--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 36 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...taaa, oglądnąłem pierwsza połowę i...wyłączyłem telewizor...

po prostu nie znam zasad tej gry...

..."piłka nożna" która znam i pamietam polegała na tym że obie drużyny starały się strzelić gola przeciwnikowi

a w tym spotkaniu jedna drużyna strzelała a druga broniła sie rozpaczliwie...

"żal d..ę ściska" : (((

...siemanko północne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 dzień 8 godzin temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Asia-A :

Dzień dobry w poniedziałek!

Radek wrócił już z pięknej Dominikany ciekawa jestem wrażeń.

Żeluś, a jak tam Wietnam , udała się wprawa?

Basia już w drodze do Berlina . Ciekawe ile jarmarków odwiedzi. Jest ich tam zawsze bardzo dużo.  Poniżej zdjęcie z przed czterech lat gdy razem odwiedziłyśmy świątecznie przystrojony Berlin. Jak wyśle zdjęcia pokażę Wam jak jest w tym roku. Pozdrawiam i uciekam do pracy.

Haha)) jak pewnie wiesz z FB Biggrin wyprawa bardzo udana Biggrin

 a najlepsze te nieoczekiwane chwile Lol  

Kończę zdkecia wklepjać do albumu na GOOGLE i zaczynam relację )))

Radek Ty też się ogarniaj i dawaj lazury bo smętnie za oknem i deprecha łapie Shok

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 19 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dzisiaj jest CZWARTEK

1 grudnia 2022

335 dzień roku

48 tydzień roku

  40 najpiękniejszych cytatów podróżniczych | Grafiki na Instagram i FB
 

 Imieniny obchodzą:  BlankaEligiuszNatalia 

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 164 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 28 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 27 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 15 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

 ALAMED - TO JUŻ JUTRO !- weekend w Toruniu. Przedsmak Mikołaja w mieście Mikołaja K.  

 

 

  

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 17 minut 50 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Radek masz sporo racji, bo po takim meczu, jak ktoś podchodzi emocjonalnie, depresja na bank. W sumie to szkoda, że Meksyk nie dowiózł do końca 2:0, a Argentyna jeszcze kilku nie strzeliła, bo okazji co niemiara i gdyby tylko połowę z nich wykorzystała ... to było by sprawiedliwiej - dalej przechodzą ci co chcą grać.

papuas

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 19 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry

zaczynamy grudzien .który niestety ma byc chłodniejszy niż w poprzednich latach. Może więc Święta będą białe Xmass10 smileys-snowman- 186934

Grudzień to juz taki miesiąc świąteczny. Za parę dni Mikołajki, szukamy prezentów , ubieramy choinki. Lubię te przygotowanie i ten nastrój przedświąteczny. 

Andrew, jak tam żyjesz po imieninowo, głowa boli he he ? A przy okazji.. Wszystkiego Najlepszego, bo dziś z koleii twoje urodziny 6576

Uff ,ależ emocje wczoraj były...tak się nakręciłam, że pół nocy spać nie mogłam. Bez względu na wszystko super ,że przeszliśmy dalej w rozgrywkach . Nigdy wczesniej nie cieszyłam się tak z gola strzelonego przez Arabię Saudyjską he he .To historyczny dla nas wynik, gramy dalej Euro 2 A mecz .. no coż, Argentyna to według mnie najlepszy zespół na Mundialu, nie było szansy na lepszy wynik, za to mogło być gorzej . Mamy na pewno najlepszego bramkarza świata !

 

Żelku , super że już działasz ze zdjeciami, to się nazywa tempo Good Zawita do nas dużo słońca i ... niespodziewanych przygód. 

Miłego czwartku wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 6 godzin 1 min temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Melduję się już z domu. Wrócić łatwo nei było, bo załapaliśmy prawie 2h opóźnienia na trasie... Dlatego też meczu nie obejrzałam ani minuty, ale jak to wszyscy piszą. " o stylu gry pamietamy dziś, za parę lat będziemy już pamiętać tylko fakt, że awansowali!" także no, cieszmy się z tego, bo lepszy awans w złym stylu, niż brak awansu po dobrej grze Biggrin

Berlin już bardzo świąteczny, a najpiękniej wygląda po zmroku. Udało mi się zawitać na parę jarmarków, gdzie mnie jeszcze nie było - np am Rothes Rathaus to dla mnie największy hit w tym roku. Niewielki, bardzo klimatyczny, posiadający niemal wszystko, co można sobie wymarzyć: dużą choinkę, lodowisko, diabelskie koło, karuzele, a także fajne budki, można coś zjeść i tak dalej.

mój faworyt do tego roku am Alexanderplatz za to zawiódł, był niewielki, ale przez to że są jakieś prace budowlane tam robione.  A i jeszcze Jarmark przy Zitadelle - fajny, bo na terenie właśnie Zitadelle, która jest obiektem, który można zwiedzać. Wydaje mi się, że gdyby nie było wtedy jasno i tak mało osób, to miałby wielkie szanse, aby zająć pierwsze miejsce w tym roku. 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 19 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dzisiaj jest PIĄTEK

2 grudnia 2022

336 dzień roku

48 tydzień roku

   Samorząd Uczniowski w SP 119 
 

 Imieniny obchodzą:   BalbinaPaulinaRafał  

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 163 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 27 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 26 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 14 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

 ALAMED - TO JUŻ DZIŚ !- weekend w Toruniu. Przedsmak Mikołaja w mieście Mikołaja K.  

 

 

  

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 19 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Witanko piątkowe Preved

Słońca niestety na zewnątrz mało, ale mamy tak słoneczne i kolorowe, nowe  relacje ,że słońca u nas na tripku nie zabraknie...

Dziś mamy kulinarne świeto- dzień placków. Lubicie ? Ja jestem " plackara" i bardzo mi smakują więc często goszczą w domu . Zarówno na słodko jak i z owocami , warzywne np z cukinii czy ziemniaczane. Ale te najbardziej ulubione to racuchy na drożdżach..

Basiu, witaj powrócna  w światecznym nastroju Xmass11 Vala  33 Czy dokonałaś jakis zakupów na jarmarkach ?  Prezenty czy jedzeniowe ? Coś dla nas ? Biggrin

Alamed, udanego wypadu do miasta pierników . Miło spędzaj czas w Toruniu i nie nadwyrężaj nogi . Oczywiście koniecznie potestuj pierniczki, no chyba mże nie lubisz 

Kto dziś kawkę albo herbatkę stawia ? 

 Udanego dzionka Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 5 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, z naszej ulubionej Bohema Caffe, pasuje?

 U mnie dzisiaj po pracy jak już obiad i dom ogarnę bedzie obowiązkowy relaks z drutami  , bo zamówienia są. Może uda sie też relacje podciągnąć. W weekend zaczynam pakować prezenty - pierwszy dla mojej przyjaciółki Ani - bardzo duży, bo w poniedziałek Xmass19 obrazek- 0251 (Mikolaj czyli ta moja przyjaciółka)  przyjedzie z dostawą włóczki Xmass11 Vala  33   Dostała od koleżanki "spadek po jej  mamie" i się ze mna podzieli (ona też druciara).

We Wroclawiu buro i ponuro. Zmykam do pracy.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 6 godzin 1 min temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Prezenty świąteczne kupione, te materialne i te niematerialne również

Na jarmarkach można kupić fajne rzeczy - np jest zawsze wielki wybór salami o różnych smakach, różne ciasta, ciasteczka - dla mnie najfajniejsze są Schneeball, przysmak znany najbardziej z Rothenburg am Tauben (pięknego miasteczka stylizowanego na średniowieczne), czyli kule z ciasta kruchego, z różnymi nadzieniami/kremami

Oprócz tego wszelakie alkohole - grzane wina, aperole, gin, naleweczki, adwokat... oprócz tego też napoje bezalkoholowe dla dzieci, czyli jakieś napoje owocowe, gorąca czekolada, 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap