--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

WTOREK 18 STYCZNIA 

Imieniny obchodzą: Beatrycze, Bogumił Krystyna

 

Nie gadaj że dopiero wtorek

Cienkibolek - 251 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Margerytka - 190 dni –  -poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 165 dni -Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Cienkibolek - 153 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd i 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

Margerytka - 27 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 11 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Jorguś - na bank pod koniec lutego wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Cienkibolek - możliwe ciepłe miejsce w lutym albo marcu

Piea - och, no też mi się marzy ucieczka do jakiegoś ciepełka w lutym... Tender , ale na pewno nie na bank Nea , bo czego to można być teraz pewnym? Unknw ale knuję... Blum

 

Mabro - w tym roku musi się udać!!! Tylko jeszcze nie wiem gdzie... Scratch one-s head

Nieważne jaki dzisiaj jest...

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Jak wam minął poniedziałek? U mnie w pracy trochę nerwowo (oby nie było coraz gorzej), za to wieczorem na ćwiczeniach mobility jak zawsze wesoło. Nasza prowadząca nazwała grupę MobiGeeks, To stała grupa, wesoło jest zawsze.

Zachęcam do zaglądania do wątku z zagadkami. Zagadka Papuasa cały czas nierozwiązana.

Gienek zaczął nową relację, zapowiada się ciekawie.

Piea,  u Ciebie dalej nawał roboty w pracy?

Dana po powrocie z urlopu prawie się nie odzywasz, wszystko ok?

Meldujcie się również pozostali, może wyknuliście już  jakiś wyjazd?

Pozdrawiam!

KFC : Gratis kawa do każdej kanapki śniadaniowej w Port ŁÓDŹ

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 9 godzin 36 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Witam serdecznie, 

U nas wczoraj było naprawdę ostro pogodowo, tak wiało i śnieg, że szok, a do tego grzmoty no burza śnieżna w pełnym wydaniu. Nela nawet uciekla do swojej budy - pod stół, bała się bidulka Girl impossible

Miłego dnia życzę Sun bespectacled

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 12 minut 13 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

hi hi  Biggrin  już rozwiązana ale ... są wcześniejsze bez odzewu (ni podpowiedzi, ni rozwiązania) - hamerykański domek z wojny secesyjnej i wieża zamczyska ...

papuas

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

co do podpowiedzi ,"zamek z wieżą" stoi...w Irlandii ; )))))

...wczorajszy "smutny,irlandzki Ocean" 

...fotka "znetowa"...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

ŚRODA 19 STYCZNIA 

Imieniny obchodzą: Henryk , Mariusz i Sebastian

 

Środa to środek tygodnia, dlatego powinna być wolna

Cienkibolek - 250 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Margerytka - 189 dni –  -poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 164 dni -Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Cienkibolek - 152 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd i 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

Margerytka - 26 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 10 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Jorguś - na bank pod koniec lutego wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Cienkibolek - możliwe ciepłe miejsce w lutym albo marcu

Piea - och, no też mi się marzy ucieczka do jakiegoś ciepełka w lutym... Tender , ale na pewno nie na bank Nea , bo czego to można być teraz pewnym? Unknw ale knuję... Blum

 

Mabro - w tym roku musi się udać!!! Tylko jeszcze nie wiem gdzie... Scratch one-s head

Życzenia miłej środy kartka

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 27 minut 20 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Asiu, dzisiaj jest już środa - jeśli możesz to popraw na Odliczance. 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 12 godzin 1 sekunda temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witajcie kochani, melduję sie powrócona Preved ależ mnie tu długo nie było ...

Daleka podróż za mną ,więc pomału dochodzę do siebie . Niby różnica czasu nie taka duża,bo tylko 4 godziny ale do tego długe, męczące loty , kilka startów i lądowań zrobiło swoje. Gdzie byłam ? no to fatycznie była totalna niespodzianka,nawet dla mnie he he . Byłam na....tak, ponownie na Antarktydzie , znowu obejrzeć Xmass 2 Wyjazd był zupełnie nieplanowany. To znaczy owszem, po moim pierwszym wyjeżdzie, marzyłam,aby kiedyś tam koniecznie wrócić, bo to była podróż zycia. No właśnie kiedyś tam, w bliżej nieokreślonej przyszłości... a życie napisało własny scenariusz .

Otóż mój wyjazd w 2019 zainspirował kilku znajomych , którzy zdecydowali sie pójść w moje ślady i kupili ten sam rejs Boat in the wind Niestety rok temu rejs sie nie odbył ze wgzlędu na pandemię i przełożony został na ten styczeń a konkretnie na 2 stycznia . Tydzień wcześniej wieczorkiem, koleżanka która miała jechać wpadła do mnie zapłakana,że niestety nie może jechać, ze względu na ciężki stan mamy. Próbowała przesunąć wyjazd o kolejny rok,ale nie ma takiej możliwości. Rezygnując prawie w ostatniej chwili, straci prawie całą , niemałą zresztą wplaconą kwotę. Nie będę was zanudzać szczegółami,ale zaproponowała mi wyjazd za część tej sumy,aby nie stracić wszystkiego. Wstępnie sie zgodziłam, Pytanie było, czy biuro między świętami i sylwestrem , kiedy wiadomo, pracują na poł gwizdka, ogarnie te zmiany pod kątem dokumentów, lotów, czy ja zdążę z testami, dokumentami wyjazdowymi ,Wszystko jakimś cudem się udało załatwic w super expresowym tempie i ja cały czas nie do końca wierząc w to co się dzieje, pojechałam w kolejną podróż życia.

Było oczywiście wspaniale, odwiedziłam nowe miejsca, ale też kilka tych , w których byłam poprzednio,ale w nowej odsłonie. Ogólne wrażenie. to mniej śniegu i lodu niż poprzednio. Udało mi się zobaczyć mnóstwo zwierzaków i na pewno wiecej lwów morskich .Wyjazd nie był jednak aż  tak beztroski jak poprzednio, bo naznaczony pandemią.Takie cieżkie czasy.. Na szczęście udało mi się wrócić w zdrowiu i z mnóstwem wrażeń i zdjęć. Widzę,że Andrew juz parę fotek wrzucił na wątku hello from my trip

Widzą,że mam trochę do nadrobienia w forumowym czytaniu , pewnie dłuższą chwilę mi to zajmie 

Asia,Bajka, Mabro,Basia, dziękuję wam dziewczyny za odliczanki *air_kiss*.  Widzę ,że z odliczankowych marzeń wypadła moja Kalifornia  ? fakt, pewnie teraz do niej dalej niż bliżej, ale wciąż w planach mogłaby zostać..

Powitalne buziaki dla wszystkich Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 12 godzin 1 sekunda temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

mabro :

Asiu, dzisiaj jest już środa - jeśli możesz to popraw na Odliczance. 

Już poprawiłam Yes 3

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Kontynuujemy wędrówkę, mam nadzieję, że również dla Was jest ciekawie. Nam się podobało.

Sorki dziewczyny, jakoś dzisiaj zaspana wyjątkowo byłam, nawet nie dałam rady nic napisać Biggrin Chyba wyczułam, że Nel wraca Biggrin

Nel czekamy na zajawkę zdjęciową i oczywiście na piękną relację, ze szczegółami Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap