--------------------

____________________

 

 

 



Riviera Maya - Grand Palladium - Luty 2013 i 2014 (Meksyk)

113 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Betti
Obrazek użytkownika Betti
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 12 gru 2013

xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013

Fajne zdjecia, bylas w czesci Royal?

Nie kojarze tego hamaka:)

Oj jak mis ie teskni, ja chce tam byc znow, a nie w glupiej pracy:(

Ale trzeba zarabiac kaske, bo jade jesnak w sierpniu do GP Bavaro juz kupione.

xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013

Mysle co by tu jeszcze napisac...nie jestem zbyt dobra w pisaniu...

Moze o restauracjach, w Palladium jest bardzo fajny system AlaCarte, ze nie trzeba rezerwowac z wyprzedzeniem, co mi bardzo pasuje, bo bez sensu planowac tydzien wczesniej co sie bedzie jadlo w danym dniu. Rezerwacji wymaga tylko Punta emila (Seafood) i grill na plazy. Kazda inna ma system pagerowy, tzn idziemy do restauracji i jezeli nie maja stolika od razu do dostajemy pager i dzwonia jak stolik sie zwolni.

Jedzienie jest pycha, najlepszey jest steakhouse baszym zdaniem ,ale w kazdej nam sie podobalo.

Ciekawa jestem czy w tym roku odnowia pokoje w czesci colonial, nie sa tragiczne, ale juz powinni odswierzyc, najfajniejszy jest telefizor w szafie, ktory mozna ofladac tylko na wprost, bo drzwiczki szafy zaslaniaja:)

SPA tez jest super, ale od tego roku nie jest juz free, za wejscie do czesci basenowo-saunowej-jakuzzi placi sie teraz 10$ - mozna wchodzic caly dzien, albo darmowe jesli wykupujemy masaz czy cos.

Jest tez duze centrum sportowe z tenisem, babingtonem, siatkowka, kosz, pilka nozna, ping pong i mini golf - tylko w ciagu dnia za goraco, ale jest otwrate do 21szej.

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Baaaardzo kusząco Palladium wygląda Man in love

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

   Crazy  Betii nie mam pojęcia jakim cudem nie widziałam wcześniej tych Twoich boskich fotek z Palladium są obłędne , no cud miód orzeszki !!!!!! boższe jak ja kocham takie klimaty  Mosking , powiedz mi Kochana w której części są te leżaczki, i wygodne sofy  z baldachimami białymi ? wygladają Crazy cudownie   !  co za klimacik , no teraz to już na dupie nie idzie usiedzieć  Biggrin   napisz Kochana w której częsci mieszkałaś ?  a i czy na tej fotce to Ty Betti ? bo szczękę zgubiłam na ten widok

 

Tutaj widzę kolacyjkę w klimatach Mex na plaży w której częsci takie organizowali ? to bym sobie w przyszlości wzieła 4 dni w Colonialu i 4 dni w tych luxach Mosking aby kolacyjki były na plazy 

xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013

co prawda nie Betti...:)

Na 99% jestem pewna ze te lezaki to w czesci Royal. Te balkony za zaslonami, hamaki i lozka z baldachimami to tez plaza royal.

Grill na plazy dwa razy w tygodniu w czesci Colonial/Kanteenah trzeba sie tylko rano zapisac, jak pada to odwoluja.

ja za dwa tyg wracam do Palladium po raz 3ci!

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dzięki Xfactor   ale ci zazdroszczę ! ehhhhh  ale ci dobrze ,na Dominianie byłeś w tym Palladium bo wiem że planowałeś ?  dzięki za info odnośnie grilla

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ps. Do której części tym razem śmigasz ? i która Tobie się najbardziej podobała część tego resortu ?

Betti
Obrazek użytkownika Betti
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 12 gru 2013

Bepi tak na zdjęciu to ja ;-)Give rose  

przepraszam, że dopiero teraz odczytałam pytania byłam w części Grand Palladium Colonial Resort & Spa.

Betti
Obrazek użytkownika Betti
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 12 gru 2013
Strony

Wyszukaj w trip4cheap