--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33611 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Asia-A :

Nel, z naszej ulubionej Bohema Caffe, pasuje?

 U mnie dzisiaj po pracy jak już obiad i dom ogarnę bedzie obowiązkowy relaks z drutami  , bo zamówienia są. Może uda sie też relacje podciągnąć. W weekend zaczynam pakować prezenty - pierwszy dla mojej przyjaciółki Ani - bardzo duży, bo w poniedziałek Xmass19 obrazek- 0251 (Mikolaj czyli ta moja przyjaciółka)  przyjedzie z dostawą włóczki Xmass11 Vala  33   Dostała od koleżanki "spadek po jej  mamie" i się ze mna podzieli (ona też druciara).

We Wroclawiu buro i ponuro. Zmykam do pracy.

Bohema Caffe też moja ulubiona Yes 3 

często tam bywamy chociaż od nas to dość spoty kawałek Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dzisiaj jest SOBOTA

3 grudnia 2022

337 dzień roku

48 tydzień roku

 happy weekend, obrazy, fototapety, plakaty - BajeczneObrazy.pl

 Imieniny obchodzą:    FranciszekKsawery  

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 162 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 26 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 25 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 13 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

 

   

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

coś mrożno zaczyna się nam pierwszy weekend grudnia Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Asiu, widzę,że plan na weekend już masz gotowy he he . pokaż nam woje najnowsze dzieła z włóczki.  Fajnie,że masz koleżanki z tym samym hobby, mozna sie wymieniac doświadczeniami czy włóczką . Czy juz wiesz dokładnie co będzie w "spadku" ?

Basiu, apetycznie wyglądają te kule..to mi przypomniało o moich ulubionych kulistych czekoladkach z Austrii Mozartkugeln. Zawsze je wcinałam, będąc tam na nartach 

Nie wiem czy słyszeliście ,że pomalutku czekaja nas usprawnienie na lotniskach w zakresie przewozu płynów w bagażu podręcznym, dzięki nowoczesnym systemom kontroli bezpieczeństwa . Działa to juz w Shannon w Irlandii a teraz testowane jest w kilku portach w Londynie. Nie trzeba tez będzie wyciagać sprzetu elektronicznego z toreb.Z pewnością przyszpieszy to odprawę a i dla pasażerów duża wygoda..

Super udanego weekendu wszystkim Ssun-Flower4You 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dzisiaj jest NIEDZIELA

4 grudnia 2022

338 dzień roku

48 tydzień roku

 happy weekend, obrazy, fototapety, plakaty - BajeczneObrazy.pl

 Imieniny obchodzą: BarbaraKrystian   

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 161 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 25 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 24 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 11 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

 

   

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 14 godzin 1 min temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, nie mamy od lat "poilskiego samochodu","polskiego telewizora",więc nic by sie nie stało gdybyśmy nie mieli reprezentacji w "piłce nożnej"

lepiej przeznaczyc"kaske" na dyscypliny które przynoszą nam "radość i dumę"

...boiska zaorać i...obsadzić warzywami,będzie pożytek !!!

meczu nie ogladałem i...całe szczęście ; )))

...siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 1 dzień 19 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witam Smile

Mój weekend w Toruniu minął przy zimowej aurze, i gronie znajomych z Górnego Śląska, poznaliśmy się podczas pobytu w Macedonii.

Tym rzaem spotkaliśmy sie na neutralnym gruncie Xmass16 obrazek- 0288

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 2 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

Dzisiaj jest PONIEDZIAŁEK

5 grudnia 2022

339 dzień roku

49 tydzień roku

 

 Imieniny obchodzą:Anastazy, Bartosz, Bartłomiej 

       Do wyjazdu marzeń pozostało:

Bajka - 160 dni - Paros i Antyparos - kwintesencja Cyklad 

Bajka - 24 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

Papuas - 23 dni - rodzinny SYLWESTER pewnie w...Świeradowie  

BAJKA - 10 dni - 20 rocznica w już świątecznym Trójmieście    

 

   

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać! 

 Miełgo Dzionka,  Ssun-Flower4You

Miłego dzionka i smacznej kawusi

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Asia już nam zaserwowała poniedzialkowa kawkę razem z odliczanką , więc kofeina już działa ..

Alamed, po kolażu widać,że weekend w Toruniu bardzo udany . Ależ tam biało i jaki juz świąteczny nastrój Xmass17 skarpeta obrazek- 0029 A czy w muzeum piernika byłaś ? bo Mikołaja widzę,że odwiedziłaś

Jak wrażenia po wczorajszym meczu ? Trzeba przyznać ,że chłopaki grali znacznie lepiej niz poprzednio czyli jednak potrafią. Przegraliśmy ,ale nie było takiego blamażu jak z Argentyną., nasi pokazali " inną piłkę "Niestety dla nas ,obie drużyny to inna liga.Myślę ,że mają duże szanse na spotkanie się w finale. Messi czy Mbappe to geniusze i fajnie byłoby ich zobaczyć razem w jednym meczu

Udanego poczatku tygodnia wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 2 godziny temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

 

Dzień dobry w poniedziałek.

 

Niecałe 3 tygodnie do świąt. Jak Wasze przygotowania? U mnie zarobione ciasto na pierniki . Może dzisiaj uda się upiec, to zostałoby jeszcze dekorowanie pierników.

Jutro Mikołaj , a u mnie był już  wczoraj. Przyniósł mi (obiecane) dwa kartony włóczek – przydadzą się na pewno -i prezent, bo byłam grzeczna . W paczuszce była między innymi taka mydlana dekoracja – piękna prawda? Trochę slabe zdjęcie.

image

Nel jeśli chodzi o prace na drutach to znowu królują kolorowe czapki, teraz realizuje  zamówienie na szal z taka czapką z dodatkiem czerwieni. Nie mam aktualnych ładnych zdjęć ale to tego typu prace jak niżej. W ogóle to zaskoczona jestem powodzeniem moich różnych czapek. Dużo osób w ogóle czapek nie nosi, ale okazuje się , że jest też dużo ich zwolenników. Powodzenie też mają komplety z ciepłym kominem – golfem. Take rzeczy świetnie nadają się na prezenty. Są niepowtarzalne. Dużo przeznaczam na prezenty dla znajomych, rodziny. Ostatnio na urodzinach teścia dwie ciocie obdarowałam tym co same dla siebie wybrały (czapka i komplet: czapka + komin). Mam zawsze zapas gotowych wyrobów więc jest w czym wybierać.

Fajnym prezentem są też naleweczki, które robi mąż Przy przygotowaniu nalewki z pigwowca często pracujemy cała naszą trójką bo krojenie w kosteczkę owoców to bardzo czasochłonna praca.

Ja do prezencików dla kolegów w pracy dodaję słoiczki owocowych przetworów – a mam bardzo różnorodne(np. mirabelki z malinami dereniem i cynamonem).

Dla mnie rozpoczyna się też czas pakowania prezentów, szczególnie tych do pracy – ale tu muszę jeszcze mieć gotowe pierniczki, które dołączę do paczuszek.

Radek meczu też nie oglądałam ale dlatego ze nie jestem kibicem piłki nożnej a poza tym przyszła do mnie przyjaciółka (patrz wyżej – Mikołaj) i zajęłyśmy się rozmową. Mecz oglądał mąż, Basia i znany Wam Teść. Podobno grali tak, że wstydu nie było.

Alamed piekny świateczny kolaż, a jak tam nóżka, dalaś radę?

Dzień na razie zapowiada się pochmurny więc przyda się pewnie kawka.

A próbowaliście sernika Basi – bardzo dobry (w watku z życzeniami) . Podobno nazywa się „baskijski”: kremowy ze słoną nutą. Pycha!

Miłego dnia.

image

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, czyli u ciebie  Mikolaj już był ?  Xmass15 obrazek- 0280 ciekawe czy jeszcze wpadnie ponownie ?

Sernikiem Basi oczywiście poczęstowałam się ,skoro zapraszala. Uwielbiam serniczki 

Twoje czapeczki i kominy są super ! To chyba miłe ,jak potem oglądasz je noszone na znajomych czy rodzinnych głowach  ?

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap