--------------------

____________________

 

 

 



Riviera Maya - Grand Palladium - Luty 2013 i 2014 (Meksyk)

113 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Betti dzięki za linka  , też mi  część Colonial po głowie chodzi bo on jest tak pośrodku..wszystkich atrakcji całego kompleksu Palladium  tj  basenów i  barów itp

Ehh Angel  ale piękna z Ciebie laseczka  fiu fiu .. Secret  

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Xfactor do której częsci lecisz tym razem ?  Która częśc najbardziej Cie oczarowała ?   co powiesz o tej części Riviera Maya ? lepsza czy gorsza od White Sand  ?  bo widzę że ona oddalona od atrakcji tj basenów, lobby chyba restauracji,  jest bliżej plaży ale jej brzydkiego kamienistego odcinka chyba?  czy będąc w  Colonial można korzystać z z restauracji tematycznych czesci Riviera Maya czy White Sand ?  czy do ala carte trzeba się zapisywać codziennie rano ? czy może nie trzeba ,tylko wchodzi się z buta  bez zapisów, tak jak miałam na Dominikanie w Palladium,  czy jest jakiś limit wejśc do rest. ala carte  na cały pobyt ? Bo my codziennie lubimy pójść   na 2 kolacje haha raz do ala carte a jak nie pojemy  tak na maxa to jeszcze dociskamy  drugą kolację w rest. bufetowej   Crazy  Widziałam tez tam w części Riviera Maya taki fajniutki basenik dla dorosłych , czy będąc w Colonialu można z niego kozystać ? albo czy będąć w części White Sand można z takiego basenu dla dorosłych  w części Riviera Maya korzystać ?   hehe troszku dużo tych pytań    Dash 1

Ps. Czy ktoś wie czy każdy zwykły junior suite  w części white sand czy riviera maya ma jacuzi w pokoju ? czy jacuzi jest tylko w tych wypasionych Mayan suitach ?  Nie ukrywam że kusi mnie podzielić pół czasu w części Collonial i drugie pół w części white sand lub riviera maya  aby maksymalnie skorzystać z wszystkich możliwych  atrakcji całego resortu czyli basenów, barów itp.

Oraz czy sauna i  jacuzi w strefie spa  były za free czy za dopłatą ?

Męczę Ciebie tak pytaniami bo to bedzie też mój 3 pobyt w Mexico więc musi być idealny i wymarzony pod każdym względem  Crazy bo potem pewnie  kilka lat tam nie polecę bo inne kierunki czekają na liście  Crazy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap