--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33651 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 24 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

"na wyspie" jeszcze nie wiosennie ale...na pewno nie zimowo ; ))

..."zdzisiejszy" spacer po Emo Park...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 53 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

PONIEDZIAŁEK 10  STYCZNIA 

Imieniny obchodzą: Jan Wilhelm, Anna

छवि

Cienkibolek - 259 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Margerytka - 198 dni –  -poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka-  173 dni -Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska 

Cienkibolek - 161 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd i 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

Margerytka - 35 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 19 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Jorguś - na bank pod koniec lutego wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Cienkibolek - możliwe ciepłe miejsce w lutym albo marcu

Piea - och, no też mi się marzy ucieczka do jakiegoś ciepełka w lutym... Tender , ale na pewno nie na bank Nea , bo czego to można być teraz pewnym? Unknw ale knuję... Blum

Nel - powrót do Kaliforni , może się uda ? 

Mabro - w tym roku musi się udać!!! Tylko jeszcze nie wiem gdzie... Scratch one-s head

MIŁEGO DNIA Wszystkim życzęSsun-Flower4You

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 53 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Zaczynamy nowy tydzień i taki normalny, nie ulgowy jak poprzedni. Damy radę, kto jak nie MY?

W piątek , jak pisała Basia, byliśmy w Szczawnie Zdroju. 20 minut spacerkiem od pijalni powstaje wieża widokowa. Na razie są tylko fundamenty, ale podobno na wiosnę będzie można podziwiać widoki.

Niedawno powstała też nowa wieża widokowa w Świeradowie.

Informacja z neta „…wieża widokowa o konstrukcji stalowej z dwoma podestami obserwacyjnymi zlokalizowana jest na górze Młynica w Świeradowie- Zdroju, w pobliżu gondoli. Wyposażona jest w panele informacyjne, lunety obserwacyjne, kamery panoramiczne oraz kamerę do obserwacji widnokręgu. Wieża ma wysokość 24,95 metrów..”   

Nie byliśmy też na otwartej w lecie Sky Walk Jak się ociepli, będzie trzeba znowu na kilka dni wybrać się do Czerniawy Biggrin Lubimy to miejsce.

Może ktoś z Was był na tych wieżach i chciałby nam pokazać widoczki? Miała być w Świeradowie Mrówka (hej Mrówka , czytasz nas???). A może Alamed już „przetestowała” wieżyczki?

MIŁEGO DNIA!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 2 godziny 23 minuty temu
Rejestracja: 13 cze 2015

No ja nie bylem na wiezach,ale ta ostatnia,ktora tu pokazujesz fajnie wyglada-nowoczesnie.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 2 godziny 23 minuty temu
Rejestracja: 13 cze 2015

A czy ona w ogole wie,ze jest gwiazda w internetach? Wink

Ale serio-jakby ja ktos gdzies w Bieszczadach na lesnej drodze z daleka zobaczyl,to moglby naprawde pomyslec,ze to niedzwiedz.Super jest.Ja lubie duze psy,chociaz aktualnie nie posiadam.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 20 minut 38 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Good-morning

WTOREK 11  STYCZNIA 

Imieniny obchodzą: HonorataKrzesimirMechtylda

Przysłowie: „Święta Honorata figle płata”      Kto pakuje walizki???      

Cienkibolek - 258 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Margerytka - 197 dni –  -poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka-  172 dni -Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Cienkibolek - 160 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd i 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

Margerytka - 34 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 18 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Jorguś - na bank pod koniec lutego wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Cienkibolek - możliwe ciepłe miejsce w lutym albo marcu

Piea - och, no też mi się marzy ucieczka do jakiegoś ciepełka w lutym... Tender , ale na pewno nie na bank Nea , bo czego to można być teraz pewnym? Unknw ale knuję... Blum

Nel - powrót do Kaliforni , może się uda ? 

Mabro - w tym roku musi się udać!!! Tylko jeszcze nie wiem gdzie... Scratch one-s head

MIŁEGO DNIA Wszystkim życzęSsun-Flower4You

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 5 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Huragan to fakt niedźwiedź jak nic, czasem jak leży w trawie i ktoś idzie to też nieraz było jeju to pies a ja z daleka myślałam, że jakiś dywan leży, wie Pani z tych góralskich Girl blum

Nela kocha ludzi więc do nich lgnie a to jeszcze bardziej ich rozbraja, że taka duża ale jak byczek fernando Give heart

Asiu ta ostatnia wieża jak taka nowoczesna piramida wygląda 

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 53 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Maro, dzięki za odliczankę Biggrin . Ktoś chętny na jutro?

Nel przesyła Wam kawkę z pytaniem czy już wiecie gdzie jest?. Nie wiem czy przypadkiem kawa nie jest mrożona, sami spróbujcie. U mnie dzisiaj termometr pokazuje 9 na minusie – więc wolałabym gorącą BiggrinBiggrinBiggrin .  

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 5 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Mabro kotek sama słodycz , każdy by z nim pojechał Biggrin

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 2 godziny 23 minuty temu
Rejestracja: 13 cze 2015

moze Nel na Islandie poleciala?

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Strony

Wyszukaj w trip4cheap