--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 41 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, w górach będziemy od jutra (środa) do niedzieli. Oby pogoda dopisała.

A jaskinia lodowa - coś niesamowitego!

Radek, tak pięknych grzybków chyba nigdynie widzialam!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

 

Dzisiaj jest ŚRODA

28 września 2022

to już 270 dzień roku

Imieniny obchodzą: MarekWacław 

Facebook 

Do wymarzonych podróży pozostało:

Nowość ! Bajka  92 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

 

 

NOWOŚĆ ! Papuas - 91 dni - rodzinny SYLWESTER może w...Świeradowie? 

 

NOWOŚĆ ! BAJKA -79 dni -20 rocznica w już świątecznym Trójmieście                                              

 Radek - 51 dni - do "pełnego ALL" na Dominikanie-

Żeluś - 39 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

NOWOŚĆ Mabro-13 dni-Egipt Zachodni: oazy i pustynie czyli podróż śladami Dany  

 Basia A  i Asia A - już dziś !  - rodzinny wyjazd do Czeskiej Szwajcarii Wycieczka SZWAJCARIA CZESKA I SAKSOŃSKA - Biuro turystyczne Karpacz Pięknej pogody na szlakach Sun bespectacled

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości: 

Radek - Bali jednak w przyszłym roku

Mabro - może jeszcze coś wyknuję w tym roku? 

Miłej ŚRODY wszystkim! Preved

Miłego poniedziałku - obrazki, wierszyki, życzenia - KobietaMag.pl

      

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Jak tam jesienne humorki u was ? trzeba się przyzwyczajać do takiej aury ,planując oczywiście kolejne podróże. Choćby na razie palcem po mapie..

A wiecie,że w Tatrach już spadł pierwszy śnieg ? oby do nas szybko nie zawitał.

Asia, Basia to już dziś,  to już dziś Smilie girl  012 Przed wami parę dni odpoczynku i podejrzewam w bardzo aktywnym tonie. Życzę wam więc idealnej pogody do spacerów w górę i dół . Oby nie padało , reszta ma już mniejsze znaczenie.  

Mabro, napisz coś więcej o swojej podrózy do Egiptu pls Egipt 2  To ta mniej znana i turystyczna część kraju , choć my oczywiście znamy ją w jakims stopniu z kultowej juz relacji Dany. Dana ile to już lat ? z 10 ? 

A dziś światowy dzień jabłka. Jesteśmy największym producentem jabłek w Europie .A tradycje sadownicze wprowadziła u nas Królowa Bona.  Wyczytalam,że na świecie jest 10 tys odmian jabłek, w Polsce około 60 niesamowite ..ja znam tylko kilka

Udanego dzionka wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 16 godzin 18 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Good-morning

 

Dzisiaj jest CZWARTEK

29 września 2022

to już 269 dzień roku

Imieniny obchodzą: Michalina i Michał 

Do wymarzonych podróży pozostało:

Nowość ! Bajka  91 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

 

 

NOWOŚĆ ! Papuas - 90 dni - rodzinny SYLWESTER może w...Świeradowie? 

 

NOWOŚĆ ! BAJKA -78 dni -20 rocznica w już świątecznym Trójmieście                                              

 Radek - 50 dni - do "pełnego ALL" na Dominikanie-

Żeluś - 38 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

NOWOŚĆ Mabro-12 dni-Egipt Zachodni: oazy i pustynie czyli podróż śladami Dany  

 

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości: 

Radek - Bali jednak w przyszłym roku

Mabro - może jeszcze coś wyknuję w tym roku? 

Miłego CZWARTKU wszystkim! Preved

Miłego poniedziałku - obrazki, wierszyki, życzenia - KobietaMag.pl

      

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

 

Dzisiaj jest PIĄTEK

30 września 2022

Imieniny obchodzą:  GrzegorzZofia

Dzień Chłopaka – CKZIU 

Do wymarzonych podróży pozostało:

Nowość ! Bajka  90 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

 

 

NOWOŚĆ ! Papuas - 89 dni - rodzinny SYLWESTER może w...Świeradowie? 

 

NOWOŚĆ ! BAJKA -77 dni -20 rocznica w już świątecznym Trójmieście                                              

 Radek - 49 dni - do "pełnego ALL" na Dominikanie-

Żeluś - 37 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

NOWOŚĆ Mabro-11 dni-Egipt Zachodni: oazy i pustynie czyli podróż śladami Dany  

 

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości: 

Radek - Bali jednak w przyszłym roku

Mabro - może jeszcze coś wyknuję w tym roku? 

Miłego PIĄTKU wszystkim! Preved

Miłego poniedziałku - obrazki, wierszyki, życzenia - KobietaMag.pl

      

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Mamy ostatni dzień września, oj dał nam nieżle popalić pogodowo. Wyjątkowo zimny...w przeciwieństwie do sierpnia , który był bardzo upalny. 

Dziś mamy DZIEŃ CHŁOPAKA !! Więc najlepsze życzenia dla naszych forumowych PanówKartki4you Ekartka Dzień Chłopaka - Darmowe ekartki i życzenia

A poza tym piąteczek więc weekend przed nami ...

Asia, Basia, jak wam na wyjeżdzie ? dotarłyście na miejsce , pogoda dopisuje ?

Teraz kolejna do wyjazdu jest Mabro i cieplutki kieunek Egipt Egipt 4 Słoneczka ci nie zabraknie , fajne przedłużenie lata , nie mówiąc o atrakcjach , które tam zobaczysz.

Udanego, słonecznego dnia Ssun-Flower4You

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 17 godzin 2 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Hej Witanko Preved

jestem mocno zdziwiona tym dzisiejszym "Dniem Chłopaka"  ??? Crazy ; jakoś u mnie zawsze moi Panowie "obchodzą" zaraz po Dniu Kobiet w marcu; jakos tak 2,3 dni później, ale dzisiaj...? no nie wiedziałam....., zatem wszystkim forumowym Chłopakom Moc Życzeń i Zdróweczka! 

zostawiam Wam dziś kawo-ciastko  w dwóch odsłonach Biggrin 

takie ciasto upiekłam po raz pierwszy w życiu - bo jest aroniowe ! Preved

jakoś nigdy tych wyjątkowo kwaśnych owoców nie używałam do niczego innego jak na soki lub konfitury, ale tyle ich w tym roku mi się urodziło, że zabrakło mi już  dużych słoi na soki , więc postanowiłam poeksperymentować, i powiem Wam, że aronia w cieście jest pyszna! i wcale nie kwaśna; no odkrycie na stare lata... Laugh 1

PS. robiłam też placki z jabłami z dodatkiem aronii - he he, wyszły bardziej aroniowe jak jabłkowe Girl crazy  , ale też smaczne, choć w plackach czuć więcej tej cierpkiej kwasowości aronii niż w cieście , ale posypka z cukru pudru załatwiła sprawę i było to zjadliwe Crazy

Miłego Piąteczku! 

Piea

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 3 godziny 5 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

hmmm  Wacko  Scratch one-s head      środa była ponoć 270 dniem roku  to czwartek raczej nie powinien być 269 dniem ino  271   chyba, że coś wcześniej się  ...   Biggrin   Asia na wyjeździe to zrobię w poniedziałek

papuas

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

 

Dzisiaj jest SOBOTA

 1 pażdziernik  2022

Imieniny obchodzą:  DanutaRemigiusz 

1 października - Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Do wymarzonych podróży pozostało:

Nowość ! Bajka  89 dni - Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE 

 

 

NOWOŚĆ ! Papuas - 88 dni - rodzinny SYLWESTER może w...Świeradowie? 

 

NOWOŚĆ ! BAJKA -76 dni -20 rocznica w już świątecznym Trójmieście                                              

 Radek - 48 dni - do "pełnego ALL" na Dominikanie-

Żeluś - 36 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

Mabro-10 dni-Egipt Zachodni: oazy i pustynie czyli podróż śladami Dany  

 

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości: 

Radek - Bali jednak w przyszłym roku

Mabro - może jeszcze coś wyknuję w tym roku? 

 

Wieszak do przedpokoju miłego dnia - Sprawdź bestsellery z metalu

      

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

no i chcemy czy nie , mamy pażdziernik Leaf-smiley

Weekend chyba za ciepły nie będzie ,ale za to przyszły tydzień zapowiada się znacznie i  słoneczniej i cieplej. Czyżby babie lato ? Bardzo się cieszę z tej zmiany

Piea przestudiowałąm temat i to jest tak, że po Dniu Kobiet jest rzeczywiście ,ale Dzień Mężczyzny i to jest 10 marzec. A wczoraj był Dzien Chłopaka.

Kawka i ciasto wyglądają mega apetycznie, ja chwytam tą wysoką kawencję .U mnie aronia w tym roku wyjątkowo słabo obrodziła, nie wiem co się stało. Co roku owoców było mnóstwo a w tym częśc jej chyba wyschła i krzew sie bardzo skurczył. Ja głównie suszę i sobie zimą podjadamy po kilka dziennie, jak się pamięta

Papuas, masz dobre oko Good Faktycznie coś z tymi dniami w czwartek nie było ok, więc aby się więcej nikomu nie myliło, wyrzuciłam je wczoraj z odliczanki.Ale jak chcesz wrzucić w poniedziałek to też ok.

Co tam macie w planie na weekend ?

Ja jeśli aura dopisze , zamierzam popracować trochę w ogrodzie Sun-smilie girl  031 Mam cebulki do posadzenia, ale i trochę jesiennych cięć mnie czeka. Wciąz kwitnie mnóstwo kwiatów, krzewy przebarwiają się na czerwono, wciąż jest pięknie.

Udanego weekendu Ssun-Flower4You

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap