--------------------

____________________

 

 

 



Kambodża 2013

64 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 4 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

teraz superancko GoodGood

No trip no life

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

monica33 napisała:

 

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

Mellka napisała:

Miło Was widzieć dziewczyny Klimatyczne hoteliki a Kambodza wydaje mi sie taka inna od Taj

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

bilbao napisał:

Masz rację Mela, to inny kraj, inni ludzie. Jeszcze mało popsuci przez turystów. Szkoda że mieliście tak mało czasu na zwiedzanie. Jeszcze wiele ciekawych miejsc jest do zobaczenia. 
Z Tonle Sap mam zdecydowanie odmienne doświadczenia. Pewnie dlatego że zwiedzałem inną wioskę (Kompong Thleang). Magiczne miejsce z przyjaznymi ludźmi.

W wiosce jedliśmy obiad. Chyba najlepszy podczas naszego pobytu. Serwowali wiele lokalnych dań, pasta z suszonych rybek (produkcja na zdjęciu) ze świeżym ogórkiem była wyśmienita, a sajgonki, naleśniki z czymś tam, ryby...mmm.!!! i to wszystko z takim widokiem


Już się nie wcinam. To Wasza opowieść 

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim
pisz pisz miejsca tu jest duzo dla każdego Wink no widac ,ze 'Twoja" wioska zupełnie inna od naszej ,zle trafiliśmy chociaż monia nam dokładnie napisała gdzie : zanim sprawdzilam nazwę fakultet już był kupiony  
algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

bilbao napisał:

Dzięki za zaproszenie Zawsze odpowiem na pytania o ile znam odpowiedź. Czasami wsadzę swoje "trzy grosze" gdy mam inne odczucia. Jednak zdecydowanie wolę czytać niż pisać. Dzięki za fajny opis i zdjęcia. Wspomnienia wróciły. 
kilka zdjęć z mojego wyjazdu można zobaczyć tu:

https://picasaweb.google.com/108652889321057308996/TajlandiaIKambodzaWKrainieAngkoru

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Aniu czyli jak wybierac to ten hotel 3*........juz kiedyś pisałam że lubie komfort, ale lepiej się czuję w swojskich klimatach Good super wyglądasz I-m so happy

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

bebet tylko ten !!!!!!!!!!!!!!!! odradzam swoj 5* w Kambo Wink

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Aniu to widac wlasnie na fotkach...,.zdecydowanie ten 3* Aniu peewnnie trudno to porownac ale gdzie Ci sie bardziej podobalo Bali, czy Kambo 

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dotarlam i ja na powtorke z Kambo Biggrin

I widze przepis na sajgonki. Wczoraj kupilam placki ryzowe wiec jak znalazl Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap