA&req_state=NA&req_statename=NA

No i przejrzalam historie huraganow dla PC i niby male prawdopodobienstwo, ale wciaz sie waham.

moze komus sie przyda;

http://www.nhc.noaa.gov/data/#monthly

Czego sie jeszcze boje latem to remonty, ktore wlasnie po sezonie hotele robia, choc duzo ludzi mowi ze to w niczym nie przeszkadza

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

w Meksyku czy na Punta C  pora deszczowo huraganowa trwa od maja do listopada , mozna roznie trafic Wink

mase osob w tym i ja poleca ten okres bo pada zazwyczaj w nocy a huragany omijaja lad no ale ryzyko zawsze jest 

ja na 5 razy w tym terminie zawsze super pogoda , no raz w Meksyku bylo duzo pochmurnych dni ale i tak bylo dla nas super ;-)bo wiedzialam czego sie spodziewac w tym terminie a i cena byla jak za EGIPT;-0 teraz tez bede polowac we wrzesniu na jakas fajna oferte , juz w tej chwili mozna kupic lot z Brukseli i Palladium(Meksyk ) calosc wyszla 1100 euro 

xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013

no wlasnie patrze tez Krete i Cypr i ceny wyzsze od Karaibow.

Narazie najlepsza cene z Londynu (tu mieszkam) jaka widzialam  to 1200£/os.

GP Punta Cana i Riviera Maya w tej samej cenie

Kusi mnie strasznie ta dominikana, bardzo.

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

czy to juz koniec ? ja chcę jeszcze !!!!!!!!!!!!!Man in love

Strony

Wyszukaj w trip4cheap