--------------------

____________________

 

 

 



Malediwy - Vilu Reef Beach&Spa Resort - 2012

104 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wacko   Ehhhhh   i jak tu życ po takich widokach , kolacja na plaży o TAKKKKKK  !!!!  to jest to co tygryski lubią najbardziej  ! super klimacik ! ZAZDROSZCZĘ !  tych romantico chwil  Man in love

Wycieczka na bezludną wyspę   Yahoo  super i jeszcze z lodówką z prowiantem !  Drinks    Pleasantry    wszystko przemyślane, wygodnie i cudownie !  bo nawet najpiekniejsza wyspa po kilku godzinach o suchym pysku... może stac się ale  alcatrazem ...  dla mnie Mosking Super pomysł z ta lodówką  na plaży Ok

Bikini na tej wycieczce  ehh...   no mowę mi odjęło, alez piękne , oryginalne  i sexi  !  Ehh kiedy ja tam dotrę !    Man in love

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Marabut! Bo dostaniesz klapsa! Wink

"No to się porobiło, ale sorry ja to zrobiłem nieświadomie, myślałm, że to forum turystyczne, a gdzie jak nie na wakacjach chodzi się w stroju kąpielowym,

a przecież każdy ma swój styl ( jak zauważyła Bepi), moja małżonka akurat lubi takie fatałaszki, ale skoro tymi zdjęciami wywołalem tyle niezdrowego

poruszenia - to przepraszam od dziś tylko takie stroje..." oczywiście, że to forum turystyczne, a przecież jak się widzi coś pieknego to chyba mozna podziwiać i komentować Smile Masz taką żonkę, że ja po prostu jej zazdroszczę Blush

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Marabut hahaha Blum 3

my tu uwielbiamy śliczne dziewczyny w super bikini i sexy sukienkach OkMan in love

wycieczka na bezludną wyspę rewelacja Shok Yahoo Man in love

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

A tak na marginesie, to gdzie Bepi wybieracie się z księciuniem w najbliższym czasie, bo my jak wiesz na Mauritius i to w dużej części twoja zasługa - a właściwie

pokłosie twojej relacji?

Marabut21

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Marabut, a pochwal się hotelem czy tez hotelami? jaki plan na wyspę macie?

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 16 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Marabut21 :

A tak na marginesie, to gdzie Bepi wybieracie się z księciuniem w najbliższym czasie, bo my jak wiesz na Mauritius i to w dużej części twoja zasługa - a właściwie

pokłosie twojej relacji?

Marabut, kiedy bedziecie na Mau ?

No trip no life

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Marabut, muszę wylecieć w dniach między 25 kwietnia a 1 maja do  ukochanego Mexico Biggrin  tak bardzo już tęsknię , a sczególnie za kuchnią meksykańską, tequilą i  cudnymi plażami poluję na bilety lotnicze, ale narazie ani widu ani słychu  Dirol  

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

Pozdrawiam dzioby125.Nasz plan to 4 doby w Beachcomber Trou aux Biches i 5 noclegów w Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club.

A wszysysko przez Bepi i jej relację - ale skoro lecimy tam poraz pierwszy - to wydaje mi się, że trzeba wybierać te miejscówki, które

nas nie rozczarują.Myślę, że te wybrane przez nas i polecane przez "guru" tego forum , czyli Bepi - to strzał w 10!!!

Marabut21

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

Nelciowata - 27 kwietnia do 8 maja.

Marabut21

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Marabut, bajka Man in love rewelacyjne miejscóweczki Man in love

już czekam na relacje z MAU Yahoo cudownej wyprawy Wam życzę Drinks

Strony

Wyszukaj w trip4cheap