--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33606 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

witam was sobotnio, weekendowo, słonecznie Sun bespectacled

Jaka prognoza na przyszły tydzien , widzieliscie ? od wtorku codziennie minimum 20 C, aż do nie uwierzenia. Oby sie sprawdziła

Dzisiaj dzięn bezdomych zwierzat, więc w propos pokaże wam jaki słodki kotek zawitał do mnie wczoraj do ogródka.

  

Rade, cieszymy sie ,że wracasz do nas !! super, że sie lepiej czujesz. Basia okazuje sie tez świetną pielegniarką i lekarką Girl hospital

Asiu, Kuba mówisz ?  fajne marzenie. Ja też bym chciala tam wrócić, byłam tylkow  Hawanie a to stanowczo za mało..

No dobrze, nowa zagadka na dziś Yes 3

miłej soboty wszystkim

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 5 dni 6 godzin temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Na zdjęciu uliczka w Budapeszcie z budynkiem Parlamentu w tle.

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 5 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

"Basia świetną lekarka i pielęgniarką jest" ???

...każdy by ozdrowiał,słuchając co to jeszcze "do zrobienia w domu jest" w czasie najbliższym ; )))

superowskiego weekendziku !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 4 godziny 28 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Dzien dobry wszystkim, nam udało się zmienić za free po cenie jaka była na maj biletu lotnicze na wrzesień więc od dziś mamy 155 dni do wyjazdu dziwnie mam nadzieję że wtedy już będzie to możliwe także 6.09 nowy termin. Życzę wam pogody ducha i słońca wewnątrz, mnie czasem już ciężko wytrzymać... 

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 5 godzin 12 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Piea :

 i co dalej?

nie chcecie zgadywać kolejnych starożytności?  może ktos jeszcze się pokusi?

(przypominam że numery: 4,7,10,11, 12, 13 i 14 - już są rozszyfrowane Biggrin

ale wciąz czekają na odgadniecie nr: 1,2,3,5,6,8,9 i 15

Dacie radę? 

Witajcie Robaczki Biggrin

dzisiejszą zagadkę rozwaliła Asia  Good , ale dziś ja mam dla Was kolejną !  Yes 3 , cieszycie się ? Biggrin 

tak mnie natchnęły te teatry starożytne ( i pomyłki z nimi związane) , że postanowiłam pokazać Wam "moje teatry" z kilku ostatnich lat - troche ich było... dlatego mogą się we łbie pomieszać  Wacko (mnie się totalnie mieszają, szczególnie na zdjęciach  Wacko 2 ). 

A więc zgadujcie: 

nr 1 

nr2

nr.3

nr 4.

nr 5

nr 6

nr 7 

nr 8 

nr 9 

nr 10

nr 11

nr 12

nr 13

nr 14 

i nr 15 - na koniec "oryginał" - amfiteatr stareńki , ale siedzenia..... mocno współczesne poustawiali  ROFL

sami widzicie, że może się ich ilość pomerdać w głowie .....  Shok Girl crazy

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, nr 5 może to Side ?

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 5 godzin 12 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nel :

Piea, nr 5 może to Side ?

Tak! Nel, oczywiście to Side! - Brawo TY! Give rose

( no i już zostało tylko 7 niewiadomych ???) 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : NIEDZIELA -5 KWIETNIA

Imieniny:   IrenaJeremiaszWincenty Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -174- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -168 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 154 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-136 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-127 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 112 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 69 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -69 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

 

Agata - 41 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 29 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-25 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 22 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

halo, halo, wstawać śpiochy !! najwyższa pora wstawać, słoneczna niedziela przed nami Preved 

Cienkibolek, wspaniała , pełna odpowiedż, brawo Clapping I Budapeszt i Parlament w tle, wszystko się zgadza. Zapraszam na jeden ze specjałów wegierskiej kuchni , to słynna zupa ryba.....no własnie czy ktoś wie jak ona sie nazywa ? Smacznego..


Bajka, fajnie,że udało ci się bezkosztowo zmienić termin wyjazdu na wysepki  Zaraz zmienię na odliczance . Wrzesień brzmi zdecydowanie bardziej realnie niż maj . A hotele jakies miałas zarezerwowane czy tylko bilet ? 

Piea, może jakies podpowiedzi do tych pozostałych zdjęć teatrów ? 

A ja zapraszam dziś do "kamiennej" zagadki ? kto ma ochote wejśc na ten kamień po środku i strzelic sobie selfie ? A przy okazji.. jaki to kraj ? 

cieplutkiej niedzieli wszystkim Smile

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 5 dni 6 godzin temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Węgierska zupa rybna nazywa się Halászlé, a jeśli idzie o kolejną zagadkę to Kjeragbolten w Norwegii.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap