--------------------

____________________

 

 

 



Malediwy - Vilu Reef Beach&Spa Resort - 2012

104 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

Ciekawe co na to "księciunio"?

Marabut21

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Marabut21 :

Jestem ciekawy jak?

Marabut ...haha  spirytus ..movens   ROFL  ....tego forum ....to takie określenie  z mojego ulubionego filmu ..nie wiem czy kojarzysz..haha  link poniżej do filmu..i całej sytuacji ..

https://youtu.be/UpRJgF0ETjY?t=2m25s

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

Kogel - mogel.Uwielbiam!!!

Marabut21

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

bepi :

Dziubku haha   chodzi o pilota -wodolota ???

no jasne Dance 4

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

Moja małżonka na dreszcze na widok pilota-wodolota, ale to napewno efekt lekiej grypy!

Marabut21

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Marabut21 :

Moja małżonka na dreszcze na widok pilota-wodolota, ale to napewno efekt lekiej grypy!

groźna ta grypa, też mam te objawy Lol

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

BEPI MALEDIWY????? A tak pisałaś mi przedwczoraj niechlubnie o tym rajskim zakatku, że opalac sie w bikini nie mozna i z drinkami cięzko, a jednak sie skusiłaś Crazy

życie to nieustająca podróż

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Aguś, tak jest na tubylczych wysepkach, chociaż w wyznaczonych miejscach można w bikini paradować, a i na % jest sposob Biggrin Kasia, nie bez powodu ma ksywkę/nick Żelek Mosking...Bepi bookneła resorcik w all I-m so happy

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Aguś pisałam że marzą mi się Malediwy ale tylko resortowe i drineczkowe , ale to takie odległe marzenia bo za jednak drogie..a w sezonie to już wogóle haha ..w sumie można  sporo taniej ale jak pisałam będą to wyspy tubylcze które ...wogóle nas nie interesują , i nie wchodziły w gre.. bo nie tego oczekuje od moich wyśnionych Malediwów które kojarzą mi się od lat z mega rajem, totalną beztroską,  lenistwem  Drinks  hamaczkiem na plaży ,   ale dzisiaj siedziałam kilkaście godzin w necie i knułam i knułam i wkońcu  wyknułam ...  prawie  w takiej opcji jak mi się od lat marzyły  Malediwy , czyli :

-wyspa duża 1,5 km na 350 m wiec palm i  plaż do łazikowania w brud, nuda mi nie grozi   Biggrin  jak na Malediwy haha

- drineczki  czyli jest opcja all inclusiv bo bez tego ani rusz..bo my z tych co żyją po to aby jeśc i pić ...nie odrwotnie  Crazy

- lot wodolotem i możliwośc obserwowonia tego raju i wysepek z góry

- no i domek na plaży kilka kroków od oceanu,  abym raniutko mogła wybiec prosto z domku do oceanu   Mosking   od rana do nocy na bosaka i w bikini , do tego ze  jacuzi z widokiem na gwiazdy haha..

Dance 4

Ja już spać nie umiem po nocach a co dopiero jak bede na miejscu..  Biggrin  pewnie o 5 rano już będę na leżaku   albo łazikować dookoła wyspy i wykorzystać każdą minutę na maxa

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Bepi SUPER!!!!! Man in love  Drinks

Strony

Wyszukaj w trip4cheap