--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33618 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Ala, pięknie! Ile śniegu... 

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 3 godziny 45 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

heee, się będę powtarzał ale zima (na zdjęciach ; ))) fantastycznie wygląda !!! ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest WTOREK 19 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

HenrykMariusz   

„Gdy Styczeń z zimnem nie chodzi marzec, kwiecień wychłodzi”

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 193 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ !  Bajka-143 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

NOWOŚĆ ! Margerytka-134 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 117 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 115 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ !  Margerytka -100 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

rano jeszcze mrożno -11C ale juz pomalutku ma sie robić coraz cieplej, jutro ma być nawet na  plusie. Za to teraz sypie cały czas *snow-flake-smiley-emoticon-animation*, będą ciężkie warunki do jazdy, auta lepiej nie używac jak nie trzeba 

Dana, zobacz ile osób trzyma tu na tripku za ciebie kciukasy Heart Będzie dobrze, tylko nabieraj sił i  nie poddawaj się . Jesteśmy z tobą Ssun-Flower4You

Asia , a jak twoje przeziębienie i nastrój ? lepiej dziś ? 

Alamed, gratki wejścia na Szrenicę 5426 szczególnie że w takich warunkach i zimą Good A do tego jeszcze  mglica była .. Trochę ludzi było widać ? czy byliście samotnymi wędrowcami ?

Piea, piękny ogrodowy kolaż Preved i nawet słoneczko i niebieskie niebo widać.. Ochraniałaś jakoś swoje rośliny przed mrozem ? 

Radek , fotka z Irlandii jak nie z tego świata he he , tak się różni od tego co nas w PL teraz otacza.

To jeszcze a propos zimy wrzucę wam bałwanki z Antarktydy , z  naszej stacji im.Arctowskiego 

  

Udanego wtorku kochani Yahoo

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 58 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, dzięki  za pamięć! Jest dobrze przeziębienie minęło. Dzisiaj buro na dworze więc i atmosfera taka. Po pracy nie chce mi się wyjść z domu  bo jak już obiad zrobię i zjem to zupełnie ciemno. Dzisiaj dodatkowo chlapa brr..

A wczoraj śnieżek prószył . Zrobiłyśmy nawet szybką sesję zdjęciową Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 dni 8 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel, jeżeli chodzi o ludzi na szlaku, to było baaardzo dużo, schroniska pękały w szwach nikt nie przestrzegał obostrzeń.

Mam nadzieję,że uda mi sie jeszcze przejśc ze Szrenicy do Śnieżnych Kotłów, tylko muszę wybrać słoneczny dzień Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest ŚRODA 20 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

 FabianFabianaSebastian  

„Fabian i Sebastian gdy mróz dadzą srogą zimę przyprowadzą”

DZIEŃ WIEDZY O PINGWINACH 

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 192 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ !  Bajka-142 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

NOWOŚĆ ! Margerytka-133 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 116 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 114 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ !  Margerytka -99 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest ŚRODA 20 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

 FabianFabianaSebastian  

„Fabian i Sebastian gdy mróz dadzą srogą zimę przyprowadzą”

DZIEŃ WIEDZY O PINGWINACH 

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 192 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ !  Bajka-142 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

NOWOŚĆ ! Margerytka-133 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 116 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 114 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ !  Margerytka -99 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

już środek tygodnia Preved i mamy odwilż .

W dzień ma byc juz tylko na plusie przez najbliższe dni. Śnieg chyba jednak wolałabym ,żeby został z nami, tak ładnie jest , bajkowo

Dzisiaj jest dzień wiedzy o pingwinkach Xmass9 slap-penguin-smiley-emoticon  mam więc dla was zagadkę . Gdzie jest zrobione zdjecie pingwinkowe z odliczanki ?

Asiu, to ciesze się,że przeziebienie uciekło gdzie pieprz rosnie. Nie widac zdjecia niestety..

Alamed, to piękny cel przed tobą , tylko trzeba wyczekać lepszej pogody.Mówisz ,że na trasie takie tłumy były ? to chyba dobrze, bo taki "spacer" hartuje i wzmacnia . Gorzej z tym schroniskiem.. 

Zapraszam na kawę ale dziś pochodzącą ze Szwecji Kaffeost czyli Ssun-coffee z ... serem. Ser jest specjalnie robiony z mleka  krowy, renifera albo kozy . Jak wam sie widzi taka kawka ? 

 

Uśmiechnietej środy Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 58 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, widać już  mój kolaż zdjęciowy? Nie wiem co się dzieje bo był udostępniomy.

Twoje zdjęcie na odliczance  zainteresowało mnie, czy to z wyprawy z przed roku?

Chyba lubisz dzień pingwina bo odliczanka jest dzisiaj dwa razy Biggrin

Ala, na Szrenicy byłam zimą ale wyciągiem Raz w styczniu (ze 30-40 lat temu). było około minus 15 i dużo śniegu. Jak to na „wyciągu krzesełkowym” na Szrenicę ostatni odcinek wiało i była mgła. Gościa, który jechał przede mną nie było widać, ale było słychać „o k…wa tak zimno to mi jeszcze nie było” – faktycznie było zimno i dziwo zupełny brak ludzi chętnych do jazdy w górę  wyciągie..

W tym też czasie z powodu „wiania” górny odcinek krzesełek często nie chodził i narty wnosiło się na halę Szrenicą brnąc w śniegu. To były fajne czasy.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap