--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, widać !!! piękny kolaż czapkowo zimowy 7071

Tak, to fotka sprzed roku...

Odliczanki sa rzeczywiscie  dwie , tak zachęcam wszystkich do wpisów he he , bo jakoś bardzo cichutko ostatnio..

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Online
Ostatnio: 1 godzina 24 minuty temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel myslę,że to zdjecie było zrobione podczas Twojej wyprawy do RPA wydaje mi się wydaje, że pamietam z relacji ?

Asiu, tez pamiętam te czasy jak marzłam na tym wyciągu, dlatego wybrałam wejście z buta i było mi nawet gorąco Biggrin

Ten wyciag jest przewidziany do modernizacji. Od kilku lat dla narciarzy jest przygotowana cztero-osobowa szybka kanapa " Karkonosz"

która w ciagu ok 10 mninut jeat u podnóża Szrenicy Winter skifahren  0009

Miłego dnia Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest CZWARTEK 21 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

 AgnieszkaEpifaniuszInez    

„Jak Święta Agnieszka wypuści śnieg z mieszka to go nie powstrzyma ani do Franciszka (24.01)”

DZIEŃ BABCI 

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 191 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ !  Bajka-141 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

NOWOŚĆ ! Margerytka-132 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 115 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 113 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ !  Margerytka -98 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień doberek,

Rozpogodzi się, wyjdzie słonko  Sun bespectacled i będzie na plusie , brzmi chyba całkiem  niezle prawda ? ciekawe czy bestia ze wschodu opuściła nas na dobre czy jeszcze niespodziewanie wróci 

Niewiarygodne ,ale zima czyli snieg i mrozy dotarły nawet na Saharę Shok Pokrywa ją lód, a w Arabii Saudyjskiej padał snieg. Widoczki z pustynii są niesamowite, Sahara skąpana w śniegu he he . Biedne wielbłądy

Zima dotarła nawet na Saharę! Temperatury spadły poniżej zera  

Dziś Dzień Babci ! Składamy życzenia, przypomminamy o tym naszym pociechom  albo same je przyjmujemy od wnuków ? 

Fotka wczorajsza  z pingwinkami była robiona prawie rok temu na Falklandach, gdzie jest cudowna, olbrzymia kolonia pingwinów cesarskich Xmass9 slap-penguin-smiley-emoticon Ach jak tęsknię za podróżami..

Alamed, piszesz o nowym wyciągu.. ciekawe czy w tym roku uda sie wyskoczyć gdzieś poszusować Winter skifahren  0009 ?  

Czy zapisaliście sie już na szczepienie na covid ? Ja zrobiłam to w pół minuty internetowo ,ale na samo szczepienie przyjdzie pewnie długo poczekać. Za to zapisałam na infolinii swoją mamę i byłam w szoku jak wszystko zgrabnie poszło.Dodzwoniłam się od razu ( bez żadnego czekania)  tele odebrała przemiła dziewczyna i wyznaczyła termin, Po chwili przyszedł potwierdzający sms z datą i miejscem szczepienia.

Kto dziś stawia kawkę ? albo Ssun-tea

 Miłego dzionka wszystkim , weekend już całkiem,całkiem niedługo Ssun-Flower4You

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 23 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Fotki z pustyni rzeczywiscie zaskakujace.Wielblady chyba nie marzna,bo zyja n.p. tez w Mongolii,gdzie snieg juz rzadkoscia nie jest.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest PIĄTEK 22 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

AnastazyWincenty      

a„Kiedy Wincenty posypie pierze to nie ustanie aż do Gromnicznej (02.02) w pierwsze pacierze”

DZIEŃ DZIADKA

Najpewniejsza w odliczaniu jest BAJKA !!!

NOWOŚĆ !  Bajka - 222 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Margerytka - 190 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 NOWOŚĆ !  Bajka - 177 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-140 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-131 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 114 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 112 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -97 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień Dobry,

jaki dziś ciepły piątek...to kontynuacja pięknej wczorajszej pogody. Było ciepło 6 C , było słonecznie , miałam nieodparte wrażenie ,że to wiosna do nas zawitała Zaliczyliście choćby krótki spacerek ? Więc dziś też ma byc ciepło, w sobote również . Od niedzieli jednak ochłodzenie i znowu opady Snow-flake-smiley-emoticon-animation Szkoda,że to nie prawdziwa wiosna ..jeszcze nie czas

Dziś obchodzimy Dzień Dziadka Buba Najlepsze życzenia forumowym dziadkom Prezent

Bajka GRATULACJE !!!Clapping  ależ zaszalałaś z planami wyjazdowymi. Podwójny wskok na odliczankę , to w dzisiejszych czasach bardzo rzadka rzadkość he he . Widzę, że wyczarowałaś jakąś super miejscówke noclegową pod Sandomierzem, Co za wspaniały widok z tarasu Good zielono, wijąca się rzeczka ..pięknie . Ależ tam bedą wam smkowały śnniadania i kolacje . No i super okolica do zwiedzania. Nela oczywiscie jedzie z wami w oba miejsca ? 

NOWOŚĆ !  Bajka - 222 dni -widokówka pod Sandomierzem  

NOWOŚĆ !  Bajka - 177 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Miłego piątku Smile

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 8 godzin 1 sekunda temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Tak Nelu oczywiście jedzie z Nami Emo smileys-dogs- 586854

Ten taras to taki domek tylko dla nas i to jest 500 metrów od jeziora Tarnobrzeskiego a bodajże 15 km od Sandomierza. W granicy godziny drogi jest też pięknie odmalowana wieś zalipie, nie wiem czy słyszałaś o niej.... Coś pięknego zobacz w net Pilot

Pozdrawiam serdecznie wszystkich piątkowo Girl in love

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Domek przepięknie położony Good

O Zalipiu oczywiście słyszałam ,ale nie dotarłam jeszcze . Za to polecam tez Baranów Sandomierski i ruiny zamku w Krzyżtopór ,.Jeszcze gdzies bylismy w okolicy .. był zamek i troche zwierzaków,ale nie pamietam teraz nazwy..

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 8 godzin 22 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dla tych co chcą trafić w totolotka

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „HENIEK! ZNOWU TRAFIŁ W TOTO LOTKA!!! TOTO 50s ŻYKAR rys. Zygmunt Żytak Janusz”

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap