--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33654 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 49 minut 28 sekund temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Dana mam to samo Yahoo

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 12 minut 14 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

a ja odwrotnie - zaczęły się kłopoty  bo portal się otworzył, ale mnie wylogowało i nawet na własną relację wejść nie można, a ludzik u góry śniknął   Biggrin  Ale ja uparty jestem i tak łatwo się mnie nie pozbędziecie    więc wpisałem w google trip4... (normalnie otwieram z wybranych ulubionych portali) no i dało się zalogować   to i jestem

papuas

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 3 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

hmm... nie zaglądałam tu do Was prawie 5 dni i nic nie wiedziałam o przerwie technicznej, ale u mnie CUD się stał!  Smile wchodzę od razu za pierwszym razem! nie pokazują mi się juz dawne mary-koszmary - czytaj komunikaty o błędzie, które wywalały mnie ze strony i nie pozwalały sie potem zalogowac!  (co ostatnio mocno mnie wkurzało  Dash 2 ), czyli działania techniczne jak widać sporo pomogły Good  ! No chwała Adminie Ci za to Hi

Piea

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 3 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Good-morning

 

Dzisiaj jest PIATEK

23 września 2022

to już 266 dzień roku

Imieniny obchodzą: Adamnan, Andrzej, Antoni, Bernardyna, Boguchwała, Bogufała, Bogusław, Elżbieta, Jan, Konstancjusz, Krzysztof, Lina, Linus, Liwiusz, Piotr, Pius, Poliksena, Projektus, Tekla, Wiercisław, Zachariasz, Zachary i Zofia

Dziś mamy pierwszy dzień astronomicznej JESIENI!!!!

  • Do wymarzonych podróży pozostało:

Nowość Bajka  97dni - Powtórka z 2021- Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE

 NOWOŚĆ ! Papuas - 96dni - rodzinny SYLWESTER może w...Świeradowie? 

 

 NOWOŚĆ BAJKA -84 dni -20 rocznica w już świątecznym Trójmieście 

                                             

                                                    

NOWOŚĆ ! Radek - 56 dni - do "pełnego ALL" na Dominikanie-

Żeluś - 44 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

         

 NOWOŚĆ !  Mabro - 17 dni - Egipt Zachodni: oazy i pustynie czyli podróż śladami Dany

   

Nowość ! Basia A  i Asia A - 5dni - rodzinny wyjazd do Czeskiej Szwajcarii Wycieczka SZWAJCARIA CZESKA I SAKSOŃSKA - Biuro turystyczne Karpacz

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości: 

Radek - Bali jednak w przyszłym roku

Mabro - może jeszcze coś wyknuję w tym roku? Man in love

Miłego PIĄTKU  wszystkim! Preved

Ssun-Flower4You

      

Piea

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 12 minut 14 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

powitać jesiennie  już, już się przymierzałem do Odliczanki    i jest.   Może i lepiej, bo o tej JESIENI z pewnością bym zapomniał.  Jest powiedzenie "W piątek zły początek"   ale czy jesieni i weekendu również??   U nas od rana słonecznie.   Biggrin

papuas

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 49 minut 28 sekund temu
Rejestracja: 26 lis 2014

U nas też dziś dużo słońca, ale rano o 5 było zaledwie 3 stopnie na termometrze brrrr

Miłego weekendu Ssun-Flower4You

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 3 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Bajka, dzisiaj chyba w całej Polsce jest taki piękny, słoneczny dzień.... 

No Jesień...Jesień... Ach to TY!  Leaf-smiley  185 

przywitała nas Madamme Autumn  pięknym słonkiem ! Tender 

bardzo przyjemnie było w końcu wyjść z kawką na taras - zwłaszcza jak przypada mi dziś praca zdalna  Mosking  hi hi   Crazy , kocham takie piątki! niestety trafiają się rzadko! 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Kochani Heart

Melduję się powrócona z zimnych klimatów, oj bardzo zimnych . Ale za to absolutnie powalających swoim naturalnym pięknem i calkowitym brakiem komercji. 

Wyprawa bardzo udana, nowa firma przetestowana pozytywnie ,detox od neta zdany na 5+ , jedyny drobny minusik.. wróciłam chora Girl hospital Dziś pierwszy dzień , kiedy czuję sie lepiej , więc odpaliłam kompa i ..jestem. Parę więc słów na temat wyprawy, parę fotek wrzucę ,ale pewnie już jutro.

Wschodnia Grenlandia jest inna od zachodniej. Dużo wiecej przepięknych krajobrazów, zwierzyny , za to mniej osad, bo jest znacznie słabiej zamieszkała. Przynajmniej takie jest moje porównanie. Pogoda dopisała nam cudowna, prawie codziennie piękne słońce, żadnego śniegu czy deszczu, co jest sporym zaskoczeniem jak na połowę września . Po prostu dziki  fart..

Zdjęć narobiłam jak  zywkle tysiące i doszłam do wniosku,że mam za słabe obiektywy. "Polowanie" na zwierzaki na ogół odbywa się z łodzi więc często z daleka. No i wtedy przydałby się obiektyw z dalekim zasięgiem. To takie moje przemyślenia i marzenie...

Widzę, żę na tripku sporo się działo, mam więc mnóstwo zaległości do czytania. Zaraz zacznę więc pomału odbrabiać zaległe posty

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

 

Dzisiaj jest SOBOTA

24 września 2022

to już 267 dzień roku

Imieniny obchodzą:GerardGerarda

Dziś mamy drugi dzień astronomicznej JESIENI!!!!

 Jak przygotować psa na jesień czyli jesień z psem | blog sklepu apetete 

Do wymarzonych podróży pozostało:

Nowość ! Bajka  96 dni - Powtórka z 2021- Sylwestrowa ucieczka z psiulem do kaszubskiej chaty- SWORNEGACIE

NOWOŚĆ ! Papuas - 95 dni - rodzinny SYLWESTER może w...Świeradowie? 

 

NOWOŚĆ ! BAJKA -83 dni -20 rocznica w już świątecznym Trójmieście 

                                             

 Radek - 55 dni - do "pełnego ALL" na Dominikanie-

Żeluś - 43 dni  - Wietnam - wedlug planu, który pandemia zabrała Wakacje w Wietnamie: 10 miejsc, które musisz odwiedzić 

NOWOŚĆ Mabro-17 dni-Egipt Zachodni: oazy i pustynie czyli podróż śladami Dany 

Nowość ! Basia A  i Asia A - 4 dni - rodzinny wyjazd do Czeskiej Szwajcarii Wycieczka SZWAJCARIA CZESKA I SAKSOŃSKA - Biuro turystyczne Karpacz

Kto następny?, dokąd?, na jak długo? Dajcie znać!    Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości: 

Radek - Bali jednak w przyszłym roku

Mabro - może jeszcze coś wyknuję w tym roku? 

Miłej soboty wszystkim! Preved

      

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

witam was weekendowo, sobotnio . Słoneczko za oknem pozytywnie nastraja Smile choc aura juz zdecydowanie jesienna . A  mnie tam szkoda lata...

Przejrzalam wątek odliczankowy i jestem normalnie w szoku. Pozytywnym oczywiście... Codziennie odliczanka była zrobiona a w niektóre dni nawet dwie he he , na bogato . Papuas a ty zaliczyłeś kilka wspaniałych  debiutów ! 7071 Dziekuję wszystkim zaangażowanym i mam nadzieję,że tak juz zostanie ? Od razu więc zapowiem, że na jutro potrzebny będzie ochotnik/czka.. 

Widzę też sporo nowych wyjazdów w różnych kierunkach Egipt 6 ,  gratulacje wszystkim wyjeżdżającym !!! Udało się wam plany zamienić na konkretne wyjazdy 

Obiecałam wczoraj parę fotek wyjazdowych , więc oto i one:

Wyjazd okazał sie prawdziwym hitem jeśli chodzi o zwierzaki, było ich naprawdę sporo !

To przykład wołów piżmowych, widziałam je pierwszy raz w życiu. Troche jak przedpotopowe zwierzaki ? Ale równiez po raz pierwszy widzialam niedzwiedzie arktyczne

oczywiście nieodłącznym elementem krajobrazu są góry lodowe, czy różne kry lodowe o niesamowitych kształtach i różnorodnej powierzchni. Jakby to były dzieła atystów a nie natury. Tutaj przykład góry lodowej z jakby jaskninia w  środku z okienkiem na zewnątrz , przez które wpada światło

Wbrew pozorom toczy się tu życie roślinek. Wegetacja jest bardzo krótka,ale zaskoczona byłam ilością kwiatków i to wciąż niektóre kwitną Sun- 5 Co ciekawe były też Jedzenie i picie 29 i to jadalne . Mabro mogłabys tu nazbierać grzybków na zupę he he 

Na gruncie nierzadko mozna znaleść pozostałości jakiś zwierząt...

Trafiliśmy na wspaniałą , słoneczną pogodę ( poza 1 dniem , kiedy słonća nie było ). Codziennie więc było polowanie na wschody i zachody słońca , zakończone prawie zawsze sukcesem

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap