--------------------

____________________

 

 

 



Riviera Maya - Grand Palladium - Luty 2013 i 2014 (Meksyk)

113 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
moonia
Obrazek użytkownika moonia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pięknie tam, będę się przyglądała i podczytywała- zwłaszcza że na wrzesień myślę o Meksyku ...

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

ale niespodzianka  relacja z mojego ukochanego Mexico !!! woww i to jeszcze z Palladium Colonial który jest moim faworytem na kolejny powrót do Mexico, juhu !!!! co za widoczki! cudne! kocham te mexykańskie klimaty, widoki, Xfactor napisz co nieco na temat drineczków, jakie polecasz? czy na plaży byly jakieś sporty wodne, jeśli tak to jakie są za free, oraz jakie piwo jest w lodówce w pokoju oraz czy wifi jest za free? w lobby czy w pokoju?

xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013

dzieki za mile slowa.

@Bepi - drineczki sa pychaa, w kazdym barze jest menu. Ja nie lubie slodkich, wiec Margarita i Carpinia (takie lemonkowe) i krwawa mary dla mnie.

Moj K lubi slodkie i poleca Dirty Monkey (likier bananowy i kawowy, taki mleczny). W pokoj w lodowce jest Corona.

Do sniadania jest szampan i pyszne swieze soki (rozniaste), wogole jedzienie jest pychaaaa. Kolacje zawsze jedlismy w Ala Carte, wszystkie sa super, a najbardziej Steak House.

jedyne co tak sredio nam pasowalo to desery, ale to wszedzie gdzie bylismy wszystkie ciasta to takie biszkopty z fura kremu.

Ale, na sniadaniu sa pyszne ciastka, i w barze brzy basenie pyszne lody, w jednej alacarte (Ribs&More) maja super souflet czekoladowy, a w bufetach sa nalesniki z roznymi dodatkami

Ja slodycze lubie bardzo:)

Internet jest darmowy w lobby, najlepiej dzialal w Kantenach.

Sporty wodne na plaze darmowe to pedalos (rowerki wodne) i chyba takie zaglowki (nie korzytam, bo jest mi nie dobrze od bujania:)).

Na wodzie jest tez rzucone pare dmuchanych zabawek, mozna sobie z nich skakac i spzet do snokerlinku mozna tez wypozyczy w ALL.

Odplatnie jest banan i jetski i parasailing.

W czesci Riviera, ktora jest tak jaby na jeziorze, mozna tez sobie poplynac lodka po tym jeziorze i ogladnac hotel z wody:)

zdjecie Suites w czesci Riviera

My bardzo lubilismy spacerowac, albo jezdzic melaksem w kolko hotelu w ramach spaceru po sniadaniu (zatrzymujac sie w kazdym barze ;))

jesli chodzie o zwierzatka, to te na zdjeciach, iguan jest mnostwo i jeszcze pieknie spiewajacych ptaszkow. Malpek nie ma, przynosza malpki, papugi i tukany do robienia sobie zdjec, ktore mozna kupic w lobby.

Zabieralismy po drodze kogos z Tukana, nie podobalo mi sie ze ten hotel byl w takim osrodku (Playacar) gdzie bylo jeszcze 10 innych hoteli i wille i byl daleko od glownej drogi.

Jeszcze krotko o okolicy i wycieczkach, choc o tym pewnie juz bylo wiele razy.

Hel-Ha - mysle ze warto, caly dzien plywania i podziwianie rybek - mozna z maska, albo na pompowanym kole. Mozna tez zjecha na linie do wody, poskakac ze skaly, sa delfinki.

jest tez bardzo wygodnie, bo jest All Inclusive, wiec nnie trzeba sie martwic o picie i jedzienie, sa tez zamykane szafki na rzeczy i reczniki.

Xcaret, tez bardzo fajnie takie egzotyczne zoo plus plaza, plus mozna poplynac podziemna rzeka, tez warto

Tulum - obowiazkowo, warto potem zamiast isc do wyjscia przejsc sie w odwrotna strone na Playa Maya - piekna szeroka plaza, piasek jak puder - zdjecia wyzej

Playa del Carmen - Troche tam jak na Ibizie, plaza nie jest fajna, ale fajny klimat, sklepy, kafeji, warto sie wybrac po polodniu (najlepiej busikiem/collectivo)

Akumal - plaza niezbyt, ale mozna poplywac z zolwiami ( nie dla mnie lodka niestety, ale podobno super)

Lotnisko w Cancun jest koszmarne, szczegolnie po przylocie, w tamtym roku zajelo nam 2 godziny zeby wyjsc, a zadne z nas nie bylo przeszukiwane. ogrmne koleki, przeswietlanie bagazu, papierki do wypelnienia itp.

(sa takie guziki, kazdy naciska i jak sie zapali na czerwono to robia rewizje)

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

i ja sie doczłapałam na końcu Smile  posuńcie się towarzystwo ,bo ja też tu chce Dance 4 piękne lazurki Smile

No trip no life

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Nelciowata :

i ja sie doczłapałam na końcu Smile  posuńcie się towarzystwo ,bo ja też tu chce Dance 4 piękne lazurki Smile

posunąć się już nie ma gdzie - tłovzno się zrobiło ,ale wskakuj na kolanko Smile

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

katerina
Obrazek użytkownika katerina
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Xfactor fajnie,ze piszesz!Super lazurki,czekam na wiecej fotekDance 4

P.S.Co do pogody na Punta Cana to smialo ryzykuj!Ja bylam pod koniec sierpnia 2013 i pogode mialam IDEALNADirol Pozdrawiam

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 10 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Super ten hotel wygląda (nawet się nad nim zastanawiałam).

A w Tulum ta Playa Maya to w którą stronę?

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Yahoo Yahoo Yahoo

Drinks Drinks Drinks  

JESTEM!!!!!!!!!!!!!!!! Mosking

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

KIWI :

Nelciowata:

i ja sie doczłapałam na końcu Smile  posuńcie się towarzystwo ,bo ja też tu chce Dance 4 piękne lazurki Smile

posunąć się już nie ma gdzie - tłovzno się zrobiło ,ale wskakuj na kolanko Smile

Kiwi, to wskakuje na kolanko , bedzie nam sie razem lepiej ogladalo Smile

No trip no life

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

Meksyk to tez moj ukochany kraj razem z Tajlandia Smile  a Palladium to moj typ na kolejny urlop a czemu sie obawiasz pogody na Dominikanie ? To tak samo dobry termin jak na Meksyk , ja chce polowac na wrzesien Smile

Strony

Wyszukaj w trip4cheap